הלור של אליסטר

"דבר לא יכול לעצור אותי"
~ אליסטר

כלוחם העז ביותר שיצא משבטי המינוטאור של המחסום הגדול, אליסטר הגן על שבטו מהסכנותה רבות של ואלוראן (valoran); עד אותו יום בו הגיע הצבא הנוקסיאני. אליסטר פותה מהכפר שלו ע"י מזימותיו של קיראן דארקוויל (Keiran Darkwill), בנו בצעיר ביותר של הגנרל בוראם דארקוויל והמפקד של המשלחת הנוקסיאנית. כאשר אליסטר חזר, הוא גילה כי הכפר שלו בוער וכי משפחתו נשחטה. ממולא בזעם, הוא הסתער על גדוד עילית נוקסיאני שלם. שוחט אותם במאות. רק ההתערבות של מכשפי הדם המוכשרים ביותר הצליחה לעצור את זעמו של אליסטר.
מובא בשלשלאות אל נוקסוס, אליסטר בזבז את שנותיו כגלדיאטור, מצולק בקרבות אינסופיים לטובת בידור המנהיגים העשירים של נוקסוס.

נפשו אשר הייתה בעבר אצילה, הפכה במהלך השנים למעוותת, הוא היה מעורער בנפשו אילולא אייליה (Ayelia), משרתת צעירה שהתיידדה עימו ויחד הם הצליחו לארגן את בריחתו. לבסוף חופשי וללא בית לחזור אליו, אליסטר ברח, מקווה שיום אחד יפיל את נקמתו על נוקסוס וימצא את הילדה שחידשה את תקוותו. אך עם זאת, הוא לא חמק אל הצללים, במקום זאת, הוא הפך לסנגור לאלו שממשל נוקסוס דרך עליהם. הוא גם קורא להאיר את הסודות הכמוסים של אצילי נוקסוס. עבודת ההתנדבות שלו זיכתה אותו לכמה תארים פילנתרופיים, אשר משמשים כניגוד מעניין לזעם וההרסנות בהם הוא ידוע בקרבותיו.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.