המאמן YoungBuck מכריז על סוכנות חופשית

המאמן הראשי של קבוצת ה- LCS המוכרת: G2, המוכר יותר בשם YoungBuck, הודיע על סוכנות חופשית מצידו, כאשר הוא מחפש קבוצות אחרות לאמן בעונה הבאה.

החדשות עוקבות אחרי החלטת הקבוצה G2 לאפשר לג'ספר ולאלפונסו (הבוט ליין של הקבוצה) לפרוש מהקבוצה ולחפש גם הם אופציות אחרות לשנת 2018, לפני שחוזיהם עם הקבוצה הנוכחית יסתיים.

"אני אסיר תודה על הזמן בו הייתי ב- G2 ועל הדרך שעברתי יחד עם הקבוצה", ככה מודיע המאמן בארגונה הרשמי של הקבוצה. "בזמן שהדרך הייתה מדהימה עד עכשיו, אני רוצה לבדוק כל אופציה בשביל העונה המתקרבת לפני שאני מבצע איזשהן החלטות הקשורות לעתידי. כשאני מביא את זה בחשבון, אני יכול להחליט על עתידי ולבחור קבוצה מה אמשיך לעונה הבאה".

YoungBack היה חלק מ- G2 עוד בדצמבר של שנת 2015, ועזר להם לקחת ארבעה תארים בליגת ה- LCS באירופה, מקום בשני ב- MSI 2017, והוביל אותם לשתי אליפויות עולם. היחסים הללו יהיו אטרקטיביים בעיני כל קבוצה, במיוחד הקבוצות החדשות הנכנסות לתחרות ה- LCS בצפון אמריקה.

כשהם בוחנים את החלטה זו, G2 מסתכלים על השינוי המשמעותי ביותר בשנה וחצי האחרונות. הסידור העכשווי שלהם הוא אותו סידור מאז התחלת אליפות האביב ב- EU LCS 2016.

 

 

 

Comments (1)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.