תוכנית האירוח: ראיון עם המנצחים טורניר מספר 8

לאחר טורניר מספר 8, עשינו ראיון עם עמית מזרחי, אחד מהשחקנים של קבוצת- BT, השם שלו במשחק זה- Mitamut.

 

שלום לך עמית מזרחי מקבוצת BT, מה שלומך ?

בסדר גמור.


באיזה ליין אתה שיחקת בטורניר ?.
 .
ג'אנגל.

כמה זמן אתה משחק במשחק League of Legends ?
.
4 שנים.


מגניב, בן כמה אתה ?

18.

 

לפני צבא בטח ? או שממשיך לימודי עתודה ?

עתידי בצבא עוד לוט בערפל.

בטח עכשיו אתה לקראת סוף כיתה יב' יש לך את כל הלחץ של הבגרויות, איך אתה מצליח לשלב את המשחק בחיים שלך ?

אף פעם לא הייתה לי יותר מדי בעיה בבית ספר והצלחתי בלי ללמוד יותר מדי.

 

אתם הרכבתם את הקבוצה הזאת לטורניר הזה ספציפית או שהיא כבר קיימת ממזמן ?

BT לא באמת הקבוצה שלי אלא חברים שאני משחק איתם לכיף לפעמים.

 

אתה מוכר בקהילה הישראלית כאחד הג'אנגלרים הכי טובים שיש בישראל, האהדה של השחקנים בישראל מתי שהם שומעים את השם של השחקן שלך Mitamut, הם ישר מזהים אותו כמותג, כמה משחקים אתה משחק בדרך כלל ביום על מנת להיות ברמה גבוהה,זה בטח דורש השקעה רבה ?

בד"כ אני עושה בין משחק או שניים ביום בממוצע (יש ימים שאני משחק 8 משחקים ויש ימים שאני לא משחק בכלל) ואני מפנה יותר זמן לדברים אחרים שנמצאים גבוה יותר אצלי בסדר העדיפויות. אני חושב שהעובדה שאין לי יותר מדי תחרות בג'אנגל בישראל מלבד לשחקן 1 או 2 נובעת מהעובדה שנפתחו פערים אדירים בקהילה בין ה- TOP 12 שחקנים לבין השאר.
הפערים האלה נגרמו בעיקר בגלל ההבדל העצום שיש בין ה- EAST ל- WEST וגם בגלל שרוב השחקנים משחקים יותר בשביל ליהנות ופחות על מנת להשתפר.

 

כמה שנים אתה משחק כ- Jungler ?

3 וחצי שנים.

 

מה אתה יכול להמליץ לשחקנים האחרים בקהילה הישראלית לגבי תפקיד ה- Jungler במשחק, טיפים לשחקנים המתחילים/מתקדמים ?

קודם כל אני ממליץ לכל השחקנים לעבור לווסט, שנית אני ממליץ לכולם להסתכל כמה שיותר על שחקני LCS וללמוד מהם כמה שאפשר, דבר שאני עושה כל מנת להשתפר הוא לצפות במשחק שנראה לי מעניין מספר רב של פעמים עד שאני מבין כל החלטה שנעשתה בו לגמרי. אני מאמין שהמשחק מבוסס הרבה יותר על קבלת החלטות מאשר על מכאניקה לכן ככול שאתה נחשף ליותר מידע אתה יכול לקבל החלטות טובות יותר ולפיכך להיות טוב יותר. המלצה נוספת שיש לי היא שעל מנת להשתפר עליך להתרכז אך ורק בעצמך ותמיד לחפש רק את הטעויות של עצמך וללמוד מהן ולא של אחרים.

 

מהו הפיק האהוב עליך כרגע, ולמה דווקא הפיק הזה ?

הבחירה המועדפת עלי כרגע היא ELISE, בגלל שאני מאמין שכאשר היא נמצאת בידיים הנכונות היא הבחירה שיכולה להשפיע על המשחק הכי הרבה מהג'אנגל.

 

כיצד יצא לך לקחת חלק בסצנה תחרותית בישראל ואולי אפילו מחוץ לישראל ?

מלבד לעונה 3 שבה התחלתי לשחק הגעתי לגמר בכל הטורנירים המרכזיים בהם השתתפתי בישראל וניצחתי את רובם. הטורניר הכי זכור לי מכולם הוא גמר אליפות ישראל ב- 2015 אותו ניצחתי לאחר שהשקעתי מאמצים אדירים בהכנת הקבוצה לגמר וניצחתי אותו באופן משכנע כאשר טיסה לקוריאה לייצג את ישראל נמצאת על הפרק. מחוץ לישראל לא ממש יצא לי לקחת חלק בטורנירים מרכזיים משום שמעולם לא ראיתי את עצמי משקיע מספיק זמן על מנת להגיע לרמה מעל ישראל ולהפוך את המשחק לקריירה של ממש. הטורניר הבין לאומי המרכזי שיצא לי לקחת בו חלק היה ה- IESF בשנת 2015 בו ייצגתי את ישראל ואני מגדיר אותו ככישלון מבחינתי שכן נכשלתי להוביל את הקבוצה לרמה אליה ציפיתי מעצמי להוביל אותה. אני מאוד מקווה כי תינתן לי האפשרות לייצג את ישראל שנית בטורניר בין לאומי לפני שאתגייס לצבא על מנת שאוכל לתקן את ההופעה מהטורניר הקודם (כל מקום שהוא לא שלישי ומעלה נחשב לכישלון מבחינתי).

 

חברת Riot Games הוציאו לערוץ שלהם סרטון שבו בחלקו הגדול הם מציגים את ישראל, ושמעתי את השדרנים מזכירים אותך וזה הרגיש לי שאתה כמו אחד מהשחקנים הטובים שהשדרנים ב- LCS מחמיאים לו בשידור בלייב.
אם לא היית עכשיו ממש קרוב לגיוס, יש מצב שאתה באמת היית חושב להרכיב קבוצה ישראלית שתהיה ברמה של להביא מקום ראשון/שני/שלישי למדינת ישראל בתחרויות בעולם ?
או שדווקא אתה היית הולך כשחקן יחיד לקבוצות שהן לא דווקא ישראליות אלא מכל העולם ?

אני עדיין מאמין שיהיה לי זמן לפני הגיוס להגיע עם קבוצה ישראלית למקום טוב בתחרות בין לאומית אבל אם ארצה לפתח קריירה במשחק מעבר לישראל אצטרך לצאת מהצבא וזה לא דבר שאני מתכנן לעשות.
(תתחילו מדקה
 13:33).

 

האם אתה חושב שיש משהו לשפר בקהילה הישראלית, המלצות כלשהן לפיתוח הקהילה הישראלית ?

לסצינה התחרותית בישראל יש הרבה בעיות כרגע שכולן דורשות מענה לפני שתהיה באמת רמה בישראל והן:
1. איסט כשרת המרכזי בקהילה.
2. הגיוס לצבא שמונע מהרבה שחקנים להתקדם.
3. המחסור בכסף ומשאבים כדי שישתלם לאנשים להשקיע זמן רב במשחק על חשבון כל עבודה או מקצוע אחר.

 

תודה רבה לך עמית, על שהקדשת מזמנך כדי להתראיין.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.