טיפים ל- Warwick

אילוף הזאב

אז Riot שחררו לא מזמן את הטיפים שלהם והדרכים לשלוט ב-Warwick החדש.

 

רקע

אולי הזעם של Zaun כבר השתחרר ל- Live Servers אבל עדיין בשביל לממש את הפוטנציאל האמיתי שלו, צריך קצת יותר מידע. אז לפני שאנחנו ישר קופצים וקורעים את הבשר מהעצמות של היריבים שלנו, בואו נכין את ה- Runes וה- Masteries בשביל הטבח המושלם. עקבו אחר המדריך ואחריו אתם תהפכו מ- dog-like ל-godlike תוך שניות!

 

ערכה למתחילים

בואו נתחיל עם ה-Masteries לג'אנגל. הרבה לוקחים את ה-Keystone החדש – Colossus ל- Warwick בגלל היכולת שלו להיות Tank חזק בעזרת ה-Hard CC שלו (E, R) שבעצם מפעיל את המגן. אבל כרגע הכי טוב ל- Warwick זה ה- Fervor כי הוא מתקיף את היריבים כל כך הרבה זמן, שהנזק הנוסף מאוד חשוב ל- 1 נגד 1. ה- Masteries הבאים יעבדו טוב עם הערכה של Warwick, בעזרת Health Regen.

 Fervor גם מגיב כאשר אתם באמצע אולט, כלומר, יותר נזק ממכה למכה= יותר הריגות = יותר כיף!

Top

Runes

לפניכם, מבנה סטנדרטי מאוד של Runes שאמור לשרת אתכם גם ב- Top וגם ב- Jungle.

Builds

בניות פוטנציאליות:

 – נגד קבוצות עם AP כבד.

 –  בילד כולל ובסיסי.

 – בשביל יותר Armor ורדיפה אחר שחקנים.

 – נגד קבוצות עם המון AD.

 

 

איך לשחק Warwick ?

 • Warwick סופר חזק ב 1V1, כלומר שהוא פשוט יכול להרוג כל אחד שהוא נלחם מולו לבד.
 • בזמן ש-Warwick מאבד את החיים שלו בג'אנגל, תיזהרו מהניקוי האיטי שלו. בשביל ה- Pro Play זה קצת מסוכן, אבל עדיין יכולת ה-Ganking שלו מפצה על זה.
 • קשה מאוד להרוג את Warwick בגלל ה-Heal שהוא מקבל מה- Q, Passive והאולט. בנוסף לכך קשה מאוד להרוג אותו בגלל ה-E שלו, שהופך אותו לסופר Tanky וגם בזכות ה- Crowd Control שלו. ככל שהיריבים עם פחות חיים, כך הזעם החופשי של Zaun נהיה חזק יותר.
 • אם התחלתם להריח את הריח של יריב שמתחת לחצי חיים, הם ימצאו את זה כמעט בלתי אפשרי לברוח מכם בזכות ה- Q, שמאוד עוזר במרדפים אבל לרוב בזכות לחיצה ארוכה, שבעצם מביאה אתכם מאחורי היריב. אם אתם מתזמנים את ה-Q בזמן הנכון, אתם יכולים אפילו לעקוב אחרי היריב אחרי שהוא עשה Flash ועדיין להרוג אותו!
 • אם אתם משלבים את ה-Q וה-W ביחד, אתם יוצרים את הרודף הכי טוב במשחק כרגע. אם יש לכם המון farm ואתם 1V2, אל תדאגו, כל עוד אתם יכולים לנהל את אותו המהלך נכון, יש סיכוי שאתם תהרגו את שניהם ועוד תצאו מזה בחיים. מה שיכול להוות איום לאותו המהלך, כאשר יש אנשים עם Ignite או יכולות שמרחיקות את Warwick ומונעות ממנו להגיע למטרה.
 • אם אתם לוקחים את Warwick ל-Top, תהיו בטוחים שאתם מול יריב שתוכלו לשחק מולו או שפשוט תסבלו 🙂
 • ל- Warwickיש פוטנציאל Snowball מדהים. יש לו המון דרכים להוביל משחק ולהוריד אנשים עוד לפני הקרב. אפילו בקרב, Warwick יכול להרוג אנשים במהירות ולמחוק אותם, אם הם נמצאים במיקומים רעים.. 
 • Warwick מאוד אפקטיבי עם דמויות שיש להן Movement Speed גבוה, כמו Sivir או Zilean, שאיתם האולט שלו מגיע רחוק יותר, ה-W שלו בכלל הופך אותו לסוניק, וכאשר אתם הצלחתם להנחית את האולט והקבוצה עוקבת, R.I.P !

אז איך אפשר לשחק נגד Warwick ?

 

 • זוכרים את אותן תקופות, שמולנו היה Warwick בג'אנגל, ועד רמה 6 הייתם 100% בטוחים? אז זהו שעכשיו, כבר לא. Warwick החדש יכול להיות איום מאוד גבוה עוד לפני שהוא מגיע לרמה 6. הוא יכול לבחור מתי ואיפה להפעיל את ה-W עם ה-Movement Speed. שימו את זה עם ה-CC שלו ועם ה-Q וזה כמעט בלתי אפשרי לברוח.
 • תהיו בטוחים שאתם בונים נכון נגד Warwick, כי רוב הנזק שלו זה בעצם Magic Damage. תבנו Magic Resist אם אתם מאחורה במשחק. אגב תהיו בטוחים שאתם בונים גם Mortal Reminder כי אל תשכחו שהנזק שהוא עושה עם האולט, כמעט הכל הוא מרפא בחזרה.
 • תזכרו שאם אתם ב- Lane עם חיים נמוכים, כל Lane, אתם תהפכו את Warwick לסוניק כפי שאמרתי מקודם. אם אתם Low, פשוט תחזרו לבסיס ואל תקחו את הסיכון שאתם תמותו ל-Warwick מבלי שתספיקו לומר "יא חלאולאו".
 • תמיד תהיו מוכנים לעצור את האולט של Warwick. נכון שאי אפשר לעצור את אנימציית הקפיצה שלו, אבל ברגע שהוא נוחת, אפשר לעצור אותו ואת ה- Stun. אם ה- E שלו על Cooldown, אתם יכולים להרוג אותו דיי מהיר אם אתם מתמקדים עליו.

הערות

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.