הסיפור של ראנקטון ונאסוס (הסיפור הישן)

היום אנחנו הולכים לדבר על הסיפור של נאסוס וראנקטון (הסיפור הישן שלהם):

 

כמו הרבה גיבורים לפניו נאסוס היה מזומן וולורן תודות להדלפה של אומינוס שחיפש בני אנוש חזקים שהוא יכל למצוא בשדות של ג'סטיק.

לפני הזימון שלו , נאסוס היה חלק מאימפריה גדולה, אחד מהשומריים החייתיים שהיו צריכים לשמור על האנשים של האימפריה ולעזור להם.

נאסוס בעצמו היה שומר של הספרייה הגדולה בעולם כולו והוא תמיד עשה את עבודתו על הצד הטוב ביותר, לרוע מזלו רוב אחיו חשבו אחרת, הם ראו איך התרבות הטילה הרבה בעיות מסובכות,  הם הניחו שבני האדם שולטים עליהם בכל דרך אפשרית, וזה מיהר להוביל לזה שהשומרים נהיו חסרי סבלנות וחמדנים ורצו לשעבד אותם והתחילו שילטון טוטלוטרי.

המלחמה התחילה בין אלו שרצו כוח ואלו שהאמינו שצבירת כוח זאת לא הדרך הנכונה, באחד מהקרבות כשנאסוס בא לתת את המכה האחרונה לאחיו הבוגדני רנאקטון, פתאום משהו משך אותו לאחור זה ממש הרגיז את נאסוס, זה היה על מנת לשבש את התנגדותו בדרך באמת גדולה. אולי אפילו היתה מאפשרת לו לסיים את המלחמה, אבל עכשיו הוא היה על הקצה, עמד באמצע עיגול זימון, הוא רצה להילחם בדרכו החוצה להיות חופשי.

יכולת החשיבה שלו עזרה לו להשתלט על עצמו ולא להכאיב למזמנים אבל במקום זה הוא ברח ,הסיטואציה של העולם הזה שהוא היה יכול לראות הכל באופן מורחב.

מישהו סיפר לו על מלחמות הוגנות שלחמו בהם בכל רחבי וולורן, לפני ההקמה של הליגה (לייג) וכמה שזה היה חשוב.

לקח לנאסו הרבה זמן להחליט, אבל הוא הבין שיש בזה יותר מרק חוסר הגינות בוולורן מאשר בעולם שלו ואחיו בבית עדין יגנו כל המטרה גם בלעדיו, הוא הסכים להישאר בוולורן ולשרת כחלק מהלייג.

כשהוא לא מבלה את זמנו במלחמה, נאסוס בילה את זמנו במדבר כי זה הזכיר לו ממש את ביתו, ראנקטון היה מקרה אחר לגמרי, בזמן שהוא ואחיו היו עסוקים בלשמור על הספרייה הגדולה, התפקיד של נסה היה לשמור על הידע ולשתף עם אלא שהיו ראויים לקבל את השיעורים על גלגל החיים והמוות.

הוא שמר על המגילה העתיקה, לעומת זאת ראנקטון היה שומר על השער, זה היה התפקיד שלו לבדוק כל מי שרצה לקבל גישה לתוך המקדש והוא היה מחליט אם הם היו טובים וראויים להיכנס או לשלוח אותם לשלום בלי כלום מכיוון שלא יכלו לתת לכוח הרשע לגדול וגם האנשים האלו לא צריכים להרוויח כוח נוסף.

החשיפה הזאת לכוח הרשע שנמצא בליבם של בני האדם גרם לראנקטון להתעצבן יותר ויותר עם בני האדם ועל כמה שהם חלשים, היה קל מידי להשפיע אליהם ולהשחית אותם, החולשה שלהם עיצבנה את השומר בהתחלה אבל עם הזמן זה הביא אותו יותר עמוק אל תוך השיגעון.
רנקטון מצא דרך להרגיע את העצבים שלו, בכל פעם שהוא מצא מישהו מושחת על ידי הרוע הוא פשוט הוציא אותו החוצה, קרע אותו לגזרים ומצא את מקור השחיטות רק כדי להשמיד אותו.

 

ובכך נאסוס ורנאקטון עושים את עבודתם עד עצם היום הזה.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.