Pro Play

SSG לוקחים את האליפות

פורסם ע"י / 6 בנובמבר 2017 / אין תגובות / 926 צפיות

בטקס הפתיחה הרקדנים היו מסודרים במסכות שונות, מאוחדים בקבוצה כאשר הקרקע מסביבם התפוצצה עם אפקטים חזותיים וצבעים. כוכב פופ טאיוואני, ובעל צוות LMS, ג'יי צ'ו, ביצע רמיקס של שיר שהוא עצמו הוציא, "Hero" לכבוד Worlds 2017. אחריו "Against the current" ביצעו את השיר "Legends Never Die" בלייב, כשצ'ו מנגן בפסנתר מאחוריהם.

התיאום של הרקדנים והמדים שלהם בהחלט היו מדהימים, אבל ה- Summoner's cup הענקי וה- Elder Dragon CGI באמת היו הדובדבן שבקצפת.

הרקדנים אפילו נשארו בחוץ וכרעו על ברכיהם, כמו פסלים, הם הגנו כששחקני הצוותים יצאו ועמדו ליד ה- Summoner's cup הענקי. Riot בהחלט ניצלו את כל המקום הענק והמדהים עבור טקס הפתיחה.

זה בהחלט היה טקס פתיחה הראוי לקרב האגדי בין שתי הקבוצות הטובות ביותר בעולם.

הדרקון מופיע ב- 9:33!


Samsung Galaxy ניצחו משחק אחרי משחק נגד אלופי העולם SKT T1 בסדרה של כ- 3-0 (3 נצחונות 0 הפסדים) בגמר וניצחו בטורניר Worlds 2017.

באחד מהגמרים המדהימים והיוצאי דופן ביותר בהיסטוריה של League of Legends Championship, סאמסונג נראתה כמעט כאילו היא המיועדת להרים את ה- Summoner's cup. בעודם מפסידים בחלקים הראשונים של שני המשחקים האחרונים, ונראה כאילו המשחק בטובת היריבים שלהם, סמסונג אף פעם לא איבדו תקווה הם משכו אתם עצמם יחד כקבוצה, אילצו teamfights והביסו את SKT T1 עם הסגנון שלהם שוב ושוב.

זהו ניצחון אליפות העולם השני עבור קבוצת SSG והפעם השלישית שלהם בגמר. זה היה רק ​​לפני שנה, כששתי הקבוצות נפגשו בגמר אליפות העולם 2016 שבו SKT לקחו את הסדרה בתוצאה קרובה של 3-2.

בסדרה זו, זה היה Missplay קל על ידי ה- "ADC "Ruler שעזר ל- SKT T1 לחתום את ניצחונם. לכן, זה נראה מתאים כי היום, זה היה flash מתוזמן היטב קדימה על ידי Ruler כשתפס את הכוכב של SKT, לי "Faker" סאנג היוק, אשר סייע ל- Samsung לבסס את מעמדם כאלופי העולם של 2017.

לקבלת מבט מלא על גמר אליפות העולם, עיינו בפירוט שלנו של כל שלושת המשחקים, להלן:

 

משחק 1- זוכים: Samsung Galaxy

זה לא היה משחק מושלם עבור Samsung Galaxy, אבל זה יכל להיות גם כן. SKT החזיקו רק ב- Tower ואף Kills בזמן ש- SSG שלטו לחלוטין בכל שלב של המשחק. לא רק של- SKT מעולם לא היה סיכוי לחזור לתוך המשחק הזה, הם אף פעם לא אילצו אפילו teamfight אחד אמיתי שבו יכלו לקבל הזדמנות לחזור לתוך המשחק. המשחק הזה היה כולו מבוסס על השליטה המוחלטת של SSG.

משחק 2- זוכים: Samsung Galaxy

אחד הרעיונות הפופולריים כש- SKT נכנסו לסדרה היה הרעיון כי SKT T1 היו הרבה יותר טובים מ- SSG במונחים של teamfighting. בהתבסס על המשחק הזה, זה נראה כי SKT אולי חשבו כך גם, בהתבסס על כך שהם יצרו Splitpush comp. למרבה הצער עבור SKT, השמועה הזאת התפוצצה מהר מאוד, ומתברר של- SSG יש את אחד ה- Teamfights הטובים ביותר בעולם. אז, עם SKT מוותרים על ההזדמנות שלהם להילחם ב- Teamfights, הקבוצה SSG ניצחו אותם מיידית כאשר היה להם יתרון ב- Gold והשתלטו על המשחק שוב.

משחק 3- זוכים: Samsung Galaxy

זה המשחק שהוכיח עד כמה מדהים SSG שיחקו במהלך סדרה זו. ל- SKT היה יתרון ב- Early Game, ולאט לאט כאילו SSG לא יוכלו להתגבר על SKT T1, אבל נראה כאילו הדברים פשוט נועדו להיות לטובתם של SSG במהלך הסדרה. אבל שלושה Picks נגד ה- Damage carries של SKT נשאו את SSG בחזרה לתוך המשחק ונתן להם יתרון ב- Gold שאותו היו צריכים בשביל להרוס את ה- Nexus של SKT ולסיים עם ה- Winning streak של היריבים הקוריאנים שלהם.

לאחר ניצחונם של SSG ותבוסתם של SKT, השחקנים יצאו ללחוץ ידיים כמו בסוף כל משחק שמצאו את Faker, שבגללו SKT הפסידו את המשחק האחרון של הגמר יושב ובוכה כאשר ניגשו אליו השחקן קם ולחץ יחד בחזרה, ואז חזר לשבת והמשיך לבכות.

כתיבת תגובה

יש להתחבר למערכת כדי לכתוב תגובה.

© 2015 LOLISC. כל הזכויות שמורות
שינוי גודל גופנים