הלור של וארוס

אחד מלוחמי הגזע העתיק של הדארקין, וארוס היה רוצח קטלני שאהב לענות את אויביו עם חיצים, מחכה עד שהם ישתגעו מהכאב לפני שהוא היה מחסל אותם. וארוס נכלא בסוף מלחמת הדארקין, אבל ברח, כמה מאות לאחר מכן, בתור גופם המשולב של שני ציידים מאיוניאה. שניהם שחררו בטיפשותם את וארוס ועכשיו נושאים את הקשת שלו, שבתוכה נמצאת היישותו. וארוס כעת צד אחרי אלו אשר כלאו אותו במטרה לנקום, אך הנשמות הכלואות בתוכו נאבקות בו בכל צעד שהוא לוקח.

המכשפים בני התמותה של רונטרה שלטו בקסמים חזקים ופראיים, מבלי לדעת שעוצמתם הרבה משכה אליהם את תשומת הלב של הדארקין, ששלחו את הלוחמים החזקים ביותר שלהם לכבוש את העולם החדש. וארוס הגיע לרונטרה יחד עם הגל השני של הפלישה, ועם קשת עשוייה מקריסטלים, הוא חיסל כל מפקד וכל גיבור, בכך עוזר לדארקין להביס את צבאות בני התמותה בקלות רבה יותר.

קצת אחרי שאאטרוקס נפל, וארוס נפל למארב של ציידי-לילה ואסטיאנים (Vastayan) ומכשפים בני תמותה ששירתו מלכה לוחמת בשיריון זהוב. הם כבלו אותו בתור הקשת עשויית הקריסטלים שלו, משאירים אותו לילל בכעס. בזמן הזה ההשפעה המשחיתה של הדארקין כבר הייתה ידועה לכל, ורק המלכה הלוחמת יכלה להשתמש בקשת הקטלנית בקרב האחרון של המלחמה, היא שיחררה את החץ האחרון שהרס את הגשר שהוביל לעולם של הדארקין לעד.

בסוף המלחמה לקחה המלכה את הקשת אל הארץ אשר הפכה להיות איוניאה. פעולתה האחרונה הייתה לכלוא את הקשת בתוך תא חסר אור עמוק בתוך מקדש שנחצב בהר אשר השקיף על הכפר פאלאס (Pallas). שם היא נשארה, בעוד הקסם הטבעי של איוניאה שומר עליה כלואה.

הקשת נשארה עמוק בתוך האדמה למשך מאות שנים, לא ידועה, לא נגועה, אך הכל נשכח כאשר פולשים מנוקסוס תקפו את איוניאה. שני ציידים – ואלמאר (Valmar) ואור ליבו, קאי (Kai) – נלחמו נגד הגל הראשון של הפולשים במקדש של פאלאס. למרות שהצליחו באומץ רב להסיג את תוקפיהם, קאי נפצע אנושות. מוכה יגון, ואלמאר נשא אותו פנימה, מתפלל לקסמו של המקדש. אך במקדש לא היה דבר מלבד האבדון, כאשר הזעם המשוחרר של הדארין כילה את שני הציידים. החומר שממנו היה עשוי גופם נפרם וחובר בחזרה ביחד, יצר גוף חדש שממנו נוצר גוף מושלם, אשר מסוגל לשאת את נשמתו של וארוס. הדבר שיצא מהמקדש הזה היה חיוור ויפהפה בצורה לא אנושית, בחלקו אנושי, בחלקו דארקין, וארוס נולד מחדש בתור יישות שמלחמה ניהלה את נשמתו.

האלמנטים האנושיים והדארקין בתוך הגוף החדש הם בשינוי טבעי, כאשר כל אלמנט מצליח להשיג שליטה על הגוף לזמן קצר לפני ששלטונו עובר לצד השני. וארוס נלחם על מנת להביס את ואל ואת קאי אחת ולתמיד על מנת לנקום בכל בני התמותה למען הגזע שלו. אך קאי וואל ממשיכים להילחם נגד השפעתו המרושעת, בתקווה שאהבתם תוכל להתגבר על דחפיו של הדארקין.

איש לא יודע למשך כמה זמן ואל וקאי יכולים לעכב את וארוס, אבל אם הדארקין האגואיסטי והסדיסטי הזה יזכה לשליטה מלאה על גופו החדש, הוא ינסה להתאחד עם שאר בני גזעו אשר שרדו במטרה להפוך את רונטרה לאפר.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.