הלור של גאנגפלאנק

“I was cutting throats and sinking Noxian war galleys when you were still pissing your britches, boy. You don’t want to take me on.”

Gangplank 

בלתי צפוי כשם שהוא אכזרי, גאנגפלאנק, הפיראט שאיבד את המלוכה שלו, מפיץ פחד בליבם של אנשים רבים. לכל מקום שאליו הוא הולך, מוות והרס עוקבים אחריו, וכך גם המוניטין הידוע לשמצה שלו, אשר גורם לכל צוות אמיץ לרעוד בפחד בעת שהם רואים את המפרשים השחורים של הספינה שלו.

מכיוון שגאנגפלאנק זכה בהונו בכך שארב לספינות בנתיבי סחר בשניים עשר הימים, הוא רכש לעצמו כמה יריבים חזקים במיוחד. באיוניאה, הוא עורר את זעמם של ארגון הצללים הקטלני אחרי שבזז את מקדש הסכין המשונן, נאמר גם כי הגנרל הראשי של נוקסוס בעצמו נשבע לראות את גאנגפלאנק נקרע לגזרים אחרי שהפיראט גנב את ה"לוויתן" (Leviathan), ספינת הדגל של סווין (Swain).

למרות שגאנגפלאק עורר את חמתם של אנשים רבים, אף אחד מהם לא הצליח לתפוס אותו, למרות מתנקשים, ציידי ראשים, וציים שלמים שנשלחו אחריו. הוא מפיק הנאה אפלה מהפרס שממשיך לגדול על ראשו, ומוודא למסמר אותם על קירות בבילג'ווטר כך שכולם יוכלו לראות שכאשר הוא חוזר לרציף, הספינות שלו מלאות בשלל.

לאחרונה, גאנגפלאנק הובס על ידי ציידת הראשים מיס פורצ'ן. הספינה שלו הושמדה כשכל בילג'ווטר צופה, הצוות שלו חוסל וכך גם המוניטין שלו בתור אדם שלא ניתן לפגוע בו. עכשיו כשהם ראו שהוא פגיע, הכנופיות בבילג'ווטר הרימו את ראשן, והחלו להילחם בינן לבין עצמן על שליטה בעיר הנמל.

למרות הפציעות הנוראות שספג בפיצוץ הספינה שלו, גאנגפלאנק שרד. עכשיו עם לא מעט צלקות חדשות ויד מתכת שתחליף את הגדם הכרות שלו, הוא נחוש בדעתו לבנות מחדש את עוצמתו, להשיג בחזרה את מה שהוא חושב ששייך לו, ולהעניש באכזריות את כל מי שפנה נגדו.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.