מה קרה ל- TeamSoloMid אחרי ההפסד בגמר?

המשחק ב- LCS Spring Finals בין הקבוצות TeamSoloMid ו- Team Liquid שקיבל הרבה התלהבות היה עם הרבה על המאזניים, גם עם הבעלים של כל ארגון שכל אחד מהם שם הימור של 100 אלף דולר על המשחק.
המשחק הסתיים במשחק החמישי והמותח, ששם Team Liquid לקחו את הניצחון אחרי שעשו קאמבק ענקי והם ניצחו את הגמר בתוצאה של 3-2, והעפילו ל- Mid Season Invitational של שנת 2019.


בזמן שצפינו בסרט הדוקומנטרי האחרון של TSM ששמו "Legends" שהראה את הגמר ב- LCS Spring, דאבליפט (Doublelift) לקח את הזמן בשביל להסביר למעריצים למה הוא מרגיש שכש- TSM דיברו על כל מה שהלך לא טוב אחרי הגמר, הם לא עזרו בכלל ואף ציין "זה בין הדברים הכי נוראיים שאפשר לעשות".
דאבליפט לאחר מכן המשיך ואמר את דעתו לגבי מה צריך לעשות אחרי הפסדים גדולים בכך שאמר "הדבר הטוב ביותר שאנחנו יכולים לעשות זה להגיד, טוב זה גרוע אבל אנחנו יכולים ללמוד מזה, אנחנו יכולים להיתלות אחד בשני, להישען אחד על השני ולתמוך אחד בשני."
הוא בנוסף לכך הסביר גם שאף פעם אי אפשר לשנות את התוצאה לאחר הפסד גדול ושזה יהיה הטוב ביותר אם הרוסטר (Roster) של קבוצת ה- League of Legends של TSM פשוט יסתכלו קדימה ויחכו לספליט (Split) הבא.

Team Liquid יתחרו לצד אלופי אזור של המשחק כמו SK Telecom T1, כמו Invictus Gaming ו- G2 Esports בויאטנם ב- 01.05 באירוע ה- Mid Season Invitational.
בנוסף לכך, הם מצפים לשפר את הרקורד (Record) של אמריקה הצפונית באירועי League of Legends בינלאומיים עם תוצאה טובה באירוע ה- Invitational.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.