הנה למה תחילת עונה 8 הולכת להיות מדהימה

אני משחק ליג כבר שלוש וחצי שנים בערך, לא מעט בכלל. אמנם יש הרבה מאוד אנשים שיש להם ותק גדול יותר משלי במשחק, אבל אני הייתי פה כבר לא מעט זמן וראיתי דבר או שניים, לכן אני לא יכול שלא להיות נדהם מעד כמה אני מצפה שה- preseason של עונה 8 תגיע כבר.

כעת הייתם רוצים לשאול בוודאי, מה גורם לי להתלהב כל כך? התשובה היא כמובן, ה- Runes החדשים.

עונות 6 ו- 7 עשו טעות בקדם עונה שלהם כשהם החליטו לשנות מחלקות שלמות של צ'אמפיונים דומים ולתת לנו להתלהב מזה. הבעיה היא כמובן, שזה לא מלהיב בכלל. עונה 5 לעומת זאת, נתנה לנו מפה חדשה וחוקים חדשים לגמרי לכל מה שקשור ל- jungle. אין ספק שקדם עונה 5 הייתה מצוינת.

כעת, קדם עונה 8 מכניסה שינויים לאחד הדברים היותר מגוחכים ושנואים במשחק, Runes.

אם עוד לא בדקתם את הרונס החדשים, הנה לכם הקישור הזה.

הרונס החדשים הם מעניינים ומקוריים, הם משלבים את הדברים הטובים שיש ב- masteries יחד עם רעיונות מתקדמים לגבי המשחק. מה שבאמת יפה ברונס החדשים הוא כמות האפשרויות העצומה שיש שם. בזמן של תחילת העונה כולנו עדיין ננסה לבדוק וללמוד את הרונס החדשים וזה אומר שכמעט כל שילוב יהיה מוצלח במידה מסויימת ולגמרי כיפי. ייתכן שאחרי שהמטא תתייצב נקבל דפי רונס קבועים, אבל מאחר שהאפשרויות כל כך רחבות, אני באמת צופה עתיד ממש טוב למשחק. השינוי הזה נראה מדהים ואותי הוא מרגש מאוד!

בחלק הבא אני מניח שכבר קראתם הכל על הרונס החדשים ואתם יודעים פחות או יותר איך הם עובדים.

הנה כמה דפים שחשבתי שתוכלו לנסות:

לדוגמא, את הדף הזה בניתי בשביל אחת הדמויות האהובות עלי, Syndra:

הדף הזה מתמקד בלייט גיים והוא מוצלח במיוחד מול ליין שיהיה קשה לסינדרה, כמו לדוגמא נגד assassin כלשהו. בזכות בחירות כמו The Ultimate Hat ו- Gathering Storm, אנחנו מתחזקים מאוד ככל שהמשחק מתקדם. בנוסף, אנחנו מקבלים יתרון של בטיחות בתחילת המשחק בזכות Inspiration.

הדף הזה גם מעדיף לבחור Phase Rush בתור ה- Keystone שלו בגלל שסינדרה מסוגלת להפעיל אותו בקלות מאוד.

לחלופין, אולי נעדיף לשחק את סינדרה עם דגש על הארלי גיים ודאמג', נוכל להסתכל על הדף הזה:

אחד ההבדלים הוא כמובן שבחרנו כאן Domination על Sorcery, ולמען האמת שתי האפשרויות נראות מוצלחות מאוד.

אמנם Electrocute נראה כמו Stormraiders surge, אבל הרבה יותר קשה להפעיל אותו ויש לו cooldown גבוה בהרבה. אנחנו מקבלים אקסטרה כוח בתחילת המשחק בזכות Taste of Blood ו- Ravenous Hunter וכמובן Scorch. אציין ש- The Ultimate Hat הוא לדעתי כמעט תמיד auto-include.

זאת הייתה רק דוגמא אחת, גם מחר תהיה כתבה שגם היא תראה לנו עד כמה מעניינים הרונס החדשים הם באמת, עם עוד דפים שנראים לי מעניינים. עד אז, תיכנסו לקישור ותתחילו ללמוד את הרונס החדשים, אני כבר ביליתי שעות בלהסתכל ולבנות דפים ומאוד נהנתי. 

Season 8, let's go!

Comments (1)

  1. התלהבתי מהמון דברים לא רק הרונים החדשים אלא גם החידושים לאנימציות הHP, האימוטס שנוספו כבר כעת, עניין הבלו אסנס המחודש, המעבר מעבר לרמה 30 והפרסים של סוף העונה 🙂

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.