הלור של לוסיאן

"היה אסיר תודה, בשחיטתך עכשיו, אני חוסך ממך נצח של ייסורים"
~לוסיאן

לוסיאן, מחזיק בכלי נשק ישנים אשר מוזגו עם כוחות עתיקים, עומד איתן ושומר מפני האל-מתים.
הוא צועד לבד במשימתו האיומה: לטהר את נשמותיהם של האל-מתים, אהובתו הנצחית ביניהם.

בדומה לצמד הנשקים בהם החזיקו, לוסיאן ואשתו סנה (Senna) נחצבו מאותה האבן. יחדיו הם נלחמו ברשע שברונטארה במשך שנים, מביאים אור אל החשכה ומטהרים את אלו שנשבו בשחיטות

הם היו משואות של צדק: מסירותה של סנה למטרתם מעולם לא הופרעה, בזמן שטוב ליבו ומגעו החם של לוסיאן נגע בליבם של חיים רבים אותם הצילו. שני חלקים של אחד שלם, הם היו מסורים ובלתי ניתנים להפרדה.

למרות שלוסיאן וסנה היו עדים לאימה שתשבור את רוב הלוחמים, דבר לא השתווה לאימה שחזו בה באיי הצללים (shadow isles). כאשר תושבי הרפאים של המקום המקולל החלו להופיע ברחבי רונטארה (runeterra), לוסיאן וסנה צדו אותם בכל מקום בו הופיעו. זו הייתה עבודה אימתנית, אך הזוג חסר הפחד גבר על כל אתגר. עד פגישה טרגית אחת עם אוסף הנשמות, ט'ראש (thresh).

לוסיאן וסנה התמודדו עם אל מתים מעוררי אימה לפני, אך מעולם לא אחד כה ערמומי, פיקח ואכזרי. בעוד הקרב הנורא החל, ט'ראש פתח בתכסיס לא צפוי. לאימתו של לוסיאן, היצור הערים על סנה ולכד את נשמתה, כולא אותה בכלא רפאים. דבר לא יכל להחזיר אותה. סנה הייתה אבודה, ובפעם הראשונה, לוסיאן עמד בפני משימתם לבדו.

למרות שהסוהר לקח חצי מליבו של לוסיאן, הוא גם יצר את האויב המסוכן ביותר של איי הצללים. לוסיאן הפך לאדם עם נחישות אפלה, דבר לא יעצור בעדו בטיהור כל האל-מתים שברונטארה.
למען זכרה של סנה, הוא לקח את כלי הנשק שלה ונשבע לגמור את משימתם עד הקץ.

עכשיו, אוחז בשתי כלי הנשק, לוסיאן נלחם כדי לשחוט את האל-מתים ולטהר את הנשמות של איי הצללים. הוא יודע כי נשמתה של סנה אבודה, אך לעולם לא מאבד תקווה שיום אחד הוא יביא לה שלווה.   

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.