העדכונים הענקיים ל- Vayne, Yasuo, Janna ו- Malphite הושהו!

שלום לכולם,

אז לפי הכותרת כבר הבנתם שהעדכונים הענקיים ל- Vayne, Yasuo, Janna ו- Malphite הושהו, אז בואו נתחיל מההתחלה!

 

הכל התחיל במחזור ה- PBE הנוכחי של ליג שהגיע עם התלהבות. עדכונים ענקיים הגיעו ל- PBE בשביל כמה מהצ'אמפיונים הכי בעיתיים במשחק, ובינם: Janna, Vayne, Yasuo ו- Malphite. כל אלה היו אמורים לגרום לפאטץ' המגיע, להיות אחד מהפאטצ'ים הכי ענקיים והכי טובים השנה.

רק חבל שכל העדכונים לצ'אמפיונים האלה שהיו ב- PBE הושהו!

שמעתם נכון, לא Janna, Yasuo, Malphite או Vayne יקבלו את השינויים שהם היו צריכים בפאטץ' 7.17, כי עדכוני ה- PBE האחרונים הורידו אותם לגמרי משרת הבדיקה. זה לא חייב להיות דבר רע, תלוי את מי אתם שואלים. איפה שיש טונות של שחקנים המאוכזבים לא לראות את כל הבעיות האלה נמחקות ישר, יש כמות שווה של מעריצים שמעדיפים שהמטה תישאר שווה באופן יחסי במשך Worlds.

אבל זה לא אומר שהשינויים האלה אף-פעם לא יגיעו אלינו. למעשה, רוב השינויים היו מבטיחים, ו- Riot מתכוונים לנסות אותם אחרי ש- Worlds ייגמר. השינויים ל- Malphite, שהורדו אחרונים מה- PBE, יחזרו אלינו בעתיד!

עם זאת יש צ'אמפיון אחד שאולי לא אף-פעם לא יראה את השינויים שלו. Janna, הצ'אמפיון הכי לא באלאנסד במשחק כרגע, אולי אף-פעם לא תראה את הנרפים שלה (נרף ל- Q, E).

השינויים ל- Vayne הם קצת יותר שנויים במחלוקת, כאשר המון שחקנים לא מצליחים להחליט אם השינויים שלה הם נרפים או באפים. בצורה מציאותית, היא קיבלה באף בסיטואציות מסוימות ונרף באחרות, הרחבת החולשה שלה וחיזוק הכוח שלה ותנאי הניצחון.

בכל מקרה, שינויי הצ'אמפיונים הגדולים או יידחו עד לסוף Worlds, שזה אומר בסביבות פאטץ' 7.20, או שהם אף פעם לא יקרו. הפאטץ' הבא, לעומת זאת, הולך להיות מאוד משעמם חוץ מהעובדה שהצ'אמפיון החדש יגיעו אלינו – Ornn!


This post was made thanks to Dot eSports.

Source

 

Comments (1)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.