גניבת בארון מטורפת של Svenskeren, אגדת ג׳אנגל מהלכת!

רוצים ללמוד מהגדולים באמת? בואו צפו בסרטון הזה:

רובכם בוודאי יודעים מה זה להיות בצד המפסיד של המשחק. טורטים שנפלו, דרקונים שנלקחו לכם, ואזורי שליטה בג׳ונגל שפשוט נעלמו. כולכם גם בטח יודעים שאם רק תצליחו להרוג את הבארון, המשחק יכול להתהפך לגמרי לטובתכם, וראיתי את זה בעצמי בעשרות משחקים ששיחקתי. 

במשחק שנערך במסגרת תחרות הRift Rivals לאחרונה, ג׳אנגלר אחד עשה מהלך פלאשי במיוחד כדי לקבל את הבארון – ועוד לצאת מהבור שלו בחיים.

במשחק ששוחק עם TSM מול האלופה האירופאית Unicorns Of Love, ניסתה TSM להתמודד מולם על הבארון, בידיעה שאם הם יפסידו אותו הם עלולים למצוא את עצמם בבעיה לסיים את המשחק, בגלל הקומפ הבעייתי של UOL. איבוד הבארון ביחד עם שחקני פוק משמעותיים שנמצאים ברשות האוייב פירושו הפסד ודאי של כמה טורטים במקרה הטוב, ביחד עם המשחק כולו במקרה הרע. אחרי שהDive השאפתני של TSM נכשל קשות והם הפסידו את ביירגסן, דאבל ליפט והסאפורט ביופרוסט, UOL פנו לכיוון הבארון, בטוחים שהם יצליחו לסיים את המשחק בקלילות ברגע שיניחו את ידיהם על המפלצת הסגולה.

פה נכנס Svenskeren האלוף.

מופיע משום מקום, Svenskeren הציב ward בתוך הבור של הבארון, זינק לעברו בקלילות, נתן מכה אחת ואז השתמש בסמייט כדי לסיים אותו.

אלא שפה זה לא נגמר: Sven בעט החוצה מהבור את Exileh, שחקן השביל האמצעי של UoL, זינק אחריו החוצה ואז ירה לעברו את הQ שלו תוך כדי שהוא עושה פלאש ימינה. הוא אשכרה חיסל את אקסייל בדרכו החוצה, כשקבוצה שלמה נמצאת שם מבלי יכולת להגן עליו או לפחות לחסל את Sven.

הזריזות שבה הוא ביצע את גניבת הבארון והחיסול של אקסייל היא לא פחות ממדהימה, וסבן ראוי להערכה עצומה על תרומתו למשחק הזה.

בזכות ההצלחה של המהלך, TSM הצליחו להביס את היריבה האירופאית 2-0 ושוב הוכיחו שNA LCS טובה בכמה רמות מעל EU LCS – ולפחות בפן הטכני של המילה.

Comments (1)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.