באפים נוספים בדרך ל-Ornn?

אז אורן, כפי שאתם בטח יודעים, מסתדר לא רע בליג עד עכשיו. אבל לפי איך שזה נראה, ריוט עדיין לא לגמרי מרוצים, וכנראה שיש עוד מקום לשיפורים.

אורן שוחרר לפני חודש עם נתונים מחפירים של אחוזי ניצחון נמוכים על הריפט. זה לא ממש היה קשור לרמת הסקיל שנדרשה כדי לשחק בו, אלא יותר לנתונים היבשים מסביב. ריוט בעצם הוכרחו לטפל בו זמן קצר לאחר השחרור כדי לשפר את הסטטיסטיקות שלו בנוסף להורדת הקולדאון על האולטימייט שלו.

כפי שפורסם בפורומים הרשמיים, עורך הגיימפלי הרשמי של ריוט, Meddler, הכריז שאורן צפוי לקבל מספר שינויים ליכולת הפאסיב שלו (Living Forge & Master Craftsmanship) כבר בפאץ׳ הבא. זה יחייב רמה מינימאלית ספציפית מצ׳אמפיונים לפני שהוא יוכל לשדרג להם אייטמים בנוסף לאייטם חדש או שניים.

בנוסף לזה, אורן יקבל קצת יותר אקסטרא כוח באמצעים נוספים, לדברי Meddler. זה כנראה אומר שהוא יהפוך לקצת יותר OP. ריוט כמובן, ישימו עליו עין כדי לוודא שהוא לא חזק מדי לאחר הפאץ׳. הודות לשינויים האחרונים, שחקנים החלו למצוא קצת יותר הצלחה במשחק איתו.

אורן לא יהיה זמין למשחק וינוטרל באליפות העולם של ליג אוף לג׳נדס לשנת 2017, בגלל שאין מספיק זמן כדי לוודא שהוא מאוזן מבחינת היכולות שלו ובלי באגים שוברי משחק שעלולים לעצור את תקינות המשחקים. כזכור, כולם זוכרים מה קרה כשמורדקייזר הרג את אורן בפאץ׳ הקודם עם יכולת האולטימייט שלו (המשחק התרסק לשני השחקנים המשחקים) ולכן, זה לא בא בחשבון לקחת סיכון שכזה וריוט קיבלה את ההחלטה באופן סופי, כצפוי.

מה אתם חושבים על השינויים הצפויים?

האם אתם מאוכזבים שלא נראה את אורן באליפות, או שזה לא כזה נורא?

לאיזה קבוצה אתם בכלל מייחלים ניצחון?

תפציצו בתגובות ותעלו לפורום – אנחנו מחכים לכם.

Comments (2)

  1. ‪gilad noy‬‏

    כתבה יפה ומאוד מושקעת.כל הכבוד!!!!!.תמשיך ככה

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.