הלור של גראגס

הדבר היחידי שחשוב לגראגס יותר מקרבות, הוא שתייה. הצמא הבלתי סופי שלו לשֵׁכָר הוביל אותו לחיפוש אחר המרכיבים החזקים והמשונים ביותר להכניס לרקיחה שלו. אימפולסיבי ולא צפוי, השתיין הרועש הזה אוהב לשבור חביות כפי שאוהב לשבור ראשים. הודות לבישוליו המוזרים ומצב רוחו הזועם, שתייה עם גראגס היא תמיד מסוכנת.

לגראגס קיימת אהבה נצחית למשקה טוב, אך מבנה גופו המסיבי מונע ממנו מלהגיע למצב אלוהי של שכרות. לילה אחד, כשרוקן את כל החביות ונשאר לא מסופק כתמיד, גראגס הוכה ברעיון: למה שלא ינסה לבשל לעצמו משהו שבאמת יישכר אותו? ברגע זה הוא נשבע ליצור את השֵׁכָר המושלם.

מסעו של גראגס בסופו של דבר הוביל אותו אל הפרליורד (Freljord), שם עבר שבילים קפואים ולא סלולים בחיפוש אחר המים הארקטיים הטהורים ביותר למתכון שלו. למרות שאבד בסופת שלגים איומה, גראגס הגיע אל התהום המייללת  (The Howling Abyss). שם הוא מצא את זה: גביש קרח כפי שמעולם לא ראה בעבר. לא רק שהגביש הלא נמס הזה השרה בלאגר שלו תכונות מדהימות, אך גם היה לו תופעת לוואי שימושית- הוא שמר על התרכובת קרירה ושמורה בטמפרטורה המושלמת להגשה.

בעודו תחת ההשפעה של בלילתו החדשה, גראגס חזר אל הציביליזציה, נחוש לשתף בפירות התוססים של מאמציו.
כפי שהגורל רצה, ההתאגדות הראשונה לכך תעצב את עתיד הפרליורד. הוא נקלע למשא ומתן בין שני שבטים המשוחחים על ברית עם אש (ashe). למרות שאש הציעה הפסקת אש, שאר הלוחמים זעמו על הפרעתו של גראגס והתיכו עלבונות בגולם השיכור. נאמן לטבעו, גראגס השיב בחבטה דיפלומטית אשר התחילה קרב דומה לאלו שבאגדות הפרליורד.

כאשר הנופל הראשון מהתגרה התעורר לבסוף, אש הציעה משקה ידידותי כאלטרנטיבה לקרב.
כאשר הרוחות נרגעו, שני השבטים אשר היו בקצה של התחלת מלחמה התחברו ע"י אהבתם המשותפת למשקה של גראגס.

למרות שהמריבה נמנעה וגראגס הפך לגיבור, הוא עוד לא השיג את חלום ההשתכרות המבורכת שלו. ושוב, יצא למסע בחיפוש אחר המרכיבים המשולמים ברחבי רונטארה.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.