הקבוצה OriJanna זכתה במקום הראשון בטורניר עונת הקיץ מספר 5!

שיא עונת הטורנירים מתקרב ואיתו מתקרב הסיכום של כל הטורנירים של עונת הקיץ, ובואו של הגמר המיוחל שיקבע בסוף מי יהיו אלופי עונת הקיץ לשנת 2018!
נתחיל בקבוצות שזכו עד כה בסדרת הטורנירים שלנו:

1. טורניר ראשון: Nightmare Piranhas.
2. טורניר שני: Predators Esports.
3. טורניר שלישי: Predators Esports.
4. טורניר רביעי: ????? (חמישה סימני שאלה).
5. הזוכים של הטורניר החמישי שהיה אתמול: OriJanna.

קבוצת OriJanna נוצרה בשנת 2014, הקבוצה נקראת בשם הזה בגלל שהשחקנים בקבוצה מאוד אהבו לשחק את הצ'אמפיונים Orianna ו- Janna, רוסטר הקבוצה היה מורכב משחקנים בראנק דיימונד ששיחקו בשרת ווסט, אני הייתי סופורט בקבוצה לצורך סאב במידת הצורך, וניהלתי יותר את הלו"ז של הקבוצה מבחינת טורנירים/גאטרים/אימונים.
הקבוצה התפרקה בשנת 2015 בגלל גיוס של כמה מהשחקנים לצבא, ואחד שטס לחו"ל.
שימרתי את השם שלה במשך שנים ותמיד היה לי חלום שהקבוצה הזאת שהיו בה אנשים שהאמינו בה מאוד וגם המטרה שלשמה היא נפתחה, תצליח בעתיד עם רוסטר מוצלח.
החלטתי לגייס רוסטר איכותי שהוא כולל ראנק- דיימונד ומעלה, והצלחתי להרים רוסטר של שחקנים מאוד איכותיים שעתיים לפני סגירת ההרשמה של טורניר מספר 5.
האמנתי בכל אחד ואחד מהם שהם יצליחו בטורניר, ובכל שלב ושלב שהם התקדמו בו בטורניר הייתי גאה בהם עוד יותר.
לבסוף הם הגיעו לגמר נגד הקבוצה הראשונה שאני מנהל כבר תקופה ארוכה מאוד- Nightmare Piranhas, זו קבוצה מאוד חזקה ואיכותית, אני מעריך כל שחקן ושחקן ברוסטר הזה, ואתן הכל על מנת שכל אחת מהקבוצות שאני מנהל תוכל להצליח, ולממש את החלום של כל שחקן ושחקן להתקדם ולייצג את מדינת ישראל בכבוד בתחום הגיימינג התחרותי בישראל.
בשלב הגמר אני הייתי במתח, בגלל שמצד אחד יש את הקבוצה הוותיקה יותר- Nightmare Piranhas, ומהצד השני יש את הקבוצה החדשה שהרכבתי שעתיים לפני סגירת ההרשמה לטורניר.
אמרתי לעצמי שאני מעודד את שניהם באותה הרמה ומאחל בהצלחה ל- 2 הקבוצות, הם התחילו את המשחק הראשון מתוך 5 המשחקים, והקבוצה OriJanna הפתיעה ולקחה את הנקודה הראשונה, הגיע המשחק השני ואמרתי אוקיי מה יהיה עכשיו?
שוב הקבוצה OriJanna ניצחה!
חשבתי לעצמי מה לעזאזאל קורה פה? האם Nightmare Piranhas ישנים או שהרמה של הרוסטר שהרכבתי בקבוצה השנייה גבוהה יותר משל האחרים והם מצליחים ביום אחד לפתח סינרג'י שלוקח לקבוצות אחרות לפתח בשבועיים ואפילו חודשים?
אבל עדיין נשארה בי אמונה ש- Nightmare Piranhas יחזרו!
התחיל המשחק השלישי וראיתי את Nightmare Piranhas חוזרים למשחק ולוקחים בקלילות את המשחק השלישי, הייתי בהייפ מטורף של "וואלה יש המשך לסדרה והיא לא נגמרת כל כך מהר".
המשחק הרביעי התחיל ושוב Nightmare Piranhas לקחו את המשחק, ואני הייתי כבר במתח מי הולך לקחת את הגמר של טורניר עונת הקיץ מספר 5?
מזמן כבר שלא הייתי במתח כזה מטורניר, לאחר מכן המשחק החמישי והאחרון התחיל, ושתי הקבוצות לא ויתרו ונתנו מאמצים עד "טיפת הדם" האחרונה שלהם, ואז לבסוף הקבוצה OriJanna לקחה את הגמר והיא הקבוצה המנצחת של טורניר עונת הקיץ מספר 5!
המון רגשות מעורבים התעוררו בי בסוף סדרת הטורנירים המתישה והמותחת הזאת, ולמרות שהקבוצה הוותיקה שלי הפסידה את המשחק האחרון שלה, הם שיחקו כמו תותחים, והגעתי לחזק אותם כמה שיותר על מנת שרק ייבנו מזה, והם כבר מבינים בעצמם על מה הם צריכים להתאמן לטורניר הבא כדי להיות קבוצה של ווינרים!
את קבוצת OriJanna שיבחתי על התעוזה לבוא ולתת את כל מה שיש להם על מנת לבוא ולקחת את הגמר הזה לידיים שלהם ולומר "אנחנו קבוצה חדשה שוואלה הורכבה כמה שעות לפני הטורניר ואנחנו באנו לקחת את הגביע של אליפות עונת הקיץ 2018!".

הרוסטר של OriJanna:

דניאל לופז, בן 16, שם במשחק- Memøry, בתפקיד Top.
דניאל טיטוב, בן 19, שם במשחק- Hellow, בתפקיד Adc.
אביב מלכה, בן 26, שם במשחק- Av1v, בתפקיד Jungler.
גל דהן, בן 20, שם במשחק- i am deadshot, בתפקיד Mid.
עידן לובל, בן 19, שם במשחק- avi beat her, בתפקיד Support.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.