דמסיה במיינקראפט?

קבוצת יוטיוברים יצרה את ״דמסיה״ מליג אוף לג׳נדס לגמרי לבד! 

קהילת ליג היא קהילה מלאה ביצירתיות וב-Fan Art, כולנו יודעים את זה. כעת, פרוייקט בניה חדש נותן למעריצים אדוקים (כמונו) את ההזדמנות לחקור את העולם לפרטי פרטים, לפחות באיזושהי דרך.

קבוצה יוטיוברית מפורסמת בשם Epicwork China שידועים בזכות הפרוייקטים הגראנדיוזיים שלהם במיינקראפט, בילתה כמה חודשים טובים בעיצוב המיקומים השונים בדמסיה, תוך כדי הסתמכות בלעדית על חלקיקי Artwork שריוט שיחררו במשך השנים, כשהם מראים חלקים מסויימים מהעיר.

ריוט אף פעם לא הראו לנו איך דמסיה נראת כמכלול, חוץ מטיזרים אקראיים פה ושם עם דוגמאות כמו הספלאש ארט המחודש של גאליו, שחושף מעט, אבל ממש מעט.

בדיוק בגלל זה, קבוצת Epicwork קיבצה בעיקר את האלמנטים שריוט כן שיחררה לתוך עיצוב אחד ענק, ופשוט ניחשו איך חלקים מסויימים מדמסיה יראו על בסיס האסתטיקה והעיצוב של מבנים רבים, פסלים וחומר מקורי אחר שקשור לעיר.

פסל אחד למשל מופיע מספר פעמים במפה כדי למלא את החסר על גגות של טירות וארמונות שונים – וזה באמת אחד האלמנטים היותר יפים ביצירה שעוזר להביא את דמסיה לחיים דרך מיינקראפט.

נכון לעכשיו, Epicwork China עוד לא שיחררו את המפה לציבור הרחב כדי לאפשר להם להוריד אותה ולראות בעצמם את העולם שהם יצרו. מעריצים יקבלו את ההזדמנות ללכת ברחובות של העיר המסתורית הזאת בקרוב, אבל לפחות זו לבינתיים הדרך הכי קרובה לדבר האמיתי שאנחנו הולכים לקבל – ואנחנו מרוצים כך או כך.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.