האם זה הסוף של FNATIC?

כאשר הקבוצה הבלתי מנוצחת- G2 Esports נפגשה נגד הקבוצה Fnatic בשבוע הרביעי של הליגה בליגת LEC, הרבה חשבו ש- Fnatic צפויה להפסיד אבל לא בזמן שיא!
לקבוצה G2 Esports לקח רק עשרים וחצי דקות לעשות 15 הריגות, להיות בהובלה של 14,000 Gold, להביס את Fnatic במשחק המהיר ביותר אי פעם בליגת LEC.

כמות לא קטנה של אנשים ציפו שהתוצאה של המשחק תוכל להיות צמודה בגלל הבוט ליין של Fnatic ושל G2 Esports, בעוד ש- Perkz היה עם בתוצאה של 2 הריגות ומוות אחד, הדומיננטיות של הקבוצה G2 Esports הייתה פרוסה בעיקר על הג'אנגל (Jungle) ובמיד (Mid).

https://clips.twitch.tv/CrowdedRelievedHamNononoCat

הג'אנגלר של הקבוצה G2 Esports- Marcin “Jankos” Jankowski, שיחק בצורה מדהימה עם 6 הריגות ולא מת אפילו פעם אחת עם הצ'אמפיון Olaf, במשחק ההיסטורי נגד Fnatic שנגמר בשיא חדש.
בהתבסס על הביצועים שלו הוא נבחר לשחקן החשוב ביותר באותו משחק.
המיד ליינר של הקבוצה Rasmus “Caps” Winther, מבחינת הביצועים והתרומה שלו למשחק לא היה פחות טוב מחברו לקבוצה Jankos.
כש- Caps שיחק עם Zoe ומת רק פעם אחת והיה עם 5 הריגות, Tim “Nemesis” Lipovšek החזיר מלחמה ולא ויתר ל- Caps, השחקן Nemesis סיים את המשחק עם תוצאה של 3 מוות ובלי הריגה אחת.
בנוסף ה- CS שלו היה בפיגור של 33 מהשחקן Caps.
עבור הקבוצה Fnatic השחקן היחיד שבאמת הצליח להביא הריגות לקבוצה נגד הקבוצה G2 Esports הוא Mads “Broxah” Brock-Pedersen שהצליח לסיים את המשחק עם 4 הריגות.

למרות שהקבוצה Fnatic הצליחו להביא יום לפני ניצחון נגד הקבוצה Excel Esports, נראה שרצף ההפסדים שלהם לא הולך להישבר בקלות כמו שראינו את המשחק נגד הקבוצה G2 Esports שניצחה אותם בשיא של זמן חדש.
כרגע בנקודות בטבלה הקבוצה Fnatic עומדים על תוצאה 2-6, וכבר השבוע תהיה להם הזדמנות לקפוץ בטבלה למעלה נגד הקבוצות Splyce ו- SK Gaming.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.