המשחק החדש: Teamfight Tactics

"טקטיקות קבוצתיות" זה מוד (Mode) משחקי חדש שיגיע ל- PBE מאוחר יותר החודש.
TFT הוא משחק אסטרטגיה שמבוסס על סיבובים ששם אותך נגד שבעה אויבים במירוץ שתצטרכו לבנות בו את הקבוצה שלכם. המטרה? להישאר הבן אדם האחרון שחי.

איך זה עובד?

אתם תבזבזו גולד (Gold) לפני כל סיבוב בשביל להשיג לקבוצתכם צ'אמפיונים (Champions). במהלך המשחק הקבוצה שלכם תהיה יותר ויותר חזקה כאשר אתם מזיזים צ'אמפיונים שחולקים את התכונות שלהם בשביל לפתוח בונוסים חדשים. בנוסף לכך, אתם יכולים לשלב שלושה עותקים של אותו צ'אמפיון בשביל לשדרג אותם לגרסת סופר של עצמם, ולשלב שלושה צ'אמפיונים שהם כבר בגרסת סופר על מנת ליצור את הגרסא האולטימטיבית.

הקבוצה שלך תגיע למשבצה של היריב(או שהם יבואו אליכם) והקרב יתחיל. בזמן הקרב, הצ'אמפיונים שלכם יזוזו, יתקפו, וישתמשו בכשפים בצורה אוטומטית. בדיוק כמו בליג אוף לג'נדס (League of Legends), אתם תצטרכו לבחור קבוצה מתאימה ולמקם את הצ'אמפיונים שלכם בצורה חכמה בשביל להשתמש בפוטנציאל המלא שלהם.

בסוף כל סיבוב אתם תרוויחו גולד בשביל לבזבז אותו בסיבובים העתידיים. מדי פעם, כולם יתאגדו לאיוונט (Event) מיוחד ויזוזו מליינאפ (Line-up) אחד של צ'אמפיונים חזקים. השחקנים יבחרו בסדר ההופכי לעמידה הנוכחית שלהם, מה שנותן לשחקנים שנפלו מאחורה את האפשרות לעשות קאמבק. תנצחו מלחמות קבוצתיות כמה שיותר בשביל להימנע מהפסד חיים ותעשו נזק לאויבים שלכם. תישארו חיים יותר מכל השאר, ואל תשכחו להספים (Spam) את האימוטים (Emotes) בדרך.

 

איך ולמה יש את "טקטיקות קבוצתיות":

לאחרונה, ראיוט (Riot) מנסים כל מיני סוגים של מודים שהם מיוחדים ועמוקים, בשביל לחדש ולשפר את חווית המשחק של השחקנים. TFT זה הדבר הגדול הבא ובפעם הראשונה הם קופצים לז'אנר אחר. הם תמיד אהבו משחקי אסטרטגיה ולאחרונה הם נכנסו לז'אנר אחר- כמה חברים במשרד שיחקו בדוטא (Dota) ושחמט אוטומטי ליתר דיוק. הם אוהבים את זה, ולמען האמת זה די נתן להם השראה לעשות משהו בסגנון בתור מוד חדש בליג.

ראיוט בונים את המוד הזה יחד עם הקהילה. ההוצאה לאור הראשונית של TFT היא בטא, אז תצפו לזה להיות תהליך של עבודה כאשר הם עובדים על כל ה- Kinks. כל צעד בתהליך ראיוט יקשיבו לפידבק ולניסיון של חברי הקהילה, אז הם מבקשים בבקשה שתודיעו להם מה אתם חושבים. מהצד שלהם, הם יהיו בהתקשרות ממושכת דרך מאמרי מפתחים, עדכונים, ו- Patch Notes.

חלק מהטיפול בזה כמו גיים מוד בוגר ואמיתי אומר שהם יתמכו בזה עם metagame features. זה כולל ראנקד (Ranked). אתם יכולים לצפות ולראות את הראנקד ב- TFT מתחיל באזור פאטץ' 9.14. בנקודה הזו, ראיוט אמורים להיות כבר בנקודה טובה מבחינת באגים (Bugs) ואיזוני משחק.

 

מציגים- 'אגדות קטנות':

עם ההצגה של "טקטיקות קבוצתיות", אנו מתרגשים להביא אישיות חדשה לליג: אגדות קטנות. החמודים האלו יהיו האוואטרים (Avatars) שלכם ב- TFT, הם רוקדים, הם עושים אימוטים, הם אנימייטד (Animated), ובכללי פשוט להתלהבות. אחרי הכמה משחקים הראשונים, אתם יכולים לפתוח את ה- LL הראשון שלכם רק מלשחק.

אחלה שאתם מקבלים את האגדה החינמית(רק פעם אחת), אתם יכולים לקנות עוד אגדות בחנות בשביל 750 RP, זה ישוגר עם 6 יצורים:

אם אתם עדיין לא נכבשתם על ידי האגדות הקטנות האלו, תצפו לעוד הרבה סגנונות עם כל פאטץ', כמו סקינים (Skins). בנוסף לכך, לאלו שבעצם רוצים להיות יוצאי דופן, ראיוט הכינו גם ביצי LL נדירות, שאפשר לקנות ב- 490 RP. בביצים הנדירות יש כמה סוגים של היצורים האלו, עם טוויסט: כשאתם משיגים סוג שכבר יש לכם, זה יגרום לו להיות עם כוכב בדיוק כמו צ'אמפיונים ב- TFT, מה שמחזק להם את המודלים ואת האפקטים. כאשר סוג הגיע לרמה השלישית שלו, הוא לא יפול מביצים נדירות עתידיות שתפתחו.

האגדות הקטנות יצטרפו אליכם גם ב- Howling Abyss, שם הם יעודדו אתכם מהצדדים כשאתם נלחמים.
אתם תראו את האגדות הקטנות עם האימוטים שלהם ב- PBE, אבל ידברו על מה הם ואיך הם עובדים לפני שהם לפני שהם יכנסו ללייב (Live).
תצפו לכניסה של TFT לשרתים באזור פאטץ' 9.13.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.