מתקפת הטיטאנים – Attack on Titan

מתקפת הטיטאנים היא סדרת אנימה בעלת שלוש עונות (העונה השלישית יוצאת השנה) הנעה סביב שלושה ילדים, ארן ייגאר, אחותו המאומצת מיקאסה אקרמן וארמין ארלט שחיים בעולם המלא בענקים הנקראים טיטאנים.
הטיטאנים הם יצורים דמויי אדם שגודלם נע בין 3 ל- 16 מטרים ולעיתים אף יותר. הם חסרי אינטליגנציה, והם טורפים בני אדם להנאתם, את הטיטאנים קשה להרוג כיוון שגם אם הם נפגעים, אבריהם וחלקי גופם צומחים מחדש תוך פרק זמן קצר, אם כי חתך מדויק בעורפם של הטיטאנים באורך מטר ובעומק של כ- 10 סנטימטרים יגרום למותו המיידי של הטיטאן. כתוצאה מכך נכחדו בני האדם מהעולם פרט לאוכלוסייה שהצליחה למצוא הגנה באזור המוקף בחומות בגובה 50 מטרים, שם הם מנהלים אורח חיים רגיל, מוגנים מכל סכנה.

עונה ראשונה:

העונה הראשונה מתחילה כאשר פתאום ביום אחד הופיע טיטאן ענק יוצא דופן בגובה 60 מטר עשה חור בחומה ובכך החזיר שוב את איום הטיטאנים לחיי האנושות.
ארן ייגאר שהיה גר בעיר שהטיטאן פער בה חור הצליח לברוח לחומה השנייה עם אחותו המאומצת וחברו ארמין אך הדבר האחרון שהוא זוכר מעיר זו הוא טיטאן מחייך אוכל את אמו.

כעבור חמש שנים ארן מיקסה וארמין הצטרפו לצבא במטרה לחסל את כל הטיטאנים ולהציל את האנושות.

אני חושב שכל חובב אנימה חייב לראות סדרה זו כי היא סדרה ממש טובה עם הרבה מאוד מתח והרבה אקשן ואני באמת מציע לראות אותה בזמן הקרוב כי עוד השנה יוצאת העונה השלישית.

התוכנית מתורגמת לעברית בידי האתר Sdarot.TV לינק לצפייה-
https://goo.gl/iXJho6

טריילר הסדרה(לא מצאתי טריילר עם תרגום לעברית)-
https://goo.gl/Fufr2N

עונה שנייה(מי שלא ראה את העונה הראשונה לא לקרוא, חלק זה של הכתבה מכיל ספויילרים לעונה ראשונה):

בסוף העונה הראשונה לאחר הקרב עם אנני ראינו טיטאן בתוך החומה ועוד הרבה שאלות מתחילות לעלות לנו בראש (חוץ מאלה שכבר חשבנו עליהם מעונה ראשונה כגון: איך הטיטאנים נוצרו, איך ארן ואנני הם טיטאנים, איפה אבא של ארן ועוד…) כניראה שכל התשובות לשאלות האלה נמצאות במרתף בבית של ארן, האם נקבל תשובה לשאלות אלה בעונה זו? תצטרכו לראות את העונה כדי לברר.

עונה 2 יותר מתרכזת בארן, בחיל הסיור ובעוד טיאטנים יוצאי דופן כמו ארן ואנני. בעונה זאת אנחנו מקבלים עוד תשובות לשאלות שצצו בעונה הראשונה כגון: מי זה הטיטאן הענק בגובה 60 מטר שהרס את החומה פעמיים, מי זה הטיטאן המשוריין שהרס את חומת מרייה, אנחנו גם רואים עוד טיטאנים יוצאי דופן חדשים ויש גם מלא קרבות מגניבים.
בשביל לדעת את כל התשובות לשאלות ובשביל לגלות מי הם הטיטאנים היוצאי דופן החדשים והאם הם יכולים להיות דמויות שאנחנו כבר מכירים או דמויות אחרות תצטרכו לראות את העונה השנייה בשביל לברר.

התוכנית מתורגמת לעברית בידי האתר Sdarot.TV לינק לצפייה-
https://goo.gl/o1LVft

טריילר לסדרה(אל תראו את הטריילר בתרגום לעברית יש בו ספויילרים)-
https://goo.gl/RYwnoV

 

 

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.