השינויים החדשים למערכת הראנקים

אז, לאחרונה ריוט פרסמו מה הכיוון שלהם בנוגע לראנקים לעונה המתקרבת, וזה כמובן לאחר שכל העולם ואחותו בכו על השינוי שהוצג לנו בתחילת עונה 6 (למי שלא זוכר הסירו את סולו ודואו).

כרגע הרעיון החדש שלהם זורם לכיוון שמרצה את כולם (או מנסה לפחות) ואני חושב שזה יכול ללכת להם נהדר.

אז יש לנו כרגע 3 אופציות לראנקים:

פלקס- Flex:

בעצם הראנקים שהיו לנו, קבוצה של 1-5 אנשים, שנותן לנו לשחק עם כמה חברים שיש לנו באותו הרגע, ללא הצורך לבנות קבוצה שלמה. ראנקים קלילים ומהנים, הייתי ממליץ לשחקנים שלא לוקחים את המשחק בתחרותיות יתר ונהנים לעשות שטויות.

סולו/דואו- Solo/Duo:

אחחח, כמה זמן עבר מאז שיכולנו להפיד לבד או בזוג? טוב לאחר כל השנאה שריוט קיבלו על ההסרה של סולו ודואו במשך העונה אני חושב שהם קלטו שאולי להסיר לא היה הצד הכי חכם לנקוט בו?

אז לחדשים שלא התנסו בעבר בסולו זה בעצם אומר אתה ועוד 4 שימפנזים אקראים (או אחד שאתה מביא איתך בשביל הצחוקים) נגד קבוצה שנמצאת באותו מצב, כל הכוונה היא להתקיל את השחקנים לשתף פעולה עם אנשים שהם לא מכירים ולכן לאתגר את רמת המשחק. ממליץ בחום לשחקנים התחרותיים יותר שאוהבים לנצח יותר מהכל!

קבוצות ראנקים- Rank Teams:

המלחמה האולטימטיבית, 5 אנשים פרימייד בכל קבוצה. לאיזו קבוצה יש את שיתוף הפעולה, ידע וטקטיקה העילאית ביותר? כשאני חושב על קבוצת ראנקים, אני חושב על שיתוף פעולה, ידע וטקטיקה. אם יש לכם את העצבים להתארגן כקבוצה של 5, לשחק, ללמוד ולהשתפר כאחד, השמיים הם הגבול.   

אבל למה?

ריוט הגיעו לשתי מסקנות בסוף העונה, אחת היא שאנשים רוצים סולוקיו בחזרה והשנייה היא  שדיינאמיק (או בשמו החדש פלקס) לא רעיון גרוע אבל, הוא פשוט לא תחליף לסולו, ולכן- הם פשוט יצרו סולם ראנקים נפרד לכל אופציה, שאומר שאתה צריך לעלות בקבוצת ראנק, סולו ופלקס בנפרד, כתוצאה מדרישות שונות ורמות שונות של משחק בכל אופציה.
ככה שכל שחקן יכול להתאים את שיטת הראנקים המועדפת עליו ללא חשש לחוסר הגינות במשחק (לשחק לבד ולצאת נגד 5 אנשים פרימייד לדוגמה).

יופי, מה עכשיו?

עכשיו שנכנסנו לתקופת ה-"פרי-סיזון" החרישה לא נגמרה פה, רחוק מזה אפילו.
ריוט סיפרו לנו במעט שכדאי לנו מאוד להמשיך לשחק בראנקים גם בחודשיים הבאים לפני שהעונה מתחילה מהסיבה הפשוטה שזה נותן לנו סיכוי יותר טוב להיכנס לראנק גבוה יותר ממה שנקבל בתחילת העונה לאחר שנשלים את 10 משחקי השיבוץ.
אז כן…..יאללה לחרוש שוב פעם.

ועכשיו מה שבאמת מעניין הפרסים:

בסוף כל עונה כל משתמש אשר הגיע לגולד או גבוה יותר מקבל סקין "נצחוני", והעונה הזאת לא יוצאת מן הכלל, אבל אם ברשותך מספיק כוח ועצבים להתמודד עם השימפנזים גם בסולו וגם בפלקס ולטפס עד לגולד זה יכול להשתלם הרבה יותר מכיוון שריוט הצהירו שאם משתמש יגיע לגולד גם בפלקס וגם בסולו הוא זכאי לפרס בונוס! מעניין מה יש להם בשרוול הפעם. 

לסיכום:

העונה החדשה מקרינה תחושה מבטיחה מאוד (לפחות מבחינת שיטת ראנקים,כולנו ראינו את הצמחים).
ואנו מקווים מאוד שריוט לא יפשלו שוב פעם או שלפחות יתקנו את הטעויות שלהם מוקדם יותר מאשר בסוף העונה. נקווה להכי טוב, ריוט לא מאכזבים בדרך כלל.
דרך אגב אני כנראה אחד השימפנזים שאתם מקבלים בפרומו שלכם.

קרדיט לתמונה הראשית של הכתבה:  www.facebook.com/MATPainting  MaiAnhTran

  • כתבותעדכונים עתידיים
    Assassins Rework

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.