הלור של מאלפייט

קיים עולם בו שוררת הרמוניה מושלמת, בו כל חלק שייך לשלם. המונולית (Monolith) היא מהות הבריאה, והתושבים בה הם רק חלקים בודדים ממנה. היא יפהפייה בסימטריות שלה ובחוסר הוודאות הכמעט מלא שלה. דמויות האבן בה יודעים את מקומם ועובדים כדי למלא את חובתם בצורה מלאה, פועלים כמעט כסופר אורגניזם או ככוורת. מאלפייט (malphite) תמיד פעל כדי למצות את הפוטנציאל המלא שבו, כחלקו היחיד של השלם, ממלא את התפקיד כיצור ייחודי באכיפת הסדר המושלם של אנשיו.

יום אחד, ללא התראה מוקדמת, נפתח שער בין ממדי והוא נשאב לעולם של רונטארה (runeterra). השינוי היה כואב ומעורר אימה בשבילו, כיוון שהוצא בכוח משיר עמו ומן המונולית- דברים שהיו נוכחים תמיד מהיום שבו נולד. הוא זעם, כלוא  בעולם החדש הזה- רונטארה- עולם שכמעט ונהרס לגמרי ע"י חוסר ההרמוניה שבו. אך עם זאת, היה זה עולם אשר זקוק לשומרים שיביאו סדר מתוך הכאוס. למטרה זו מצא יצור האבן את ייעודו האמתי. מסתכל קדימה מעבר לפחדיו וחששותיו, מאלפייט החליט כי רונטארה זקוקה לו.

כיום, הוא מכניע את כל אלו אשר מחפשים להזיק לסדר של ואלוראן, במיוחד מסב את תשומת ליבו לאלו המחזיקים בקסם כאוטי. למרבה הצער, מאלפייט החל גם הוא להשתנות כיוון שאולץ להתמודד מול בדידותו העמוקה.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.