האגדה שחוזרת לאיפה שהכל התחיל

תגידו לי…. האם אני מדמיין או שבאמת אתמול ראיתי ש- Rekkles (רקלס) חזר לקבוצה Fnatic??!!!
אני כל כך בטירוף שאתם לא מבינים!! אני כל כך מתרגש! אשכרה רקלס חזר למקום שבו הכל התחיל. המלך של הבוט ליין שכולנו אוהבים, חוזר להפציץ והפעם בגדול!
רקלס נחשב לאחד השחקנים הגדולים בהיסטוריה של Western League of Legends, הוא חוזר ל- LEC. אלוף LEC ארבע פעמים חוזר הביתה למקום שבו הכל התחיל ב- Fnatic.
אתמול Fnatic הודיעו סוף סוף על מה שנשמע כבר שבועות, שרקקלס יצטרף מחדש לארגון לאחר שנתיים.

וכמובן שלא יפסיקו להעלות תכנים בנושא הזה של החזרה שלו! כי איך באמת אפשר להישאר אדישים לכאלו חדשות מטורפות!!

החדשות הגיעו ישר לאחר ש- Karmine Corp צייצה ציוץ 'תודה לך Rekkles' בעמוד הטוויטר שלהם באנגלית, והודתה ל- ADC. לאחר שהוא לא הצליח להשיג מקום ב- LEC לעונת 2022, רקלס מצא את עצמו משחק בחברת Karmine Corp של ERL. זה יסלול את הדרך ל- Fnatic להודיע שרקלס יצטרף מחדש.
זו הייתה חתיכת דרך עבור רקלס לאחר יציאתו מ- Fnatic. רקלס הפך לשחקן Fnatic השני שעושה את הקפיצה השנויה במחלוקת ליריבה המרה G2 Esports ב- 2021 לאחר ש- Rasmus "Caps" Borregaard Winther עשה את המעבר ב- 2019. הדבר הזה הראה תוצאות שרקלס לא ציפה להם, שבסופו של דבר הוא ירד מהפלייאוף של LEC ויחמיץ את הליגה של 2021 אליפות העולם.

כבר לפני ששנת 2023 תתחיל, רקלס מתאחד עם הארגון שהביא לו הצלחה חסרת תקדים, לא רק מקומית אלא בינלאומית. בשנת 2018, רקלס עזר ל- Fnatic להפוך לקבוצה המערבית הראשונה שמתחרה בגמר העולמי מאז עונה 1. במהלך הקדנציה הראשונה והשנייה שלו עם Fnatic, רקלס זכה בארבעה תארים ובמספר פרסי MVP של הליגה.

נאחל בהצלחה לרקלס שמצטרף כעת לסגל עם כמה פרצופים חדשים, אבל גם כמה מוכרים:

  • Top lane: Martin “Wunder” Nordahl Hansen
  • Jungle: Iván “Razork” Martín Díaz
  • Mid lane: Marek “Humanoid” Brázda
  • AD Carry: Carl Martin Erik “Rekkles” Larsson
  • Support: Rúben “Rhuckz” Barbosa

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.