היכולות של Swain אחרי הריוורק

ריוט חשפו אתמול (שלישי) את היכולות החדשות של סווין (Swain). בעוד שהיכולות שלו שונות מאוד מאלה שהיו לו, הדמות עצמה נשארה די דומה. הוא נראה אחרת כעת, עכשיו עם שיריון ויד אדומה בעלת כוחות מסתוריים. הנה היכולות החדשות של סווין:

פאסיב- להק רעב

רעב: סווין יכול כל כמה זמן ללחוץ על אויבים שלא מסוגלים לזוז בשביל לשלוף מהם שבריר נשמה, לעשות להם נזק ולמשוך אותם לכיוונו.

להק: צ'אמפיונים אויבים מתים משאירים מאחוריהם שבריר נשמה כשהם מתים. עורבי-צלילים אוספים שברירי נשמה באזור שלו ומרפאים את סווין בחלק מה- HP הכולל שלו. סווין יכול לאסוף כמה שברירי נשמה בבת אחת.

Q- יד המוות

סווין משחרר כמה חזיזים של כוח מולו, כל אחד מהם עושה נזק לאויב הראשון שנפגע. אויבים יכולים להיפגע מכמה חזיזים, אך הם לוקחים נזק מלא רק מהחזיז הראשון. החזיזים ממשיכים אם הם הורגים את הדבר הראשון שפגעו בו, ומחזירים חלק מהמאנה של סווין.

W- חזון האימפריה

סווין פותח עין שטנית במקום לבחירתו, עושה נזק ומאט את כל האויבים באזור אחרי דילאי.

חזון האימפריה עושה נזק מוגבר לצ'אמפיונים שנקלעו לפיצוץ, חושף אותם ומעניק שברירי נשמה על כל צ'אמפיון שנפגע.

 E- לא עוד

סווין שולח את היד השטנית שלו קדימה, בכך עושה נזק לכל האויבים שבדרך. היד חוזרת אל סווין ומתפוצצת לאחר מגע עם האויב הראשון, עושה נזק ו- root לכל האויבים שנקלעו לפיצוץ.

R- התעלות שטנית

סווין מקבל כמות גדולה של חיים לאחר ההפעלה ומתחיל לשאוב חיים מהאויבים סביבו (מעדיף צ'אמפיונים) למשך זמן ממושך.

כאשר התעלות שטנית נגמרת, סווין משתמש בשבריר נשמה על מנת לבצע Demonflare, שעושה נזק לאויבים הקרובים אליו ביותר סביבו. הנזק של Demonflare גדל עם כל שבריר נשמה שנאסף.

אם סווין שאב מספיק חיים, הוא יכול לסיים את התעלות שטנית מוקדם יותר ולבצע Demonflare כשירצה.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.