הלור של ליסנדרה

הקסם של ליסנדרה משנה את כוחו הקסום של הקרח למשהו אפל ונורא. עם כוח הקרח השחור שלה, היא עושה יותר מלהקפיא- היא משפדת ומוחצת את המתנגדים לה. בעיני הצפוניים המפוחדים בצפון, היא ידועה רק כ'מכשפת הקרח'. אבל האמת הרבה יותר אפלה מזה: ליסנדרה משחיתה את הטבע כדי לשחרר עידן קרח על העולם.

לפני מאות שנים, ליסנדרה בגדה בשבט שלה בשביל יצורים אפלים, המכונים "The Frozen Watchers", תמורת כוח. זה היה היום האחרון שדם חם זרם דרך הוורידים שלה. עם השבטים המושחתים שלה ועם כוחם של ה- Watchers היא הסתובבה בארץ כמו סופה נוראה. כשהאימפריה שלה התפשטה, העולם נעשה קר יותר והקרח חנק את האדמה. כאשר ה- Watchers היו מובסים על ידי גיבורים עתיקים, ליסנדרה לא איבדה אמונה ונשבעv להכין את העולם לשובם.

ליסנדרה עבדה כדי לטהר את כל הידע של ה- Watchers מן העולם. באמצעות קסם היא לקחת צורה אנושית, היא התחפשה  לעוברי דרך רבים וזקנים. במשך דורות היא שינתה את סיפוריו של הפריליורד, וכך השתנתה ההיסטוריה של אנשיה. היום הסיפורים על ליסנדרה מסופרים בסיפורי לילדים וה- Watchers נשכחו על ידי רבים. אבל ההטעיה הזאת לא הספיקה- ליסנדרה נזקקה גם לצבא.

היא הניחה את מבטה על שבט פרוסטגארד האצילי. ליסנדרה ידעה שהשחיתות של הפרוסטגארד תימשך מאות שנים, ולכן היא השיקה את הטעיה הגדולה ביותר שלה. היא רצחה וגנבה את זהותו של מנהיג פרוסטוארד. ואז החלה אט אט לעוות את המסורות הגאות של השבט. כשצורתה האנושית הזדקנה, היא זייפה את מותה שלה ואז רצחה את יורשה כדי לגנוב את זהותה. עם כל דור, הפרוסטגארד גדל ונהיה יותר ויותר אכזרי ומעוות. כיום, העולם עדיין רואה בהם שבט אצילי ושליו, השומר על הפרליורד נגד יצורים רעים כמו מכשפת הקרח. אבל לאמיתו של דבר, הם משרתים את המכשפה וממשיכים לשובם המפואר של ה- Watchers.

ליסנדרה יודעת שיום ייפלו עמי העולם והעולם ייוולד מחדש בקרח.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.