10 עובדות על לור פרק 2

10 עובדות על לור פרק 1

בין אם אתם מכירים את הסיפור של כל צ'אמפיון במשחק, מתעניינים בחלקם או לא ממש מבינים את הסיפור, הנה 10 עובדות על הלור של היקום ליג אוף לג'נדס:

  1. התואר של טראנדל (Trundle) הוא "מלך הטרולים". הוא גם אוהב לציין את זה הרבה במהלך המשחק, זאת מכיוון שהוא לא מלך הטרולים האמיתי. הוא הכריז על עצמו בתור מלך הטרולים אחרי שליסנדרה העניקה לו את הנבוט הקסום שלו, Boneshiver (מרסק-עצמות) שעשוי מקרח אפל (Dark Ice).
  2. אחד התארים הרשמיים של קלד (Kled) בצבא הנוקסיאני (Noxus) הוא: "High Major Commodore of the First Legion Third Multiplication Double Admiral Artillery Vanguard Company". בעברית זה מתורגם ל: "קומודור חשוב ראשי של הליגיון הראשון במכפלה שלישית אדמירל כפול בחבורת חלוצי הארטילריה".
  3. לפני שהוא הפך לאיש-עץ שאוהב את כולם ואת הכל, אייברן (Ivern) היה חייל אכזר שכונה "אייברן האכזר". אייברן הרג אנשים רבים והשמיד את החי והצומח סביבו. הוא השתנה אחרי שהשמיד את העץ העתיק מאיוניאה God-Willow (ערבה אלוהית בעברית) והבין כמה רבים היו חטאיו.
  4. בבילג'ווטר (Bilgewater) מכבדים מאוד את יצורי הים העתיקים ששוכנים במצולות. לכן המטבעות שם הם "Golden Krakens" (קראקנים זהובים) ו- "Silver Serpent" (נחשים כסופים).
  5. האקדחים של מיס פורצ'ן (Miss Fortune) יוצרו על ידי אימא שלה ונועדו לגאנגפלאנק (Gangplank). אימא של מיס פורצ'ן (שמה הפרטי של מיס פורצ'ן הוא שרה, אגב) לא הסכימה לתת לו אותם כפי שסיכמו בגלל שהיא ידעה עד כמה הוא אכזרי. גאנגפלאנק לקח את זה די קשה והחליט להרוג אותה. בגלל זה יש לו ולמיס פורצ'ן יריבות עמוקה.
  6. לדמאסיה (Demacia) יש מתכת מיוחדת שרק הם יודעים איך לייצר. היא נקראת Petricite (פטריסייט) ומסוגלת לשאוב קסם. החומות של דמאסיה עשויות מפטריסייט, כמו גם החרב של גארן (Garen) וכמובן, גאליו (Galio) כולו עשוי ממנה.
  7. גאליו עשוי מאבן ששואבת קסם. לכן הוא נוצר על מנת להשמיד קסם, אך כל עוד אין קסם באזור שלו, הוא אינו מסוגל להתקיים. 
  8. שימו לב שבדמאסיה האזרחים שונאים קסם, בגלל הסבל הרם שהוא עשוי לגרום. לאקס (Lux) היא היחידה בדמאסיה שיש לה יכולות קסם (עד כמה שאנחנו יודעים) והיא משתדלת לשמור עליהם בסוד.
  9.  את בליטצקראנק (Blitzcrank) יצר המדען המוכשר וויקטור (Vktor), על מנת שיוכל לעזור לאנשים בחייהם הקשים.
  10. השם שבו אנחנו מכירים את מלך הנהרות, טאהם קנץ' (Tahm Kench), הוא לא שמו האמיתי. זהו השם של מהמר שעשה בחייו עסקה עם מלך הנהרות.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.