איך להרוויח Prestige Points ב – League of Legends

ראיוט גיימס (Riot Games) הודיעו ששחקני ליג אוף לג'נדס (League of Legends) בקרוב יהיו עם דרכים נוספות להניח את הידיים שלהם על נקודות פרסטיג' (Prestiege Points).

נקודות פרסטיג' הן 'מטבע' חדש בתוך המשחק שהתווסף למשחק ה- MOBA המפורסם בשנת 2019, הוכרז לראשונה בפאטץ' 9.1.
המטבעות האלו משמשים בשביל לפתוח פריטים קוסמטיים בתוך ליג אוף לג'נדס, והנה כל מה שאתם צריכים לדעת על המטבע, ואיך להרוויח אותם.

מהן נקודות פרסטיג' בליג אוף לג'נדס?

נקודות פרסטיג' הן 'מטבע' חדש בתוך המשחק שבעזרתן אפשר לקנות סקינים בגרסת פרסטיג' מהחנות לכמה מהצ'אמפיונים (Champions) האהובים עליכם, כמו אקאלי (Akali) או אאטרוקס (Aatrox).

סקיני פרסטיג' זמינים במשחק למשך תקופת זמן של שנה אחת, מה שנותן לכל מי שרוצה להשיג את הסקינים האלו הרבה זמן להשיג את נקודות הפרסטיג'.

איך מרוויחים נקודות פרסטיג' בליג אוף לג'נדס?

במקור, לשחקני ליג הייתה בעבר רק דרך אחת להשיג את הנקודות האלו, אבל ב- 2 באפריל, ראיוט הכריזו על כך שהם עומדים לפתוח לשחקנים עוד דרכים להשיג את הנקודות הנחשקות על מנת שיוכלו לקנות את הסקינים.


תיבות מאסטרוורק (Masterwork Chests):

בעבר, תיבות מאסטרוורק היו הדרך היחידה של שחקנים להשיג נקודות פרסטיג'. תיבות מאסטרוורק זמינות לקנייה בחנות המשחק בעלות של 165 RP לכל תיבה. שחקנים יכולים גם לקנות חבילות (Bundles) שנועדו לחסוך להם RP במידה והם מתכננים לקנות יותר מאחת.

כרטיסי אירועים:

ראיוט גיימס ממשיכים לעשות אירועים חדשים במהלך השנה בליג, ועכשיו השחקנים יוכלו לקנות נקודות פרסטיג' בחנות האירוע כאשר אחת חדשה תצוץ.
החנות תציע קנייה חד פעמית של 100 נקודות פרסטיג' למי שרוצה להשתמש בהן בשביל לקנות את הסקין פרסטיג' של האירוע. אין מחיר מאושר לכמה שזה יעלה, אבל ראיוט אמרו שזה יהיה קצת יותר יקר מהמחיר של הסקין עצמו.


משימות ציון דרך:

שחקנים שיקנו את כרטיס האירוע לא יצטרכו לבזבז יותר אם הם לא רוצים, בגלל שעכשיו הכרטיסים כוללים משימות ציוך דרך. המשימות האלו יתנו לשחקנים בונוס של נקודות פרסטיג', מה שאומר שאם אתם משחקים בשביל להשיג את הסקין פרסטיג' החדש, אתם יכולים לעשות את זה בלי לבזבז עוד כסף.

כרגע אין אמירה רשמית לגבי מתי הדרכים החדשים האלו להשגת נקודות פרסטיג' יצאו לפועל, אבל מעריצי ליג אוף לג'נדס יהיו שמחים לדעת שהדרכים האלו בדרך, וככל הנראה יכנסו למשחק בעתיד הקרוב.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.