טיפים ל – Twitsed Fate בסולו קיו

היי כולם!
סולו קיו, כידוע, הוא בין הדברים היותר מעצבנים בליג אוף לג'נדס. צריך להתמודד עם חברי קבוצה מעצבנים, אין תיאום בקבוצה והכי גרוע, תמיד זה מרגיש כאילו יש ליין שמפסיד את המשחק (שאגב זה הגיוני סטטיסטית).

בגלל הדברים האלו ואחרים, יצרתי עבורכם את הסדרה הזאת, שהיא למעשה טיפים לסולו קיו שאני אספתי במהלך השנים והם יעזרו לכם להבין את המערכת יותר טוב ולטפס ברנאקים.

בשביל לקרוא את הכתבה שלי על טיפים כלליים לסולו קיו, לחצו כאן

בשביל לקרוא את הכתבה שלי על ליסנדרה, שהיא צ'אמפיון שלפי דעתי נועד לסולו קיו, לחצו כאן

אוקיי, מתחילים.

אני חושב שרוב האנשים יסכימו שלטוויסטד פייט יש סגנון משחק שמאוד מתאים לסולו קיו, בין היתר ה- Gold Card שלו, שזה בין הסטאנים הכי מוצלחים שראיתי במשחק, הפאסיב, שמאפשר לו להשיג אייטמים מאוד מהר וכמובן האולט, שמאפשר לו לעבור לליין אחר בתוך שנייה וחצי כל שלוש דקות בערך.

כל הדברים האלה מאוד נכונים, אבל יש עוד הרבה דברים שהופכים את טוויסטד פייט לממש מוצלח ואנשים לא תמיד מבינים את זה.

הנה כמה דברים שלפי דעתי הופכים את טוויסטד פייט למוצלח בסולו קיו, ואם אתם מתכננים לשחק אותו, כדאי לכם להתחיל להשתמש בזה.

סולו קיו זה בלאגן אחד גדול


אני בטוח שכולם הספיקו להתעצבן על כמה שהקבוצה שלהם לא מאורגנת, שהמשחק הקבוצתי גרוע ושלכולם קשה מאוד להתארגן. ובכן, כל זה מאוד נכון, אין ספק שברוב המשחקים הקבוצה שלכם תהיה לא מאורגנת ולא מסודרת, ואני יכול להבטיח לכם שחברי הקבוצה שלכם יעשו טעויות.

העניין הוא, שגם הקבוצה השנייה עושה טעויות. במקום לנסות ולנצח את המשחק דרך עבודה קבוצתית, תנצחו את המשחק דרך הטעויות של האויבים שלכם. הקבוצה השנייה לא מאורגנת בדיוק כמו הקבוצה שלכם, מה שמאפשר לכם לקחת יתרון כל עוד אתם יודעים להעניש את הטעויות של הקבוצה האויבת.

טוויסטד פייט מצוין בלהעניש טעויות. אם במקרה הקבוצה השנייה לא מאורגנת והאולט תופס אותם בבסיס או בלי הרבה hp, זה זמן טוב לעשות בארון.

אם ה- adc הולך לגמרי לבד לליין ואין לו QSS, פשוט עושים אולט, Gold Card, והוא ככל הנראה מת.

כשמגיעים לסוף המשחק ה- vision של טוויסטד פייט דרך האולט יכול לעזור לכם להחליט איך אתם רוצים להילחם.

סולו קיו מתמקד בעיקר בניסיון שלך לנצח דרך מהלכי יחיד והרבה פחות דרך עבודה קבוצתית, פשוט כי קשה לסמוך על הקבוצה שלך שתעשה את המהלך הנכון. זו הסיבה שאסטרטגיה כמו של Kayle ו- Master Yi עובדת, או הסיבה שזה ממש מעצבן כשיש assassins חזקים כמו קאסאדין. טוויסטד פייט מצליח לעשות את שניהם. הוא מחפה על הטעויות של הקבוצה שלו ומעניש טעויות של הקבוצה השנייה.

לחץ על כל המפה


ברגע שטוויסטד פייט מגיע לרמה 6, כל הקבוצה האויבת נלחצת. המיד ליינר בקבוצה היחידה יתחיל מייד להספים את הפינג של missing על כל המפה, הג'אנגלר מתחיל לחשוב האם זה רעיון טוב להילחם ב- camp הזה עם כל כך קצת hp, ה- adc מתחיל להזיע ולדאריוס בטופ ליין עולות מחשבות על להפסיק לאמלל את הליינר שנגדו ולחזור קצת אחורה.

האולט של טוויסטד פייט משפיע על המפה גם כשהוא לא משתמש בו. האויבים תמיד נזהרים ולא מתקדמים יותר מדי מחשש שהוא יבוא ויהרוג אותם, ואם הם לא נזהרים, אז פשוט תפעילו אולט ותזכו בכמה הריגות בחינם.

ברגע שטוויסטד פייט משיג הריגות באמצעות האולט שלו, אתה יודע שהטילט בקבוצה השנייה מתחיל לגדול בצורה משמעותית המיד ליינר כועס על האחרים שלא ניזהרו, הליינרים האחרים כועסים שלא קיבלו עזרה, והג'אנגלר מרגיש די חסר אונים.

Kiting Machine


בזכות ה- W של טוויסטד פייט הוא מקבל יכולת kiting טובה מאוד. ה- cooldown של ה- W הוא די נמוך וברמה המקסימלית הסטאן נמשך 2 שניות. בטים פייט, התפקיד העיקרי של טוויסטד פייט הוא להשתמש ב- Gold Card על מנת לשמור על עצמו ועל ה- adc בחיים.

ה- Build של טוויסטד פייט


הנה פירוט של החפצים שכדאי לקנות, כאשר בוחרים Luden's Echo במקום Lich Bane אם אתם ממש חזקים בשלב הזה של המשחק. לרוב זה יהיה Lich Bane.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.