סיכום ליגת Game In Mako

לאחר ליגה ארוכה ומדהימה עם מעל ל- 40 קבוצות, שהתחילה בתאריך 11/1/2018, היא הגיעה לסיומה ביום חמישי- 29.3.2018 ואני עברתי מסע מטורף בכל החודשים האלו!

הנבחרת שאני מנהל- Nightmare Piranhas פתחה את הליגה של Game In Mako עם הניצחון הראשון שלה על קבוצת Crazy Goats המדהימה, כשהוזמנה להתארח באולפן הליגה של Game In Mako ולשחק בשידור החי שלהם, שנערך ביום רביעי 11/01/2018, במתחם "בי-אול".

לכל מי שלא מכיר אותי עדיין: סימון קריכלי, בן 28, אני עובד מאוד קשה עם צוות מדהים על מנת לפתח את הספורט האלקטרוני בישראל.
חלק גדול מהמטרה של הקהילה שלי LOL ISC, היא החדרת תרבות הספורט האלקטרוני לכל חלקי הארץ, ולשם כך החלטתי להקים 2 קבוצות: הראשונה שאדבר עליה היא קבוצת WinterStorm שעברתי איתם תהליך מטורף, השקעה באימונים, הרכבת רוסטר חזק ביחס לרמות השחקנים בקבוצה, ודיונים רבים שהסתיימו לפעמים בהסכמה או בוויכוחים גדולים שלבסוף נפתרו, אני כל כך גאה בשחקנים האלו על הזמן שבו ליוויתי אותם והם השקיעו ונתנו את כל מה שיש להם על מנת להגיע עד לרבע הגמר המכובד של ליגת גיים אין מאקו.
שמות השחקנים שהיו בקבוצה: אנדריי, רון, אורי, איתן (שיחק לאורך כל הליגה ואז הוחלף בטופ ליינר אחר- עידו), ניב.

את הקבוצה השנייה שניהלתי: Nightmare Piranhas, שמתנהלת עפ"י לוח זמנים מסודר, השתתפות קבועה בטורניר שנקרא Go4LoL שמתקיים באתר בשם ESL.
המשמעות של ESL היא- Electronic Sports League, ליגה העוסקת במשחקי וידאו המשתפת שחקנים מכל העולם במגוון משחקים שונים, בהם משחקי יריות, מרוצים ופעולה.
הספורט האלקטרוני הוא ענף תחרותי המבוסס על ליגות של משחקי וידאו ומשחקי מחשב.
הטורניר שמתקיים באתר ESL מאוד מפורסם וגדול בעולם עם קבוצות ברמה גבוהה מאוד, שמגיעות עם ספונסרים בכל שבוע בימי ראשון, על מנת לזכות בפרסים כספיים גבוהים, ובתהילה של הקבוצה הכי חזקה בשרת Eu Nordic & East (מזרח אירופה).
נותני החסות לפרסים בטורניר היו חברת Intel, והחברה הראשית שמנהלת את המשחק Riot Games, נותנת תמיכה מלאה של פרסים והכרה מלאה באתר ובטורנירים שלהם.
הקבוצה הגיעה להישגים מדהימים והייתה ממוקמת בטבלת הניקוד החודשית במקום ה- 5, מתוך ממוצע של 100 קבוצות שמשתתפות בכל שבוע בימי ראשון בטורניר Go4LoL.
המטרה של הקבוצה הזאת מעבר מלהיות הקבוצה החזקה בישראל, היא להיכנס לרמות השונות של תחרויות LOL העולמיות, אם זה דרך ה- ESL או צ'אלנג'ר סירייס, LCS ובסיכומו של דבר להגיע ל- Worlds.
כאשר המטרה הסופית זה להשתמש בקבוצה כפלטפורמה לקידום המושג גיימינג מקצועי בישראל ולעודד את כלל השחקנים לראות בתחום זה כספורט מקצועני לכל דבר.


פירוט על השחקנים-

מנדל ליבמן, בן 16, שם במשחק- Tent.
ירין אדרי, בן 22, שם במשחק- Weedo.
חן מרדכי, בן 17, שם במשחק- TrueShot.
דני ברזילי, בן 16, שם במשחק- StrikeCombo.
עומר שלוש, בן 17, שם במשחק- ShutDown.


התחלת הדרך של הקבוצה בליגה:

עד שיתחילו המשחקים של לול, הנבחרת של Nightmare Piranhas ממתינה באולפן של הליגות של Game In Mako:

 

השחקנים מתארגנים לקראת התחלת המשחק:

 

מנדל ליבמן הקפטן של הקבוצה וגם ה- ADC של הקבוצה Nightmare Piranhas, מדריך את הקבוצה בזמן בחירת הצ'אמפיונים:

 

השדרנים מתחילים לדבר על המשחק (מצד ימין לצד שמאל- שי נובקובסקי וגיא שלוש)-

 

הקבוצה Nightmare Piranhas בטים פייט מדהים ובדרך לניצחון:

 

השדרנים העלו לשידור חי את ה- MVP של קבוצת Nightmare Piranhas חן מדרכי, והעניקו לו את גביע Müller:

 

האבא הכי מגניב שיש !
אבא של חן מרדכי ברגעים של התרגשות וגאווה בבן שלו:

 

צילום של נבחרת קהילת LOL ISC עם האגדות- מימין לב קוגן מנכ"ל ליגת Game In Mako, ומשמאל ליאון רוזנברג הכוכב שלא מפסיק להפתיע:

 

הייתה חוויה מדהימה להיות בפתיחה של ליגת Game In Mako, ההנהלה והצוות מקצועיים ברמות שאין לתאר, נותנים מענה מהיר לכל דבר ובאמת שאין לי מילים לתאר אותם בצורה מושלמת יותר.

לאחר כמה חודשים של עבודה עם הרוסטר, והניצחונות שלהם בליגה, הם הגיעו לרבע הגמר של ליגת גיים אין מאקו!
אני מאוד התרגשתי במיוחד בשבילם, שהם הגיעו להישג הזה בגלל ההתמדה שלהם והרצון להתקדם ולהצליח כמה שיותר.
ברבע הגמר הם שיחקו נגד הקבוצה: Unknown, ולא העפילו לחצי הגמר.
לאחר ההפסד שלהם נגד קבוצת Unknown, הם שיחקו נגד הקבוצה הראשונה שניהלתי ודיברתי עליה בתחילת הכתבה WinterStorm, וניצחו אותם, ועלו לתחרות על מקום חמישי ושישי של הליגה נגד הקבוצה Go Next, שנעשה בלייב בפסטיבל הגיימינג המדהים גיים אין מאקו, בהיכל שלמה.
חיכינו ליום המיוחל- יום חמישי ה- 29.3, והקבוצה התאמנה כמה שיכלה מעבר לתקופת הלחץ של המבחנים והבגרויות שהם עברו בכל התקופה הזו.
הגענו להיכל שלמה והתרגשתי לראות את כל האנשים שבפסטיבל, אנשים שאני מכיר מהקהילה שנים ולא ראיתי אותם עד אותו היום של הפסטיבל, ובמיוחד שזו הפעם הראשונה שלי בפסטיבל כזה גדול ומושקע!
ההתרגשות והגאווה העיקרית שלי הייתה מהקבוצה שאני מנהל, שהגיעה להתחרות בלייב בפסטיבל הזה לאחר חודשים ארוכים של ליגה מקצועית! אני יודע שהיום הזה הוא אחד מהימים החשובים של הקבוצה מבחינת ההוכחה שהם יראו למה הם מסוגלים, כי מבחינתי כל מקום בין השישייה המנצחת הוא מקום ראשון והישג שלא הגעתי אליו בכל ה- 3 שנים שבהם אני מנהל רוסטרים.
המשחק הראשון התחיל וההתרגשות שלי בעיקר החלה להתגבר:

הקבוצה Nightmare Piranhas:


הקבוצה Go Next:

המשחק הראשון לא הלך טוב לקבוצה והם הפסידו אותו, לאחר כמה דקות של הפסקה שהייתה בין משחק למשחק- הקבוצה התאספה ודיברה על טעויות שגרמו להפסד שלה, שחקני הקבוצה חזרו למקומות הישיבה שלהם והתחילו את המשחק השני, היה מתח גדול באוויר- האם הם יצליחו להשוות 1-1 או יפסידו, אני האמנתי בהם לאורך כל הדרך וידעתי שהם יחזרו לעצמם, וככה הם ניצחו והצליחו להשוות 1-1:


המשחק השלישי והאחרון:

 

ניצחון מוחץ של Nightmare Piranhas, ואני מריע להם בהתלהבות ומרגיש בעננים, ושמח קודם כל בשבילם!
הם הוכיחו לעצמם שגם עם המבחנים לתואר ראשון/בגרויות שגרמו לחוסר אימונים משמעותי, הם עדיין יודעים לעבוד כקבוצה והצליחו לקחת את המקום החמישי והמכובד.

אני ממש גאה בכל שחקן ושחקן ברוסטר הזה, לאחר תקופה כל כך ארוכה ועוד שאני מכיר מהרוסטר הזה כמה שחקנים כבר שנים, אני יכול לומר שהם כמו משפחה שלי.
להיות מנהל קבוצה בישראל ולהוביל קבוצה זה דבר לא קל, מי כמוני יודע שאני 3 שנים מנסה לגרום לזה לקרות ולהגיע לטופ שבטופ, יש דברים שצריך לתת להם את הזמן שלהם, והם בסוף יקרו אם ממש תרצו אותם.
הרוסטר של Nightmare Piranhas עדיין קיים למרות כל תקופת הבגרויות העמוסה שהולכת להתחיל להם, אולי אעבוד על גיוסים חדשים כדי לגרום לקבוצה להיות פעילה יותר בגלל תקופת העומס שעומדת להתחיל בשבילם.
הקבוצה- WinterStorm הולכת להיבנות מחדש, ובקרוב מאוד אני אתחיל את הגיוסים לרוסטר.

מזל טוב לכל הקבוצות-

מקום ראשון: Aqueas club:

מקום שני: Team Six.
מקום שלישי: Eune Dream Team.
מקום רביעי: Unknown.
מקום חמישי: Nightmare Piranhas.
מקום שישי: Go Next.

אני רוצה להודות ללב קוגן מנכ"ל ליגת Game In Mako, וחברת ShapeShift Gaming (מתי, יוסי, גיא, רם, אייל, אוראל) שניהלה את ליגת League of Legends בצורה מקצועית מההתחלה עד הסוף!
לולרי קולגנוב שניהל את הליגה בצורה מקצועית!

לדינקה שבלעדיה כל כך הרבה דברים כמו הסרטונים המשעשעים ומדהימים פשוט לא היו!
לשדרנים הכי טובים שאני מכיר- שי נובקובסקי, גיא שלוש וגיא תומר.
לכוכב ליאון רוזנברג, שחוץ מסלב שאני מאוד אוהב גיליתי שהוא גם לא מחסיר פעימה מעולם הגיימינג (במיוחד מלול חחח)!
תודה לכל מי שעזר להקים את כל הליגות, הפסטיבל הגדול, וניפגש בגיים אין מאקו הבא!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.