הניצחון של קבוצת Jin Air

קבוצת Jin Air מנצחת את Es Sharks כדי להישאר ב- LCK.
נתראה בקיץ Jin Air.

אוהדי הקבוצה יכולים לנשום לרווחה כשקבוצת Jin Air תחזור ל-LCK בקיץ הקרוב לאחר שרמסה את קבוצת ES Sharks במוקדמות ההעפלה לטורניר.

"זה היה ממש קשה, והיו לא מעט מאבקים" אמר המאמן הראשי של הקבוצה האן "H Dragon" סאנג-יונג בראיון שלאחר המשחק.
במהלך ההכנות לטורניר לא מעט קבוצו היו בחופשה בזמן שאנחנו היינו בבית המשחקים שלנו והתאמנו. אז אני רוצה לתת הערכה גדולה מאוד לשחקנים על המאמץ הקשה שהם עשו.

למרות המילים של המאמן ברגע שקבוצת Jin Air התחילו את סדרת המשחקים כל הקשיים שהוא חשד בהם התפוגגו. בהנהגת סגנון המשחק האגרסיבי של הג'אנגלר Kim “Seize” Chan-hee, הקבוצה השיגה יתרון בכל ארבעת המשחקים שלה.

"רק עקבתי אחרי הגוף שלי" אמר Sieze, בזמן שתיאר את המהלכים שלו בסדרת המשחקים. בתיאום עם Lee “Grace” Chan-ju בליינינג פייז, הג'אנגלר השיג שליטה מלאה על ה- Mid lane, הג'אנגלר תמיד ריחף סביב במיד ובכך נתן יתרון והעניש בכל פעם את המיד ליינר של קבוצת ES Shark בכל הזדמנות אפשרית

למרות היתרון היחסי שהשיגה הקבוצה הדבר לא הבטיח להם ניצחון מוחלט כפי שאפשר לראות במשחק מספר 3 שלאחר כמה Teamfights גרועים מצד Jin Air הקבוצה היריבה חזרה מהיתרון העצום שהשיגו לעצמם.

"לא ציפיתי לתוצאה של 3-1 מכיוון שהשחקנים שלנו עשו מספר טעויות כפי שעשו במשחקי האימון שלהם" אמר המאמן בנוגע לביצועים של השחקנים שלו.
"אין לי בעיה עם טעויות, יחד עם זאת חששתי מהמצב המנטלי שלהם, אבל הם היו חזקים אז סה"כ אני מאושר שהם שיחקו בצורה טובה" הוסיף המאמן.

השחקן החזר ביותר של הקבוצה היה הטופ ליינר של הקבוצה Heo “Lindarang” Man-heung שאפשר לומר שניצח בעצמו את הקרבות על ידי Teleport ואיגוף של הקבוצה היריבה.
"רציתי רק להישאר מאוד ב- LCK, זה הדבר שהכי הניע אותי לשחק כמו ששיחקתי" אמר הטופ ליינר על המשחק שלו.

https://clips.twitch.tv/ComfortableTrustworthyShieldUncleNox?tt_medium=clips_api&tt_content=url

לאחר שהבטיחו לעצמם מקום לשנה נוספת ב- LCK קבוצת Jin Air יכולים לקחת לעצמם את החופשה שהם רצו רגע לפני שמתחיל ה-Summer Split.
למרות שעד כה לא שוחרר תאריך רשמי צפו לחזרה של ליגת ה- LCK אי שם ביוני הקרוב.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.