חוויות ודעות במשחק: League of Legends

כאשר אני רק התחלתי לשחק League of Legends, לראות את המשחק בתור Esports היה ממש חוויה טרנספורמטיבית בשבילי. עברתי מאפס עניין בספורט או ב- Esport, ללראות קבוצות של League of Legends משחקות כל שבוע. היו לי תלונות, בטוח, אבל תמיד הייתי סופר את הימים עד האירוע הגדול הבא או לסוף השבוע.

כבערך שלוש שנים לתוך החווית צפייה שלי, התחלתי לעלות על אותה רכבת hype כמו רוב החברים שלי: NA לעולם לא יהיה תחרותי אם אנחנו לא נחליף את משחקי בטוב ביותר מתוך שלושה משחקים. האמנתי בכך. צעקתי על כך. הרעתי כשזה קרה סוף סוף. אבל כאשר זה הגיע בסופו של דבר, מצאתי כי השמחה שהייתה לי נעלמה. שנאתי לראות את זה כל סוף שבוע כי זה נהיה משעמם.

למרבה ההתרגשות שלי, Riot הודיעו כי הטוב ביותר משלושה הולך, ואת הטוב ביותר מאחד חוזר. השמחה שלי כצופה League כבר חזרה מחדש, ובין הצפייה ב- Worlds וה- Hype עבור 2018 משחקי האביב, LoL Esports נראה לי די טוב עכשיו.

אבל כל זה עושה אותי צבוע כזה. רציתי יותר מכולנו לעבור לטוב ביותר מתוך שלושה, ואז הפנתי את גבי למשחק ברגע שזה קרה. האם זה המצב של "הדשא תמיד ירוק" לא, אני פשוט חושב ש- Riot טיפה נשכו יותר ממה שהם יכלו ללעוס, ואני עודדתי אותם לעשות את זה.

הטוב מבין השלושה נראה כאילו זה צריך להיות כזה חוויה מהנה. אם אתה לוקח את כל בולשיט אקראי שעושה את Leauge קצת לא עקבי, התחרות בפועל צריכה להיות הרבה יותר טובה. נכון? כן, למעשה. אף אחד לא היה אומר לך כי הטוב מבין שלושה הוא לא הדבר הטוב ביותר לתחרות. זה מלמד אותך להסתגל לסדרה של משחקים ככל שהיא מתקדמת, והקבוצה הטובה ביותר בדרך כלל מנצחת.

אבל זה כל כך… משעמם.

לקחת את כל "הבולשיט זה עושה את League  קצת לא עקבי" למעשה גונב מ- League מה שעושה את המשחק כל כך מיוחד. כאשר יש לך הטוב מאחד, המשחק הכעוס הוא לא רק מזל אשר יישכח כאשר הקבוצה הטובה יותר זוכה בסדרה. במקום זאת, זה אומר משהו.

האם זה מתסכל לראות איזו קבוצה מנצחת את הקבוצה המועדפת עלייך כי הם הלכו עם איזו אסטרטגיה מוזרה ב- Early Game? בהחלט, אבל אני מעדיף לקחת את המשחקים האלה לפעמים תמורת משחקים טובים יותר כל יום בשבוע.

אני חושב שכדורסל הוא ספורט מדהים ואולי אני לא צופה בעונה הרגילה, אני נהנה מפלייאוף כמו כל בחור רגיל. משחקי כדורסל מחולקים לארבעה רבעונים, והרבע האחרון הוא ללא ספק המעניין ביותר. זה אומר הרבה יותר על עצמי ועל טווח תשומת הלב שלי מכל דבר, אבל אני מוצא את שלושת הרבעונים הראשונים של כדורסל קשים לצפות. אבל ברגע שהמתח של הרבעון הרביעי מגיע, אני שם עם כל אחד מכם.

לי, הטוב משלושה הוא קצת כמו כדורסל. ברגע שהטוב משלושה יורד ל- 1 נגד 1, המתח עולה עד כדי כך שאיני יכול להסיט את מבטי, אבל לפני כן זה קשה להתעניין בנושא. אולי אני אתגעגע ל- Two Match Build up, ברגע שהטוב מאחד יחזור, אבל זו שאלה ליום אחר.

אני לא יכול לחכות שהדברים יחזרו לדרך שבה הם היו. כן, משחקים יהיו אקראיים יותר, נטייה גבוהה יותר להתרסקות ויותר עונשים לקבוצות לא עקביות (מעריץ CLG ממש כאן, אין לי תקוות גדולות). אבל, עם הפסד צפוי מראש של סדרה, מגיע הדבר הגרוע לחלוטין שהוא הטוב מאחד NA League of Legends. החמצתי את זה, ואני לא יכול לחכות לראות את זה שוב.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.