הילחמו עם כבוד – מערכת ה- Honor החדשה

מערכת חדשה של הערכה וכבוד פקדה אותנו בפאטץ' הזה. המערכת החדשה תכלול המון דברים חדשים, כגון: רמות של כבוד, פרסים מיוחדים ובלעדיים ועוד!

המערכת החדשה מרעננת את כל הדרכים שבה הכרנו והערכנו את חברנו לקבוצה שעזר/ תמך בנו לאורך המשחק. אולי אפילו הוא לא עשה את שני הדברים האלה, אבל הוא שמר על רוח ספורטיבית נכונה ולמרות שעשו לו קאמפ בטופ, הוא לא נכנע, ולכן מגיעה לו הערכה. 

 

 

טקס כבוד

יש עכשיו הצבעת כבוד בין שבירת הנקסוס עד למסך סוף-המשחק. השינוי הגדול הוא שעכשיו כל שחקן יכול לכבד ולתת את הערכתו רק לחבר-קבוצה אחד; שינוי העוזר לכל נתינת כבוד להרגיש יותר כבדה וחשובה לשני הצדדים, הנותן והמקבל. 

 

קטגורויות שחודשו

באופן מוזר, אין קטגוריה של שחקנים שמתחננים שיתנו להם Honor שנייה לפני שהמשחק נגמר. 

 

התהילה לאחר המשחק

ברגע שאתם מצביעים, אתם עוברים למסך סוף-המשחק. שם אתם תראו אילו הערכות קיבלתם מחברי הקבוצה שלכם. אם רוב הקבוצה מעריכים ומכבדים אתכם, ה- Summoner Name שלכם מקבל טיפול מיוחד שבני-הברית שלכם והאויבים יראו. 

 

הרוויחו ופתחו פרסים

כולם מתחילים ברמת כבוד 2 ויכולים לעלות עד רמה 5, או לרדת לרמה 0 הלא מכובדת ע"י קבלת כאפות מעונשים והרחקות. שחקן שקט וחרוץ יעלה רמות וירוויח פרסים אפילו אם הוא מקבל פחות הערכות בסה"כ. וכפי שצפיתם, שחקן בולט המרוויח הערכות וכבוד לעתים תכופות יותר יעלה קצת יותר מהר. זה אומר שאתם לא צריכים להתאמץ להיות נחמדים-מזויפים כדי לקבל פרסים או לעלות רמות. 

נתחיל מרמת כבוד 2 (אני לא מאמין שהקהילה שלנו תרד יותר מרמה 2 😉 )

 

רמה 2

פרסים

* Key Fragments 

 

רמה 3

פרסים

– פרסי כבוד בסוף העונה 
– Key Fragments
– קפסולות Honor 
– סמל כבוד למסך הטעינה 

 

רמה 4

פרסים

– פרסי כבוד בסוף העונה 
– Key Fragments 
– קפסולות Honor 
– סמל כבוד למסך הטעינה  

 

רמה 5

פרסים

– פרסי כבוד בסוף העונה 
– Key Fragments 
– קפסולות Honor 
– סמל כבוד למסך הטעינה  

 

הרחבה

 

פרסי כבוד של סוף עונה

בדיוק כמו ב- Ranked, המערכת החדשה של הכבוד מעניקה פרסים בלעדיים בסוף העונה לאלה שהשקיעו ועבדו. פרטים יבואו בהמשך השנה.

 

Key Fragments

ה- Key Fragments החינמיים עכשיו ייפלו בצורה בלעדית דרך מערכת ה- Honor. כל מה שאתם צריכים לעשות כדי להשיג אותם זה להיכנס למשחקים ולהיות חברי קבוצה שקוליים ורציניים. כל עוד אתם רמה 2 (הרמה ההתחלתית) ומעלה, אתם מרוויחים בדיוק את אותו מספר ה- Key Fragments שאתם מרוויחים היום. כפי שצפיתם, שחקן מוענש שיורד (עתיד) מרמה 2 יקבל פחות Key Fragments. חלקי המפתחות ייפלו מחוץ למסך סוף-המשחק או כאשר אתם מתחברים.

 

קפסולות Honor

החל מרמה 3, קפסולות Honor יתחילו גם הן ליפול. אתם יכולים לצפות שקפסולת Honor תיפול בצורה אקראית במקום חלק מפתח רגיל. קפסולות Honor לא דורשות מפתח כדי להיפתח ואפילו משחררות כמה חלקי מפתח. מעבר לזה, קפסולות Honor נותנות סיכוי בינוני לקבל Champion Shards ואפילו סיכוי קלוש לקבל את הסקינים הבלעדיים למערכת ההונור החדשה: Medieval Twitch ו- Grey Warwick. הנפילות של שני הסקינים הן תמידיות וקבועות, והן פותחות את הצ'אמפיון אם עדיין אין לכם אותו.

          

בקיצור: Key Fragment – בטוח יהיה בקפסולה.

Champion Shard – סיכוי גבוה.

Grey Warwick – סיכוי נדיר.

Medieval Twitch – סיכוי נדיר.

 

סמלי כבוד למסך הטעינה

ברגע שאתם מגיעים לרמת כבוד 3, אתם מורשים לקבל סמלי כבוד זמניים למסך הטעינה. פתחו את סמל הכבוד שלכם ע"י השגת הערכה/כבוד מאחד מחברי הקבוצה שלכם. כדי להבין יותר איך מקבלים את סמל הכבוד, תעלו למעלה. סמל הכבוד נשאר רק למשחק אחד, אבל אין לו זמן הירגעות. אז תשמרו על רצף נצחונות כדי לשמור בעקביות על סמל הכבוד שלכם. כאשר אתם עוברים לרמה 4 ו- 5, סמל הכבוד של מסך הטעינה שלכם עולה גם הוא רמה.

 

שאלות הנשאלות לעתים תכופות

 

רמות כבוד

 • למה אני מתחיל ברמת כבוד 2?

עדכון ה- Honor הוא התחלה חדשה לכולם. אם אין לכם עונש פעיל שאתם עדיין צריכים לנער ממכם, זה הזמן המושלם לפתוח דף חדש ולהרוויח תוכן חינמי רק כדי לשחק בשביל לנצח.

 • אני צריך לעשות משהו מיוחד כדי להתקדם?

רמות כבוד הן תלויות בעקביות. פשוט תופיעו, אל תהיו אידיוטים, ואתם תעלו רמות מעל כולם בשבועות ובחודשים הבאים. יש ל- Riot פרסים שונים וחגיגות למען השחקנים המוערכים גבוה במשחקים מסוימים או במשך העונה.

 • אם אני לא משיג הערכות, אני עדיין אעלה רמות?

אתה תעלה, פשוט התהליך יהיה יותר איטי מאלה ששוברים את הרמות כמו משוגעים.

 • אם אני מצביע לחברי הקבוצה שלי, זה תורם לרמות הכבוד שלי?

כן, אבל אתה תצטרך קצת עזרה. כל הקבוצה מקבלת בונוס קטן לכבוד שלהם אם כל אחד מחברי הקבוצה מצביע. בדיוק כמו המשחק, אתם מנצחים או מפסידים כקבוצה.

 • האם אני מקבל פרסים טובים יותר ברמות כבוד גבוהות יותר?

ברמה 2, אתה מקבל את כל חלקי המפתחות שהיית מקבל במצב הרגיל. ברמה 3, אתה מקבל קפסולות Honor וסמלי כבוד למסך הטעינה. ברמות 4 ו- 5, סמל הכבוד והסמל עצמו גודלים ונהיים יותר יפים. Riot מתכננים לרענן ולהוסיף פרסי כבוד בעתיד.

 • האם אני יכול לשחק את המערכת ולעשות בוסט לרמה 5 ע"י לשחק כל הזמן עם פרימייד ואנחנו ניתן הערכות אחד לשני בכל משחק?

זה רעיון נהדר. למזל Riot, הם שברו קצת את המערכת בימים שלהם גם. אז הם בנו את מערכת הכבוד החדשה כך שדברים כאלה ואחרים לא ייתנו לך (ולחבר שלך) שום רווח או הטבה.

 

חלקי מפתחות – Key Fragments

 • חלקי המפתחות מפחידים אותי. אתם יכולים להגיד לי את כל השינויים?

בטח. דבר ראשון, הם נופלים דרך מערכת הכבוד עכשיו. הרעיון כאן הוא לתת להם בית הולם, מאשר סתם לתת להם ליפול דרך חישובים מסתוריים בסוף המשחקים שלך.

השג את כל חלקי המפתחות שלך בכך שתעשה שני דברים פשוטים: תשחק משחקים, ותמנע מדיווחים ומעונשים כמו הגבלות צ'אט והרחקות. זהו. זה תהליך מאוד פשוט, כי אנחנו רוצים שאתה תקבל את הדברים שלך. אתה לא צריך להיות מוערך ע"י חברי הקבוצה שלך כדי לקבל מפתחות. הערכות אינדיבידואליות הן מחוברות לפרסים אחרים כמו סמלי הכבוד למסך הטעינה. מפתחות יכולים ליפול גם אם אתה מנצח וגם אם אתה מפסיד. חלקי המפתחות לא נופלים יותר במסך בסוף המשחק. הם ינחתו בזמן שטטייל לך בקליינט או במסך ההתחברות לקליינט.

 • האם אני מקבל יותר או פחות חלקי מפתחות עם השינוי הזה?

המספר הכולל של המפתחות שתפתח לא משתנה, אבל הנפילות אמורות להרגיש מחולקות יותר בצורה שווה במשך החודש.

 • אז, כדאי לי פשוט להיכנס מחדש לקליינט כדי לקבל את חלקי המפתחות שלי?

לא. זה לא עובד ככה, וזאת תהיה דרך מאוד משעממת לבלות את הזמן בליג.

 • האם אני פשוט אקבל מפתחות ע"י התבטלות אם אני משאיר את הקליינט דלוק?

לא רק ע"י התבטלות. אתה צריך לשחק משחקים כדי לקבל את חלקי המפתחות. אז לדוגמה, אם אתה משקיע את השבת שלך בלשחק משחקים ואתה משאיר את הקליינט פתוח במשך הלילה, אתה עלול להתעורר להפתעה נחמדה. אם אתה פשוט הדלקת את הקליינט ולא שיחקת, אתה לא תקבל שום חלקי מפתחות.

 • אז, הם פשוט יופיעו לפעמים?

כן. בדיוק כמו פד Twitch שיוצא מ- Stealth.

 • יש שינויים לקופסאות עם המערכת החדשה? 

אפילו לא שינוי אחד! בדיוק כמו מקודם, הם יהיו קצת נעולות אם אתה מוענש.

סמלי הכבוד במסך הטעינה

 • איך אני משיג את סמלי הכבוד למסך הטעינה?

דבר ראשון, תגיע לרמה 3. לאחר מכן תרוויח הערכות וכבוד משני חברי קבוצת פרימייד או מזר אחד במשחק אחד. סמל הכבוד ייפתח עבור המשחק הבא שלך.

 • סמל הכבוד שלי נעלם אחרי משחק אחד, למה?

הם נועדו להביע שהרגע הגעת ממשחק מצוין, אז הם נמשכים רק למשחק אחד. ברגע שאתה רמה 3 או יותר טוב, השג הערכה/ כבוד משני חברי קבוצה פרימייד או מזר אחד כדי לפתוח את סמל הכבוד שלך למשחק הבא.

 • האם יש זמן הירגעות לסמלי הכבוד למסך הטעינה?

לא. אם אתה ממשיך להשיג הערכות, אתה תשאיר את סמל הכבוד למשך כל משחק שבו תשלוט בריפט ותרוויח הערכות.

 • האם אני אשיג סמל כבוד שונה עבור כל קטגוריה?

לא היום, אבל לעזאזל זה רעיון טוב.

 • האם הם נעשים גדולים יותר כמו Champ Mastery?

אכן! ברמות 4 ו- 5 סמלי הכבוד גדלים.

קפסולות Honor

 •  אלו סוגי פרסים יהיו בתוך הקפסולות?

הלוט המינימלי שאפשר לקבל בקפסולת Honor הוא 2 חלקי מפתחות. יש עדיין סיכוי לקבל עוד חלקי מפתחות, ויש גם סיכוי גדול לקבל גם Champion Shards. עם כל פרס שווה, מגיע גם סיכון שווה לו, או במקרה הזה – סיכוי. יש סיכוי מאוד נדיר לקבל את שני הסקינים הבלעדיים למערכת, Medieval Twitch ו- Grey Warwick. אם הצלחתם לשים את היד שלכם על הסקינים האלו, הם נפתחים בחינם, ואתם גם תשיגו את הצ'אמפיון אם עדיין אין לכם אותו.

 • איך אני משיג קפסולות Honor?

ברגע שהגעתם והרווחתם את רמה 3, הקפסולות ייפלו בצורה אקראית. ברגע שקיבלתם התראה שקיבלתם, גשו ללשונית ה- Loot כדי לפתוח את הקפסולה.

 • האם צריך מפתחות כדי לפתוח את קפסולות ה- Honor?

לא.

עונשים ונעילות

 • איך אני יכול לרדת רמה במערכת?

עונשים. השגת "הגבלת צ'אט" (Chat Restriction) או באן ישיר יורידו אתכם רמה, וינעלו את רמת ההונור שלכם ואת הפרסים. אם אתם רמה 2 או מתחת, עונש יוריד אתכם רמה אחת בלבד.

 • למה אתם מתכוונים בנעילת רמת ה- Honor ופרסים?

אתם תראו מנעול על רמת ההונור שלכם בפרופיל. זה אומר שאתם לא מתקדמים לשלב הבא, ואתם לא תקבלו שום פרס. אתם יכולים לפתוח את המעול ע"י משחקים נקיים (בלי קללות, AFKs וכו'). אתם תקבלו התראה ברגע שפתחתם את המנעול ושיחררתם את רמת ההונור שלכם.

 • מה הקטע ברמה 1 ו- 0?

אם אתם יורדים יותר נמוך מרמה 2, אתם נפגעתם מעונש אחד או שניים, והצעד הראשון לעבר שחרור הנעילה הוא לשחק נקי, בלי קללות, AFKs וכו'. ברגע שעשיתם זאת, המשחקים שלכם יעזרו לכם לטפס בחזרה לרמות היותר גבוהות ולפרסים היותר שווים, בדיוק כמו שזה עבר כאשר מערכת ה- Loot שוחררה לראשונה.

 • האם הפרסים פחות שווים לרמות האלה? 

ברמה 1, אתם משיגים הרבה פחות חלקי מפתחות מאשר במצב רגיל. ברמה 0, הנחשבת גם ל"רמה המבישה" וחסרת-הכבוד, אתם לא מקבלים שום דבר. זה מבאס, אבל אתם יכולים לקפוץ בין רמות ע"י משחקים נקיים.

שונות

 • מה קורה ל- Honor שלי אם אני מעביר את המשתמש שלי בין סרברים?

לצערי, ה- Honor לא יעבור איתך. אתה תתחיל בשרת החדש שלך מרמה 2.

 • מה יקרה לעיטורי ההונור הישנים שלי? 

הם עוזבים כי זאת מערכת חדשה לגמרי. תחשיב את זה כמו Rework ל- Galio, רק למערכת.

 • מה יקרה לנקודות ההונור הישנות שלי?

גם הן ייעלמו.

 

 

אני מקווה מאוד שלמדתם מהכתבה הזאת על מערכת ההונור החדשה שתגיע בפאטץ' 7.13! 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.