שאלות ותשובות

איך עושים צ'ק אין?
נכנסים לדיסקורד של הקהילה ואז לחדר של הקבוצה של הקבוצה שלכם, וכאשר כל הקבוצה שלכם מוכנה הקפטן צריך ליצור קשר עם המנהל טורנירים השייך לקבוצה שלו.
מה עושים עם הקוד של הטורניר לא עובד?
אתם צריכים ליצור קשר עם מנהל הטורנירים שהוגדר לקבוצה שלכם (תוכלו לראות את המנהל טורנירים שהוגדר לקבוצה שלכם, במערכת טורנירים שנמצאת באתר של הקהילה).
האם חייבים לשחק עם אותם אנשים בקבוצה למשך כל הטורניר או שאפשר לעשות החלפות?
אפשר לעשות החלפה אך ורק אם השחקן היה רשום כ - SUB (מחליף) בזמן ההרשמה.
אם בשנייה האחרונה אחד השחקנים בקבוצה שלי לא יכול להגיע, מה עושים?
יש לדבר עם מנהל הטורניר שהוגדר לקבוצה שלכם ולעדכן אותו בעניין, במידה ואין פתרון בנושא הקבוצה תפסל.
אם שחקן בקבוצה שלי שיחק לכל אורך הטורניר חוץ מהגמר, ולאחר מכן הסאב שרשמתי למערכת טורנירים שיחק במקומו בגמר, הוא יקבל את הפרס?
לא, הסאב שהיה רשום במערכת טורנירים ושיחק בגמר הוא זה שיקבל את הפרס.
מתי אפשר להתחיל את המשחק עם קוד הטורניר שקיבלנו?
ששתי הקבוצות מלאות ומוכנות.
נרשמתי למערכת טורנירים עם הקבוצה שלי ושכחתי להירשם באתר של ראיוט (Riot) עם השם של הקבוצה שלי, וגם וזכיתי בפרס אבל לא קיבלתי אותו, למה לא קיבלתי את הפרס?
בחוקים של הטורניר שנמצאים במערכת הטורנירים רשום - "כדי לקבל את הפרס שלכם אתם חייבים להירשם בלינק שיצוין במערכת הטורנירים שנמצאת באתר של הקהילה, עם הלינק הזה אתם תגיעו לטורניר העדכני ביותר שלנו שראיוט (Riot Games) מחייבים אתכם להירשם לטורניר הנוכחי שלנו שיהיה רשום באתר שלהם. שחקן שלא יהיה רשום באתר שלהם עם השם של הקבוצה שלו, בנוסף לזה שהוא מחויב מלכתחילה להיות רשום עם הקבוצה שלו במערכת הטורנירים שנמצאת באתר שלנו כדי להשתתף בטורניר, לא יוכל לקבל את הפרסים שיגיעו לו". זו הסיבה שלא קיבלת את הפרס שלך ואין מה לעשות בנידון, לפעם הבאה בבקשה תדאג להירשם גם לאתר של ראיוט לפי איך שרשמנו בטופס חוקים.
מה הפרסים למנצחים?
לפי מה שראיוט (RIOT) ייתנו לנו לאותו טורניר, ובנוסף ספונסרים שיוכלו להוסיף פרסים לפרסים של ראיוט, את המידע על הפרסים תוכלו לראות במערכת הטורנירים שנמצאת באתר של הקהילה.
טוב, הקבוצה של ניצחה מה אני עושה עכשיו בתור הקפטן שלה?
בתור הקפטן של הקבוצה, אתה צריך לשלוח תמונת ניצחון בהודעה פרטית בדיסקורד של הקהילה, למנהל טורניר שהוגדר לקבוצה שלך.
אני רוצה להצטרף לקבוצה איך אוכל לעשות את זה?
יש לך מדריך פה בלינק: https://lolisc.co.il/build-or-create-a-group/ תוכל לפרסם בקבוצה של הקהילה ובשאר הרשתות החברתיות בהן אנו נמצאים: אינסטגרם, טוויטר, ווצאפ.
מה אני עושה בתור הקפטן של הקבוצה שלי אם אני לא רואה את הקבוצה שלי ברשימה של הקבוצות שמשתתפות בטורניר?
רשימת הקבוצות מתעדכנת עד 72 שעות. במידה ועברו 72 שעות מאז שרשמת את הקבוצה שלך ולא ראית את הקבוצה שלך ברשימת הקבוצות שמשתתפות בטורניר, אתה צריך לפנות למנהלי הטורנירים שיהיו זמינים בדיסקורד של הקהילה בחדר שהשם שלו יהיה "שאלות ותשובות", בלוח זמנים שיפורסם ברשתות הקהילתיות שבו המנהלי טורנירים שנפרסם יהיו זמנים כדי לענות לך על כל השאלות שתרצה לשאול בנוגע לטורניר.
מה אני עושה בתור הקפטן של הקבוצה שלי אם הקבוצה היריבה לא הגיעה?
אתה צריך לצלם את חוסר ההגעה ולפנות למנהל הטורניר שהוגדר לקבוצה שלך לקבלת ניצחון טכני.

יש לכם שאלות נוספות? פנו למנהלים שלנו בדיסקורד הקהילה

© 2015 LOLISC. כל הזכויות שמורות