החץ – Arrow

החץ היא סדרת טלוויזיה אמריקאית מסוג דרמה וגיבורי על שמקורה בקומיקסים של יוצרי דיסי(DC), ההצלחה הטלוויזיונית של החץ גרמה לכך שדיסי יצרו את הפלאש ועוד…
כתוצאה מכך, הפלאש הפך להיות סדרה מקבילה לחץ כלומר, בחלק מן המקרים בשביל להבין פרק מהחץ יש לראות פרק אחד מהפלאש.

קצת על הסדרה:

הסדרה עוקבת אחר אוליבר קווין, מיליארדר מהעיר סטארלינג סיטי, שספינתו טבעה וכן הגיע לאי ששימש כבית מאסר לאסירים יפניים.
אוליבר קווין שהה באי במשך חמש שנים, הוא לכאורה הניצול היחיד משייט שהסתבך שבמהלכו מת אביו, רוברט קווין.
עם שובו לסטארלינג סיטי, עירו, הוא מתאחד עם אמו מוירה ובעלה החדש וולטר, שהיה סמנכ"ל הכספים לשעבר בחברה של אביו- "קווין תעשיות בע"מ".
בשובו מגלה שאחותו הצעירה, תיאה, הפכה לצעירה מרדנית שמזלזלת באמה, והוא מתחבר מחדש עם ידידו מהילדות- טומי מרלין. בנוסף, אוליבר מנסה לחדש את הקשר עם חברתו לשעבר לורל לאנס, אבל היא מאשימה אותו במות אחותה שרה, מאחר שאוליבר ושרה עלו יחדיו על היאכטה שטבעה.
בשעות היום, אוליבר הוא מיליארדר, אבל בשעות הלילה הוא הופך לפורע חוק עטוי ברדס ירוק וחמוש בחץ וקשת, ומשימתו- לתקן את עוולות אביו ואת העיוותים שבוצעו בידי משפחת קווין ולהלחם בתחלואי החברה, ולהשיב לסטארלינג סיטי את תהילתה.
אישיותו כשומר אזרחי הופכת לדמות מבוקשת בקרב כוחות המשטרה של העיר בראשו של הבלש קוונטין לאנס- אביהן של לורל ושרה, ששם לעצמו למטרה לעצור את פורע החוק, זאת מבלי לדעת את זהותו האמיתית.

בסדרה יש 6 עונות ו- 23 פרקים בכל עונה, כאשר עונה 6 עוד לא נגמרה, כאשר כל שבוע יוצא פרק 1.
הסדרה מותחת מאוד ואני אישית מציע לכם לראות את הסדרה, כי כל פרק משאיר אותך במתח וכל דמות גורמת לך להתרגש ולהרגיש מה שהדמות מרגישה.
אפשר לראות את הסדרה דרך כמה מקורות כגון: פופקורן טיים, אתר סדרות ודרך tvil.me.

לצפייה בטריילר:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.