10 עובדות על לור פרק 1

בין אם אתם מכירים את הסיפור של כל צ'אמפיון במשחק, מתעניינים בחלקם או לא ממש מבינים את הסיפור, הנה 10 עובדות על הלור של היקום ליג אוף לג'נדס:

 1. הפלאנטה שבה מתקיים רוב הסיפור של ליג אוף לג'נדס נקראת רונטרה (Runeterra), והיא נוצרה על ידי אורליון סול.
 2. פאנת'יאון הוא לא אנושי, הגוף שאנחנו רואים הוא של לוחם ששמו אטריאס (Atreus) שנשלט על ידי אווטאר המלחמה אחרי שטיפס אל פסגת הר טארגון.
 3. המטה של נאמי נקרא טיידקולר והוא משמש להדיפת יצורי ריק.
 4. המפה של הטוויסטד טריליין (Twisted Treeline) מתקיימת באיי הצל (Shadow Isles). לפני הריסתם של האיים האלו על ידי קסם שחור, הם נקראו האיים המבורכים (Blessed Isles).
 5. ג'ין (Jhin) משתמש בשם הבמה – קאדה ג'ין (Khada Jhin), אנחנו לא יודעים מה השם האמיתי שלו.
 6. גארן התייגס למשמר ה- Dauntless Vanguard (בעברית, משמר העשויים ללא חת), אחת היחידות המובחרות ביותר בצבא של דמאסיה, בהיותו בן 12 בלבד.
 7. יש כמה אחים ואחיות במשחק. גארן ולאקס הם אחים, דרייבן ודאריוס הם אחים, קאטרינה וקאסיופיאה הן אחיות וגם נאסוס ורנקטון. לפי הלור מורגנה וקייל הן אחיות גם הן, אבל מכיוון שהלור שלהם לא מעודכן אנחנו לא באמת יכולים לקבוע שום דבר בנוגע אליהן.
 8. לזד (Zed) ולשן (Shen) למדו תחת אותו המאסטר, אבא של שן.
 9. אש (Ashe) התחתנה עם טרינדאמיר על מנת לנסות ולעודד את השלום בפרליורד.
 10. הכפר של אודיר (Udyr) הושמד על ידי ליסנדרה. שנים רבות לאחר מכן הוא איבד כמעט לחלוטין את שפיותו ונשאר בתוך השטח שקבע לעצמו בעודו תוקף את כל מי שמתקרב. יום אחד הוא שם לב כיצד אדם חצה את שטחיו ללא פחד, וכשהלך להתעמת איתו, הוא הובס. האדם אשר הביס אותו עזר לו להשתלט על עצמו ולתעל את הכוח שלו בעודו שומר על השפיות שלו.
  האדם הזה היה לי סין (Lee Sin).

Comments (1)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.