הדרך למוקדמות העונה/ל- Pre Season – כלי אימון בפועל

 

רגע מה?

שנה שעברה, ירינו לעצמנו ברגל עם "Riot Pls", שדיברנו על הדברים שעבדנו ועל אלו שלא. אז אמרנו כלי אימון- מקום בו אתה יכול להתאמן לבד, בלי הגבלה- לא משהו שרצינו לעשות. אתה סירבת, ואנחנו הקשבנו.

לפני חצי שנה, אנחנו הסתכלנו על הבחירות של כלי האימון ה- "ניקס" (NIX), אבל הבנו גם שאנחנו צריכים להתקדם יותר על עדכוני הקליינט שלנו, לפני שיכלנו להשקיע ביצירה של פיצ'רים חדשים.
אז, החלטנו שאנחנו ניתן עדכון שנתחיל לעבוד עליו מוחשית, עבודה ממוקדת.

הנה עדכון:

הכלים כדי למסטר ולשפר את היכולות משחק שלך:

אם עדיין לא שמתם לב, בעונה 2017 הולכת להיות קבלת מענה על הבטחות שחיכיתם להם כבר הרבה זמן כדי שיהיה לכם את הכלים הנכונים לשפר את המשחק שלך (אופן המשחק שאתה משחק בו).
העבודה מתחילה רק עכשיו על כלי האימון, אבל אנחנו מוכנים לדבר על "נוטים" (Notes) רחבים.

הגישה ההתחלתית שלנו עם הכלי אימון הולכת להיות בהיקף נמוך, פשוט, וישר,קרוב ל- לחבוט בשקי חול ולהרים משקולות בשביל אימון.
אנחנו עושים את מיטב יכולתנו בכדי לעשות את הכלי הזה כולל את כל האנשים בכל רמה. שכולם מברונז עד לצ'לנג'ר יראו את הערך של המוד אימון בסינגל-פלייר של המכאניקה ושל תנועת המפה, אבל אנו לא עובדים על פיתוח מוד אימון למולטי-פלייר לקבוצה מסודרת או לPro-Play ספציפית. ברגע שנוציא את הגרסא הראשונה, אנחנו נשים לב טוב אם פספסנו משהו בתנאים של איך להפוך את עצמך לטוב יותר בעצמך.

עם החזון שלנו שליג יהיה ספורט שנמשך דורות, אנחנו רוצים את האפשרות לאמן בצורה יותר אפקטיבית בלי הצורך לחכות 5 דקות כל פעם בשביל לנסות סקיל בסיסי.
הכלי אימון הוא הגרסא של ליג "לחוס על שק החבטות": ה- אימונים הנוספים מאפשרים לך ללמוד "מכאניקות" של צ'אמפיונים לא מוכרים, ולהיכנס ל- "ריפט" (RIFT) בצורה הרבה יותר בטוחה.

הנה כמה דברים שיש ש- Mode האימון ייתן לכם לעשות:

  • אינסוף כסף
  • ללא Cooldown
  • בוחר את הרמה שלך
  • מקפיא יצירה של מיניונים

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.