קליינט בגרסת הבטא: החלפת ה- Client הישן

פששששש, 2 כתבות ביום!

מופתעים?

טוב, מכיוון שאני לא ממש יכול לדעת את התגובה שלכם אז אני אקח אותה כ- "כן, מאוד!".

אז Riot פרסמו את המחשבות שלהם לגבי העדכון השני של החלפת ה- Client הישן בחדש.

 

ע"פ Riot Cactopus:

 

ביחד, הגענו עד כה:

מא שה- Open Beta השתחררה, אנחנו התמקדנו בביצוע וביציבות בזמן שבנינו מחדש את התכונות מה- Client הקודם: Spectator Mode, Rotating Game Mode Queues ו- Custom Game Bots. גם שינינו דברים שיכולים להקל יותר באורח החיים ותכונות חדשות בעדכון ה- Client: לשונית News בנפרד, דפי Runes יותר טובים, חלוני צ'אט, והיכולת להחביא את כל החברים ב- Mobile בתיקיה ברשימת החברים– אתם יכולים אפילו לשנות את הגדרות "בתוך המשחק" מבלי להיכנס לתוך משחק. אה, וגם Replays ו- Practice Tool עכשיו באופן בלעדי זמינים ב- Client המעודכן.

כל אחד מהשינויים האלה הביא אותנו קרוב יותר למטרה האוליטמטיבית שלנו- החלפת ה- Legacy Client בצורה מלאה- ברגע שזה יקרה, אנחנו נוכל לשים משאבים רציניים לעבר תכונות חדשות בשביל הקליינט המעודכן.

למרות הכל, לכמה רחוק הגענו מאז ה- Beta הפתוחה, אנחנו רוצים להיות מאוד זהירים כאשר אנחנו משלימים את המעבר לקליינט המעודכן. בזמן שאנחנו בטוחים שעדכון הקליינט מוכן ל- Prime Time, אנחנו רוצים להיות בטוחים שהכל עובד כמצופה לפני שאנחנו מעבירים שחקנים מה- Legacy Client לתמיד. אז במקום שפשוט נעביר את כולם בזמן אחד, אנחנו הולכים להפיץ את תהליך העדכון דרך ארבעה שלבים, כל אחד מהם הוא Patch או שניים בנפרד. כנראה שיהיו כמה Patches לפני שאנחנו מתחילים.

 

תכנית החלפת ה- Legacy Client:

שלב 1 – קבוצה קטנה של שחקנים שייבחרו באקראיות מ- Oceania, רוסיה ושני שרתים של Latin America  יישתדרגו בצורה אוטומטית לקליינט המעודכן, למרות שתהיה להם את האפשרות לפתוח את ה- Legacy Client ממסך ההתחברות.

שלב 2 – בהנחה ששלב 1 ילך טוב, כל השחקנים ב- Oceania, רוסיה ושני שרתים של Latin America יישתדרגו בצורה אוטומטית לקליינט המעודכן, מבלי הגישה ל- Legacy Client. חלק מהשחקנים בסין ו- Garena יקבלו גם הם את העדכון.

שלב 3 – כל השאר (כל השחקנים, כל האזורים) ישודרגו בצורה אוטומטית לקליינט המעודכן, וה- Legacy Client ייצא רשמית מהמשחק. זה יקרה אוטומטית כששחקנים יפתחו את League מבלי להוריד קבצים נוספים (חוץ מ- Patch באותו שבוע). למרות שאנחנו זמנית נשאיר את הקבצים של ה- Legacy Client על המחשב שלכם במקרה חירום. כשנתחיל עם ה- Patch הזה, אנו נחליף את את הקליינט הישן עם הקליינט החדש בכל דפי ההורדות של המשחק.

שלב 4 – אנחנו אוטומטית נסיר את קבצי ה- League הישנים מהמכונה שלכם כדי לנקות מקום.

החשיפה ההדרגתית תתן לנו זמן לנטר משוב של שחקנים ולהכין התאמות כתגובה. אנחנו נשנה את התכניות האלה או שנעכב אותן אם נדע שצריכים להיות עוד שינויים משמעותיים הכרחיים.

מה יקרה לאחר מכן?

אפילו אחרי שאנחנו נחליף את ה- Legacy Client, אנחנו נמשיך לשפר את הקליינט. התכונות למטה ייקחו קצת זמן להכין, אבל אנחנו מתחייבים עכשיו לשחרר אותם אחרי שנסיים להחליף את הקליינט הישן.

  • קניית Skins ב- Champ Select בכל ה- Queues.
  • יחידת תפקוד עצמאית מעודכנת של הצ'אט שמאפשרת לכם להתחיל שיחות חדשות עם חברים בזמן שאתם ב- Champ Select.
  • אפילו מצב יותר משופר למערכות יותר חלשות שמזרזות את הקליינט על ידי השבתת אנימציות מסוימות ומונעות מהקליינט "לרוץ" ברקע בזמן שאתם בתוך משחק. היינו די ברורים בהתחלה כשאמרנו שכל מכונה שיכולה להריץ את ה- Legacy Client, אמורה גם להריץ את המעודכן, ואנחנו מתכוונים להשיג את זה בעזרת התאמות נוספות של ביצועים שתשפיענה על כל השחקנים ו- Buffs ספציפיים למשתמשים עם מערכות יותר חלשות.
  • כלי ליצירת סט הפריטים יחזור. מוקדם יותר ב- Client Alpha אנחנו הכרזנו שאנחנו לא מתכננים לבנות מחדש את הכלי ליצירת Item Set מה- Legacy Client (למרות שהקליינט המעודכן תומך בזה). שחקנים ביקשו מאיתנו לשקול מחדש, אז עשינו את זה. אנחנו עכשיו מתכוונים לבנות מחדש את הכלי ליצירת סט הפריטים, אבל עדיין לא התחלנו עם עבודת הפיתוח של זה, אז זה יכול לקחת קצת זמן, אפילו גם אחרי שנחליף את ה- Legacy Client. אבל זה סוף סוף חזר ל- To-Do List. כמובן, החלפת ה- Legacy Client תבוא קודם. 

במבט אפילו יותר קדימה, אנחנו מעוניינים בהתעסקות עם עוד בקשות של שחקנים לגבי התכונות של הקליינט- במיוחד דברים כמו לשונית נפרדת ב- Collection (אוסף) ל- Skins שיש לכם ודף פרופיל יותר מותאם אישית. אנחנו רוצים לעשות אותם, אבל (אתם ניחשתם את זה) אנחנו לא יכולים לעבוד עליהם לפני שנחליף את ה- Legacy Client. 

כמו תמיד, שימו עין על ה- Patch Notes לגבי השינויים האחרונים ושיפורים. אנחנו נשחרר עוד עדכון כמו זה לגבי מצב ה- Beta בדיוק לפני שתהליך החלפת ה- Legacy Client יתחיל.

 

 

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.