האם ריוט עומדים להוציא סרט על ליג אוף לג'נדס?

בפינה קבועה שריוט פרסמו לא ממזמן, הם עונים על השאלות הכי פופלריות של שחקנים.

הפעם הם ענו על השאלה שאתם יכולים לראות בכותרת, הנה התשובה שלהם:

אנחנו חולמים על סרטים שמתרחשים ביקום של ליג ועל האפשרות לראות את הדמויות האהובות עלינו מתעוררות לחיים באולמות הקולנוע, אבל סרטים שיצאו עד כה על משחקי וידאו הם שיעור חשוב. ברוב המקרים, הם לא טובים במיוחד. ולמרות שהגיקים שבתוכנו ישמחו להתחיל במהירות בעשיית הסרט, זה לחלוטין לא משהו שאנחנו צריכים למהר לעשות.

זה לא אומר שאנחנו לא חוקרים את העניין. לספר סיפור דרך סרט פשוט דורש אמצעים שונים מאשר לספר סיפורים של משחקי מחשב, אז אנחנו עובדים על לבנות את האמצעים האלו וללמוד תוך כדי העשייה. יש לנו המון אנשים מוכשרים שמתנסים עם פורמטים שונים של סיפור סיפורים, ובהחלט יש תקווה שיום אחד אנחנו נראה את הפירות שמניבים הניסויים האלו על המסך הגדול (או המסך הקטן, או בכל מקום שזה יהיה הגיוני בו). אנחנו גם מחפשים דרכים טובות יותר לחלוק את כל הסיפורים שכבר סיפרנו ואת אלה שאנחנו רוצים להמשיך לספר, כמו עם היקום החדש שיצא לאחרונה.

הדבר שהכי חשוב לנו הוא שכל הרחבה של ליג לתוך מדיה שונה ירגיש אותנטי למקור ומכבד לתשוקה שכולנו חולקים למשחק וליקום שלו. זה אתגר גדול, אבל אנחנו חושבים שאנחנו יכולים להגיע לשם אם נשקיע את הזמן בללמוד איך לעשות את זה כמו שצריך.

 

 

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.