דיימונד 2 עם Rek'Sai סופורט?

זה סוף השנה, והגיע הזמן להסתכל אחורה על העונה האחרונה של League of Legends ולהעריך כמה טוב היית.

בדרך כלל, אתם תראו צ'אמפיונים שנצמדתם אליהם ושעלו וירדו מהמטה, כמו Ezreal, Varus, Sejuani, או Nautilus. אתה תסתכל על מאות משחקים שייתכן ששיחקת על הצ'אמפיונים האלו, מנסה למצוא את הסיכוי הטוב ביותר שלך לטפס על סולם הראנקד הכה חשוב.

אבל אחרי כל כך הרבה צ'אמפיונים ששיחקת בכל כך הרבה Meta's שונים, האם סופורט Rek'Sai אי פעם קרה לך? כי זה קרה ל- Shadarek, ג'אנגלר בראנק של מאסטר וגם סטרימר, שהחליט לשחק את זה ולא שום דבר אחר בחשבון ה- Rek'Sai שלו.

זה נכון, בזמן שאתה עסוק בלעקוב אחרי המטה, הבחור הזה מטפס כל הדרך עד ל- Diamond II כאשר משחק משהו כל כך Off-meta כמו סופורט רקסאי (Rek'Sai), והוא בטח טיפס הרבה יותר גבוה ממך. אחרי הכל, רק על ידי הפיכתו לדיימונד מלכתחילה, הוא הצליח להגיע לשני אחוזים בטופ של כל השחקנים מדורגים בצפון אמריקה, על פי אתר סטטיסטיקות הליג, OP.gg.
בדרגתו הנוכחית ב- Diamond II, החשבון הזה נמצא ב -0.3% העליונים.
מעצבן, לא ככה?

Shadarek בזבז אינספור שעות ו- 158 משחקים מדורגים סה"כ לבחירת ה- Off-meta הכי מוזרה שאי פעם שמעת עליה. כאשר אתה חושב על הדייבר (Diver) וה- AD-Slash Assassin רקסאי, אתה עשוי לחשוב כי הטופ ליין או המיד ליין תהיה הבחירה הראשונה שלך אם אתם לא משחקים איתה בג'אנגל. אבל לא השחקן הזה. Shadarek ידע שסופורט רקסאי זאת הבחירה הנכונה.

אנחנו לא שופטים אותו על זה שהוא משתמש בבחירה כל כך מוזרה, בטח לא כמו כל חברי הצוות שלו שהפלימו (Flamed) אותו בכל פעם שהוא בחר את זה, אנחנו שופטים את עצמנו על כך שלא חשבנו על זה קודם.

אחרי הכל, אנחנו מנסים להיות צמודים לבחירות הטובות בתור במטה, והאדם הזה יושב ב- High Diamond עם 61 אחוז ניצחון על בחירה כל כך מגוחכת. ברור, זה לא ממש משנה איזה צ'אמפיון אתה משחק כל עוד אתה מספיק טוב במשחק, וזו אמת שקשה לבלוע.

אולי הגיע הזמן לכולנו שפשוט נבחר את Maokai, את Ornn ואת ה- Xerath שלנו.
זה הזמן לבחור ישירות את Zyra בג'אנגל בכל משחק עד שמגיעים לצ'אלנג'ר.
בואו נהפוך את League of Legends למקום טוב יותר.

Comments (1)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.