צ'אמפיון ספוטלייט בעברית: Urgot

נושא הגיימינג בהתפתחות מטורפת בישראל, מה דעתכם על ספוטלייט בעברית? מיתר בר מערוץ היוטיוב DibuvTM נרתמה בשיתוף פעולה לתרגום ולעיברות הספוט לייט של Urgot.
לדעתנו זה מגניב מאוד, מה דעתכם?


מוזמנים לבקר בערוץ היוטיוב שלה לדיבובים של תכנים נוספים:

https://www.youtube.com/user/DibuvTM

 

 

Urgot, the Dreadnought

 

תליין נוסקיאני לשעבר, Urgot פעם חשב שהוא ידע מה זה חוזק. לאחר מכן הוא נבגד ע"י Swain ומצא את עצמו כבול בשלשלאות ברזל, בתור עבד במכרות של Zaun.
שם, הוא גילה צורה חדשה של חוזק: כאב. הוא חוגג בכאוס של סבל, בידיעה שזה הופך אותו לחזק. עכשיו – כאשר הגוף שלו משולב עם מכונות – הוא יודע ש- Noxus לא יכולה באמת להישלט ע"י חוזק כאשר היא נשלטת בכלל. הוא רוצה להרוס את המנהיגים של Zaun, ולהטיף לאלה ששורדים: אין שולטים, יש רק שורדים.

 

יכולות

 

Passive: Echoing Flames 

 

תקיפה בכיוון של אחת הרגליים של Urgot תגרום לאותה הרגל להוציא להבות כלפי חוץ, כאשר היא עושה פיזיקל דמג' לאויבים בצורת קונוס, ולאחר מכן הרגל נכנסת לקולדאון. התקפות נשנות כל כמה שניות יעשו נזק מופחת.

 

Q: Corrosive Charge 

 

Urgot יורה מטען נפיץ לעבר מיקום של מטרה, כאשר הוא עושה פיזיקל דמג' לאויבים קרובים ועושה להם Slow.

צ'אמפיונים יריבים הנפגעים ע"י המטען גורמים ל- Urgot להינעל עליהם.

 

 

W: Purge 

 

Urgot מקיף את עצמו במגן ויורה במהירות על היריב הכי קרוב, כאשר הוא עושה פריוריטייז (מעדיף) ליריבים שהוא ננעל עליהם וגורם ל- Echoing Flames לעשות פרוק אם אפשרי.

בזמן הזה, Urgot יכול לעבור דרך יריבים-שהם-לא-צ'אמפיונים ולא יכול לעשות בייסיק אטאק. 

 

 

E: Disdain 

 

Urgot מסתער לכיוון מסוים. אם הוא נתקל בצ'אמפיון יריב, הוא יעצור, יתפוס אותם ויזרוק אותם לצד ההפכי שלו – עושה דמג' וננעל עליהם.

יריבים-שהם-לא-צ'אמפיונים הנדרסים ע"י ההסתערות של Urgot לוקחים את אותו הדמג' ומוזזים הצידה.

 

 

R: Fear Beyond Death 

 

Urgot יורה מקדחה המשפדת את הצ'אמפיון היריב הראשון שנפגע ממנה, המקדחה גורמת ל- Urgot להינעל עליהם, כאשר המקדחה עושה פיזיקל דמג' ומאטה אותם.

אם אותה המטרה המשופדת יורדת מתחת לקו חיים מסוים, Urgot יכול להפעיל שוב את Fear Beyond Death כדי לדכא את המטרה ולמשוך אותה אליו – ואיך שהיא מגיעה אליו – Urgot הורג אותה. בזמן ההפעלה מחדש, המטרה היא Untargetable, וההשפעה הזאת יכולה להיגמר רק ע"י הריגת Urgot.

אם Urgot מצליח להרוג את היריב, הוא מפחיד את כל היריבים הקרובים אליו.

 

 

משחק כ- Urgot

 

Urgot הוא כוח הריסה בהתגלמותו – ג'אגרנוט בלתי נמנע שאי-אפשר לעצור אותו, היורה, מושך וטוחן את היריבים שלו לעבר מותם. הכוח שלו הוא בולט, ואסור ליריבים שלו להמעיט בערכו. בריחה היא תמיד אפשרות.

Urgot רוצה להיות קרוב ליריב שלו; התותחים בברכיים שלו יכולים להמיט הרס ברגע שהוא קרוב ויכול לשחרר את כולם. מצאו את החולשה של האויבים שלכם – או תיצרו אותה – ואז תעטפו אותם בשלשלאות ותגמרו אותם. שכחו את האויבים המהירים והחמקמקים; הם חלשים והם מעדיפים לא להילחם איתכם. אבל מי שרוצה להילחם איתכם ראש בראש? תראו להם מה זה כוח אמיתי.

 

 

הם כבלו אותי בשלשלאות, הם נתנו לי נשק. 

– Urgot

 

טיפים וטריקים

 

  • האוטו-אטאקס מרחוק ו- Echoing Flames נותנים לו Poke משמעותי נגד טופ ליינרס המתקיפים מקרוב (Melee), אבל יש לרגליים קולדאון ארוך ב- Early game. בלעדיי שום בילט-אין סאסטיין, ה- Poke הזה הוא הדרך היחידה לנצח את מלחמת ההתשה.
  • הרגליים של Urgot לא מסתובבות כאשר הוא כן, אז אתם תהיו חייבים לכוון את היריבים כדי להפיק את המקסימום מ- Echoing Flames (פאסיב). Disdain עוזר ל- Urgot לנצל את השוטגאנס ברגליים האחוריות ולהפיק את המקסימום מהנזק שלו, בזמן ש- Purge עוזר לעשות פרוק לפאסיב פעמים רבות ברצף מהיר (אבל זה עדיין מאיט את התנועה של Urgot). השתמשו במיקום טוב כדי לנצל את כל שש הרגליים.
  • Fear Beyond Death יכול להיעזר כדי להתחיל את הקרב בשביל הקבוצה שלכם, אבל השימוש הכי טוב בו הוא לסיים יריב ניזוק. מטרות חלקלקות היכולות להתחמק עם חיים נמוכים לא יכולות לברוח ממטחנת הבשר ברגע ש- Urgot תפס אותן!

 

אני חזק יותר מבן-אדם, חזק יותר ממכונה, אני רעיון.

– Urgot

 

צ'אמפיון ספוטלייט של Urgot

 

בונוס

[1920×1080 1280×1024 1920×1200]

 

[1920×1080 1280×1024 / 1920×1200]

 

[1920×1080 1280×1024 1920×1200]

 

[1920×1080 1280×1024 1920×1200]

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.