לאיזה כיוון אזיר הולך עכשיו?

פאטץ 7.19 הגיע ואיתו הריוורק של אזיר.

אני חייב להגיד, היו לי ציפיות גבוהות לריוורק של אזיר. אחרי הכל, קיימים רק שני צ'אמפיונים במשחק שאני ממש אוהב, גאנגפלאנק ואזיר. אבל אני כבר לא כל כך בטוח לגבי אזיר.

ידעתי מראש שהריוורק של אזיר יכול ללכת באחד משני כיוונים. האחד היה להפוך אותו לסוג של מיד ריינג' מייג' (שזה מה שקרה בסוף) או לקחת ממנו את היכולת לעשות את הקומבו של Shurima Shuffle ולהחזיר לו את הנזק והטווח הישנים שלו.

לי לא היה ספק איזו גרסא העדפתי. אני מאוד קיוויתי לקבל את אזיר הישן בחזרה, אמנם הוא יאבד את ה- mobility הגבוה מהקומבו של Q ואז E, אבל לפחות אני אקבל בחזרה את האזיר שתמיד אהבתי. הוא היה יכול לקבל בחזרה את הטווח והנזק שהיה לו פעם, אולי אפילו לקבל בחזרה את החלק השני של הפאסיב שלו.

זה לא מה שבא בפועל. ריוט החליטו להפוך את אזיר לסוג של מיד ריינג' מייג', הורידו לו את הטווחים וחיזקו את הקומבו של האולט שלו.

לפי דעתי, זאת לגמרי טעות משתי סיבות:

  1. לאזיר החדש יש סקיילינג ממש טוב, בזכות הפאסיב של ה- W שלו, שמעניק לו בונוס מהירות התקפה של עד 60% אם יש לו שלושה חיילים לפחות במשחק. אין ספק שזה מאוד חזק. במטא של טאנקים, הדבר הזה מסוגל לפורר כל טאנק בשניות, במיוחד אם אזיר בונה אייטמים נכון. כל זה נשמע טוב, אבל זו טעות לדעתי מכיוון שהחיזוק הזה עלה לו בארלי גיים חלש אפילו יותר. לאזיר הישן לא הייתה בעיה של סקיילינג. כל אחד יכול להסכים שאזיר הישן, גם במצב החלש שלו, חזק מאוד כשהוא ב- Full Build. לכן אני חושב שהם התמקדו כאן על הדבר הלא נכון. מכיוון שאזיר תמיד נאבק עם המיד גיים, להפוך אותו לחלש אפילו יותר בגלל הטווחים שירדו לא נשמעת לי כמו ההחלטה הנכונה.
  2. זה הורס את ה- theme שלו. אזיר הוא ועודנו קיסר שורימה. הוא לא נועד להילחם מקרוב. הוא מזמן את הצבא שלו ותוקף מאחור, ממרחק בטוח. לזמן חיילים זה לא מספיק. אזיר עצמו לא נועד להיות באמצע הקרב. אני באמת חושב שזו טעות פשוט מכיוון שכל כך אהבתי את הקונספט של אזיר ואת איך שהרעיון מאחוריו מתבטא במשחקיות שלו. זה השינוי שמפריע לי בעיקר.

אז, לענות על השאלה בכתבה, לאיזה כיוון אזיר הולך עכשיו?

טוב, הריוורק כן הביא איתו משהו נחמד. נראה שאזיר מסוגל לבנות עכשיו Morellonomicon שוב, וזה מדהים מכיוון שזה האייטם האהוב עליי למייג'ים במשחק, שהייתי עצוב מאוד כשנעלם מהבילד שלו. במטא של טאנקים, זה היה מוזר מאוד שאזיר לא נבחר בעבר, וזאת אני מאמין בגלל הארלי גיים החלש שלו. הארלי גיים שלו עדיין חלש מאוד (רק דמיינו את האומללות שלו בליין נגד מישהי כמו Orianna) אבל הלייט גיים שלו טוב בהרבה. הוא מתאים מאוד למטא הזאת, למרות שעדיין יהיה לו קשה להילחם 1 על 1 מול רוב ה- adc, פשוט בגלל שיש להם Crits.

אולי בזכות הבאף ל- ult שלו, הוא יוכל לפלג קבוצות בצורה טובה יותר וליצור הזדמנויות אמיתיות לקבוצה שלו.

אני אישית מאוכזב מהריוורק, אבל זה לא אומר שגם אתם צריכים להיות! אזיר כנראה מתאים עכשיו להרבה יותר שחקנים. אני חושב שכולם צריכים לתת לו ניסיון!

 

זהו זה לבינתיים!

אם יש לכם שאלות כלשהם, אתם מוזמנים להוסיף אותי,

TheWindFury בשרת east.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.