הקדמה – הסיפור של Graves ו- Twisted Fate

לפני זמן לא רב, ליד אי הלהבה הכחולה, הייתה משפחה אשר שוטטה בעולם על ספינת הימורים. בכל עיר שביקרו בה, הם פתחו ביתן הימורים.

האזרחים לרוב לא היו חכמים במיוחד, ולכן הצליחה המשפחה לקחת מהם את הכסף במרמה די בקלות.

ילד צעיר ששמו טוביאס (Tobias) היה חלק מהמשפחה הזו, ועוד בגיל צעיר הוא למד את קסמם של הקלפים, ומיד אחר כך, למד גם איך זה להרגיש שנוא.

האזרחים אמנם סבלו את נוכחות המשפחה בגלל כל הדברים האקזוטיים והייחודיים שהביאו עמם, אך המשפחה לא זכתה מעולם ביותר מברכת שלום קצרה בכל פעם שעגנו את ספינתם הצבעונית. המנהיגים קבעו שזהו סדרו של העולם, אך הסירוב שלהם להילחם בחזרה תמיד הציק לילד הקטן.

בסופו של דבר, כמה גברים אשר איבדו את כספם להונאות המשפחה החליטו לחזור בדרישה לנקמה, הם נשאו איתם נבוטים בהם השתמשו להכות בעוצמה את משפחתו של טוביאס. בסופו של דבר הוא לא יכל לשאת זאת עוד, נלחם בחזרה והצליח להבריח אותם בעזרת אחד הנבוטים שהיו למשפחה.

הילד אמנם התגאה בהשיגו, אך הוא היה בהלם כאשר גילה שאנשיו החליטו לנטוש אותו מאחור. הוא הפר את הכלל כשנלחם בחזרה. לכך היה רק עונש אחד, גלות. הילד צפה חסר אונים כאשר ראה את אנשיו מפליגים בלעדיו, והוא היה בפעם הראשונה בחייו לבדו.

הילד גדל והיה לאיש בעודו משוטט מעיר לעיר, מוציא כמה כסף שיכל ממקומות ההימורים בערים אליהן הוא הגיע. הוא השתמש בכישוריו בקלפים על מנת להרוויח מספיק כסף בשביל לשרוד. העובדה שהצליח לגזול את הכסף מאנשים אכזריים ויהירים הייתה רק בונוס. למרות שהוא היה חכם מספיק בשביל לתת להם לנצח חלק מהמשחקים, הוא למד במהרה מספר דרכים להתמודד עם אויב מאוכזב שרצה להחזיר לעצמו את כספו.

הוא נתקל יום אחד בבחור ושמו מלקולם גרייבס (Malcolm Graves), ומיד לאחר שזיהה אותו בתור אדם עם אופי הדומה לשלו, שניהם החליטו לפעול ביחד. שניהם עברו ממקום למקום בוואלורן (Valoran), ועם כל מטבע, תרמית ושוד, טוביאס חיפש אמצעי מסוכן יותר ויותר לגרום לקלפיו לציית לרצונו.

החיפוש נגמר בדרך רעה בסופו של דבר, לאחר ששוד שניסו לבצע נכשל, מה שגרם לגרייבס להיתפס בחיים. איש לא יודע מה בדיוק קרה באותו לילה, שכן טוביאס לא מוכן לדבר על זה. בעודו מחפש התחלה חדשה לאחר כל מה שקרה, הוא וויתר על שמו הישן וקבע לעצמו שם חדש: טוויסטד פייט (Twisted Fate).

טוויסטד פייט חזר לדרכיו הישנות להרוויח כסף – דרך הימורים. הוא הרוויח במהרה סכומי כסף רבים, למרות שאיש לא ידע בדיוק מה עשה עם כל הכסף (חוץ מבגדיו המחוייטים) או למה רצה להרוויח הון כה גדול.  

למרות שגם הוא נתפס מדי פעם, לא היה תא כלא בכל רונטרה (Runeterra) שהיה יכול להחזיק אותו. הוא תמיד נעלם דקות ספורות לפני השחר, משאיר מאחוריו רק קלף משחק לועג לתופסיו.

כמה שנים חלפו, וטוויסטד פייט מצא את עצמו בבילג'ווטר (Bligewater), מה הביא אותו למקום נתעב שכזה? כסף, כמובן. אמנם בילג'ווטר היה מקום מסוכן, אך התשלום בעבור העבודה שלו היה גדול מכדי שיוכל היה להתעלם ממנו. המשימה שלו הייתה קלה, להיכנס מבלי שיתגלה אל המחסן, לקחת את מה שבא בשבילו ולהיעלם מיד, עבודה קלה בשבילו.

כצפוי, שומרים סיירו מסביב למחסן הגדול, טוויסטד פייט התחבא וחיכה עד שהפטרול יחלוף על פניו. זו הייתה ההזדמנות שלו, היו לו 2 דקות עד שהפטרול יחזור ויימצא אותו. הוא שלף קלף משרוולו, והעביר אותו בין אצבעותיו. הוא התרכז ודמיין את המקום שאליו רצה להגיע, ולאחר שעברה פחות משנייה הוא מצא את עצמו בתוך המחסן.

"הו כן, אני טוב בזה" הוא אמר לעצמו.

הוא החל לחפש לחפש בין המטענים, עד שמצא את הקופסא חומה שחיפש. הוא פתח אותה, ושם זה היה, סכין עם עיצוב ייחודי, מונחת על מצע קטיפה שחורה.

צ'א צ'אנק.

הוא קפא, לא היה אפשר לטעות בפשר הצליל ששמע. מישהו טען רובה.

עוד לפני שדיבר אותו אדם, ידע טוויסטד פייט מי נמצא מאחוריו.

"טי אף" אמר גרייבס "עבר הרבה זמן".

 

המשך יבוא.

 

 

 

 

Comments (4)

  1. סיפור יפה אני יקרא את זה עוד הפעם בלילה זה יעזור לי להירדם כל הכבוד לכתברים

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.