כל מה שאנחנו יודעים על הדארקין

אז עכשיו אחרי שגילינו שקיין הוא הצ'אמפיון החדש שמגיע לליג אוף לג'נדס, יש לנו שבוע בערך לפני שנקבל את הסיפור המלא שלו ושל ראאסט, אז בינתיים, הנה כל מה שאנחנו יודעים על גזע הדארקין:

ריוט אישרו שכעת קיימים רק חמישה דארקין ביקום של ליג אוף לג'נדס. אנחנו לא יודעים אם כולם נמצאים כעת ברונטרה אבל אנחנו יכולים להניח שהם לא מגיעים מהחלל או מכוכב אחר, כי באתר של ה- Universe נכתב שהוא מגיע מרונטרה.

הדארקין היחיד שהיה מוכר לנו עד עכשיו הוא כמובן אאטרוקס (Aatrox), להב הדארקין (The Darkin Blade). כל דארקין שייך לאספקט מסויים. אאטרוקס הוא הדארקין של המלחמה, והוא מתחזק בכל פעם שהלהב שלו שותה דם בשדה הקרב. אנחנו יודעים על שני אירועים שקרו ברונטרה שאאטרוקס היה חלק מהם, במטרה לשפוך כמה שיותר דם:

הראשון הוא המוכר יותר, והוא התרחש כאשר טרינדאמיר (Tryndamere) לקח חלק במלחמת ברברים בפרליורד (Freljord). במהלך הקרב, טרינדאמיר נפצע קשה מידי יצור לא ידוע שהופיע משום מקום. היצור הזה היה כמובן אאטרוקס. הפצע חיזק את טרינדאמיר וחיזק את הזעם שלו. טרינדאמיר לבדו ניצח את שאר האויבים שהיו, פשוט כי הוא לא היה מסוגל למות. אנחנו מנחשים שלאחר שהקרב נגמר, אאטרוקס חזק לזירת הקרב ונתן ללהב שלו לשתות את הדם שנשפך.

האירוע הקודם קרה הרבה מאוד שנים לפני זה, בזמן מלחמת הרונות (The Rune War), שני צדדים נלחמו זה נגד זה בשדה הקרב שאנחנו מכירים בשם Summoner's Rift. שני הצדדים נקראו הפרוטקטורייט (Protectorate) והמייג'לורדס (Magelords). ככל שעבר הזמן, המייג'לורדס זכו ביותר נצחונות והחלישו משמעותית את הפרוטקטורייט. הם נערכו לקראת קרב אחרון שבו יוכלו לחסל את האויבים המושבעים שלהם לעד. ביום הקרב, הפרוטקטורייט היו מעטים במספר, בכוח ובציוד, והם ידעו שהם עומדים לפני תבוסה בלתי ניתנת למניעה.

בדיוק כאשר אזלה כל התקווה, אאטרוקס הופיע לפתע בין החיילים של הפרוטקטורייט. עם לא יותר מכמה מילים, אארוקס שיכנע את החיילים להילחם עד נשימתם האחרונה לפני שנכנס ראשון אל תוך שדה הקרב בתור המנהיג שלהם. הוא הוביל הפרוטקטורייט לניצחון על המייג'לורדס באותו היום ונעלם מייד לאחר מכן, משאיר להם את התהילה, שכן הוא לא מעוניין בה, רק בדם.

אני רק אציין שכאשר הפרוטקטורייט ראו לראשונה את אאטרוקס, הם לא ראו אותו בתור הדבר השחור והאדום המפחיד שהוא (כמו ב- classic art) אלא כמו שרואים אותו ב- Justicar Aatrox skin. גם זה חיזק אותם ועזר להם להילחם היטב.

אנחנו יודעים בוודאות שאאטרוקס, אם לא כל הדארקין, כבר התערבו באירועים רבים בכל רחבי רונטרה במהלך השנים.

זה כל מה שידענו עד עכשיו, אבל כעת, בזכות המשפטים שיש לקיין ׁ(Kayn), אנחנו יודעים הרבה יותר. אנחנו יודעים שקיין עצמו מגיע מאיוניאה (Ionia) ושהוא תלמיד נאמן של זד (Zed). אנחנו גם יודעים שראאסט (Rhaast) הוא הדארקין של המוות. הנשק של קיין הוא מה שמסובך. התיאוריה הרווחת כרגע היא שהנשק של קיין, החרמש עצמו, הוא למעשה ראאסט, ושהנשקים של הדארקין הם הדארקין עצמם.

יש כמה דברים שתומכים בתיאוריה הזאת:

  • הכותרת של אאטרוקס, להב הדארקין, הרבה יותר הגיונית.
  • לקיין יש ציטוט שבו הוא מתייחס לאאטרוקס ולראאסט בתור להבים: "אתה וראאסט, הלהבים שנכשלו".
  • כשראאסט משתלט על קיין, הוא משתמש בחרמש שלו על מנת לעשות זאת.
  • הלהב שאאטרוקס מחזיק הוא חי, שמסוגל לזוז בכוחות עצמו.
  • העין של ראאסט שנמצאת על החרמש נשארת שם גם לאחר שראאסט משתלט על קיין, והיא נעלמת רק אחרי שקיין הופך ל- shadow assassin.

אז אנחנו יודעים על שני דארקין, אאטרוקס וראאסט. מי הם שאר שלושת הדארקין?

ובכן, ראאסט מאשר לנו מי הוא הדארקין השלישי, או לפחות מאשר מי הושחת על ידיו. וארוס (Varus).

ראאסט מדבר אל וארוס כאילו הוא אחד מהם, הוא אומר: "וארוס, שלושתנו… אממ, חמישתנו? טוב… ביחד אנחנו נשמיד את המקום הזה!" ראאסט מעדיף שלא לדבר על שאר הדארקין בהתחלה כי הוא ככל הנראה יודע שהם כעת מתחבאים ולא רוצים שידעו עליהם. מצד שני, אולי הוא פשוט לא בטוח, כי כשראאסט הורג את אאטרקוס הוא אומר: "ועכשיו יש ארבעה? אני חושב…"

וארוס עצמו ככל הנראה לא מעניין את ראאסט, ההשחתה שלו וכמובן הקשת שלו הוא הדבר שמעניין אותו, שכן הם מציינים שדארקין כלשהו נגע בו.

כעת, חלק מכם אולי חושבים על ג'אקס, בגלל שבדף של ג'אקס באתר של ליג אוף לג'נדס אפשר לראות תמונה של אאטרוקס, או של דארקין כלשהו. זה ככל הנראה לא רלונטי פשוט בגלל שהדף הזה ישן מאוד. הלור של ג'אקס שכתוב שם לא מעודכן בכלל וכמובן התמונה הזאת מופיעה רק באתר ולא בשום מקום אחר.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.