הצ'אמפיונים הכי טובים שאפשר להגריל ב-ARURF!

המוד היחסית חדש שליג הוציאו, או יותר נכון ״שיפצו״, מבוסס יותר על מזל מאשר ה-URF הסטנדרטי שמעריצים כל כך אהבו. אבל ישנן עדיין כמה בחירות נחשקות כשזה מגיע לצ׳אמפיונים רנדומאליים, ואנחנו ננסה לעשות סדר ולמצוא את הטובים ביותר למוד הזה.

תוך כדי שהוא משתמש באותה אופצית Reroll כמו שיש באראם, המוד החדש ל-URF, הלוא הוא ARURF, נותן לכם את האופציה לשנות את הגלגל וליפול על צ׳אמפיון שהוא קצת יותר לטעמכם. בכך שהמוד נותן לשחקנים את היכולת לשנות את הבחירה שנכפתה עליהם, הוא יוצר מצבי משחק מפתיעים ברוב המקרים, ומונע מצד שני את האפשרות לבחור צ׳אמפיונים חזקים מדי באופן קבוע על ידי שחקנים שהספימו את אותם בחירות כל פעם, במוד הקודם.

למרות שזה יכול להוביל בהרבה מאוד מקרים להטייה לטובת קבוצה אחת ולמשחקים מוטים מאוד לרעת צד אחד, רוב השחקנים יהנו מסגנון משחק מהיר וקטלני, ויופתעו לגלות שגם צ׳אמפיונים שנתפסים כלא חזקים במיוחד בדרך כלל, הם אלה שנותנים את הטון במוד הזה. בואו נתחיל!

מספר 5: Wukong, עם 59.4 אחוזי ניצחון.

תנו 80 אחוז קולדאון לצ׳אמפיון עם דמג׳ פסיכי ואפשרות זינוק כמו ווקונג, וכבר קיבלתם לעצמכם מתכון לניצחון ב-ARURF.

למרות שהספאמינג על היכולות מתחיל אצל כל צ׳אמפיון בדרגה 1 במוד הזה, לווקונג יש את אחת הפתיחות הקטלניות ביותר במשחק עם היכולת Nimbus Strike שלו. עם קולדאון מבהיל של 1.5 שניות בלבד, ווקונג בקושי צריך להיכנס לקרב מגע שכולל בייסיק אטאק בין E אחד למשנהו. 

רק אם לאוייב שלו יש איזה סוג של CC אמין מספיק, ווקונג כמעט בוודאות יכול לשטח אותם או לפחות להבריח אותם על נפשם בחזרה לבסיס. אבל אפילו עם הכוח שלו, הוא עדיין האחרון מהחמישה הפותחים במוד… בואו נתקדם.

מספר 4: Ahri, עם 59.7 אחוזי ניצחון.

מגיעה לרשימה רק מעט יותר גבוה מהחבר הקופיף שלנו, זוהי לא פחות מידידתינו אהרי. צ׳אמפיון שמציעה חוויה מאוד שונה ב-ARURF ממה שמלך הקופים מציע.

למרות שקשה לווקונג להתחמק מהתקפות ישירות עליו במוד הזה, אהרי היא בדיוק ההפך, או ההפך הגמור אם נהיה כנים, וזאת תודות למהירות התזוזה שלה ול-CC הקטלני של הצ׳ארם שלה. 

שלבו את כל זה עם הזינוק המשולש מהאולטימייט שלה, וקיבלתם צ׳אמפיון שלא רק שיתכן שלעולם לא תתפסו, אלא לעולם לא תוכלו לברוח ממנו. בנוסף, יכולת הספאמינג של ה-Q שלה הופך אותה למעולה לפארמינג, ובגלל הקולדאון הנמוך היא מסוגלת לעבור מליין לליין, ולהצטרף למתקפות פתע לבד, או כקבוצה מגובשת.

מספר 3: Xin Zhao (אין מידע זמין לגבי אחוזי הניצחון הנוכחיים נכון לעכשיו, אבל הוא עדיין מספר 3 ע״פ מידע שסופק על ידי Riot API.)

שנזו מגיע למקום השלישי והמכובד ברשימה, עם קיט אגרסיבי במיוחד, שגורם לצ׳אמפיונים רבים פשוט להימחק מהריפט ברגע שהוא נוחת לידם.

בדומה מאוד לווקונג, שנזו יכול להידבק לאויביו כמו דבק מגע באמצעות יכולת הזינוק שלו וה-CC מהחנית שלו. יכולת הזינוק שלו כבר מגיעה עם Slow ברגע שהוא מפעיל אותה, אבל עד שזה נעלם, אתם כבר תוקפצו באוויר כמו מוקפץ תאילנדי ותידקרו מיליוני פעמים על ידי מתקפות החנית שלו, שמתוגברות על ידי מהירות תקיפה בלתי נגמרת לכאורה.

אמנם Armor או Magic Resist לא מרגישים כמו מצרך חשוב ב-ARURF הודות לקצב המשחק המהיר וקצב החיסולים, אבל כששנזו טס אליכם תוך כדי שהוא מוריד לכם את אחוזי ה-Armor ונועץ בכם את החנית שלו, אתם תבינו כמה אתם צריכים הגנה, וכמה שיותר ממנה, יותר טוב.

מספר 2: Malzahar, עם 60.3 אחוזי ניצחון.

מלזהאר הוא המייג׳ היחידי הנוסף שמוצא את עצמו בטופ 5, אבל הוא לא בדיוק בא למשחקים לבדו, אם מחשיבים את הנחילים האדירים של ה-Voidings, אותם עכבישי גיהנום שהוא יכול לזמן ב-ARURF. 

מייג׳ הריק האינסופי הזה מוצא את עצמו עם אחוזי ניצחון גבוהים מכמה סיבות, אחת מהן קשורה בוודאות ליכולת ההשתקה שלו, או ה-Silencing. במוד שבו כולם שוברים את המקלדות שלהם כמיטב יכולתם כדי לשחרר גיהנום על האויבים שלהם, היכולת לקחת מהם את זה באמצעות השתקה, אפילו לשניה או שתיים, יכולה להתברר כדבר הגרוע ביותר שיכול לקרות להם. 

כמו ה-Armor או ה-Magic Resist, שחקנים עלולים שלא לחשוב על אובייקטים אחרים כמו הבארון או הדרקון. אבל למלזהאר אין שום בעיה לעשות אותם סולו, תוך שנחילי הענק שלו עוזרים לו במלאכה. 

מספר 1: Fiora, עם 63 אחוזי ניצחון.

מגיעה למספר אחת בטופ הצ׳אמפיונים הטובים ביותר ב-ARURF, היא לא אחרת מאשר הצרפתייה הלוחמת, פיורה. השליטה הבלתי מעורערת הזו לא תבוא בהפתעה גדולה לכל מי ששיחק URF מאז שיכולותיה שונו ושודרגו.

לא רק שפיורה מסוגלת להפעיל לחץ רב על האויבים שלה באמצעות התנועתיות הקלילה שלה, יכולת ה-Lunge שלה מאפשרת לה לתת לאויבים שלה מכת מוות עם כמו נבזית במיוחד של דמג׳, ונותן לה להשתולל אפילו יותר עם אולטימייט בקולדאון מקוצר. המיניונים הנגדיים עוזרים לה אפילו יותר בעניין, כיוון שאם תחסלו אחד זה יוריד את הקולדאון שלה אפילו יותר, ככה שהם לא רק ישמשו אתכם ככלי להגיע לאויבים יותר מהר, אלא יתנו לכם לחסל אותם בזריזות. 2 ציפורים במכה כבר אמרנו?

אם פיורה הצליחה להשיג את האייטם Phage, אתם יכולים להרים ידיים במידה והיא רודפת אחריכם, אלא אם כן יש לכם איזו דרך מילוט הגיונית כלשהי. יותר מכל הצ׳אמפיונים האחרים, פיורה הרוויחה ביושר את המקום הראשון.

צ׳אמפיונים שאתם לא יכולים לשחק ב-ARURF!

מעבר לכל המועמדים ברשימה, יש שתי צ׳אמפיונים שמוצאים את עצמם רחוק מאוד מהמקומות הראשונים. למעשה, אתם כלל יכולים לשחק עם השניים האלה!

מייג׳ וסאפורט, שהם רייז וסונה, בוטלו במוד הפופולארי הזה. שתי הצ׳אמפיונים האלה כבר ידועים בתור כאלה שיכולים להספים את היכולות שלהם מתי שירצו במשחקים נורמאליים לגמרי, כל עוד יש להם מספיק מאנה שתגבה אותם. וכשרק המכשול הקטנצ׳יק הזה הוסר מהדרך, אתם יכולים לצפות לאצבעות שלכם להתבלות יותר מהר מספאמינג ל-Q של Karthus. 

אין אינדיקציה מריוט לגבי הסיבה העיקרית למה שתיהם נוטרלו במוד, אבל אם מסתכלים על אינפורמציה שמגיעה ממומחים למשחק, ניתן לשים לב שהסטטיסטיקות לשניים גם הן – נותרו מחוץ לרשימה.

מה אתם אומרים? אוהבים לשחק ARURF? מתגעגעים ל-URF הרגיל הישן והטוב? איזה עוד מצבי משחק תרצו לראות בליג? יש לכם משהו לומר על הרשימה? תפציצו בתגובות ותעלו לפורום, נשמח לשמוע את כולכם.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.