אליפות ליג אוף לג׳נדס לערים חוזרת עם 12 ערים השנה!

אליפות הערים בליג אוף לג׳נדס היא בעצם תחרות בארה״ב שמפגישה בין הקבוצות הטובות ביותר מ12 ערים שונות, במלחמה על טונות של RP, סקינים בלעדיים ואקסלוסיביים, והכי חשוב – תארים משמעותיים. זו כנראה התחרות הכי משמעותית שלא נחשבת ל׳מקצועית׳ בארה״ב, והיא חוזרת לשנה נוספת נוכח ההצלחה המטורפת בשנה שעברה.

בשנה שעברה ההצלחה של התחרות היתה גבוהה מהצפוי, היא כללה ארבע מהערים הגדולות ביותר בארה״ב, אבל השנה, ישנן עוד שמונה קבוצות והרבה יותר אקשן. כל השחקנים הלא מקצועיים מכל ראנק מורשים להשתתף בתחרות בשביל העיר שלהם, כל מה שהם יצטרכו זה כרטיסים שמקנים להם אישור גישה, או Qualifier tickets.

12 הקבוצות המתחרות השנה הם שיקאגו, יוסטון, פיניקס, דנבר, דאלאס, ניו יורק, סן פרנסיסקו, מיאמי, בוסטון, לוס אנג׳לס, סיאטל, ולאס וגאס. בשנה שעברה, קבוצת הפאר ה – Chicago Force ניצחו את הקבוצה של דאלאס ה – Dallas Dynamite, ולקחו את האליפות, אבל זה די בטוח לומר שהשנה תהיה קצת יותר תחרות. יותר קבוצות משתתפות = יותר אקשן.

שחקנים מותאמים אחד כנגד השני עם סקילים דומים וראנקים זהים או קרובים, החל מברונז עד לרמות הגבוהות של צ׳אלנג׳ר, אז הם יוכלו להרגיש בבית לא משנה מול מי הם ישחקו. ברגע ששחקנים ממקומות שונים מתאגדים לטורניר אחד ומתאחדים לקבוצות שמתחלקות לערים אליהן הם שייכים, הקבוצות משחקות אחת כנגד השניה בסגנון הטוב משלושה כדי להביס אחת את השניה ולהתקדם בסולם.

כל מה שנשאר לנו לעשות זה למצוא ארגון בארץ שיקח על עצמו את הלוגיסטיקה הכרוכה בארגון תחרות כזאת, וכך שחקנים מכל הארץ יוכלו להתחבר ביחד לקבוצות ולשחק למען הגביע והכבוד לעיר שלהם יחד עם התמודדות על פרסים שווים! נקווה שמישהו יקח את היוזמה הזאת ברצינות כי אני לגמרי בעד. 

בהצלחה לכולם!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.