למה צריך לכבד Stealth Champions?

Stealth היא אחת מהמצבים השנואים והמתסכלים ביותר בכל League of Legends. אז כדי לחגוג את ה- Rework של Evelynn השבוע, נראה כראוי שנדבר על כך.

כאשר אתם נגד Stealth Champion אתם צריכים לשחק אחרת. אתם הולכים לבלות את רוב המשחק שאתם מסתכלים מעבר לכתף שלכם, ואתם צריכים. אתם יודעים למה? כי ברגע שאתם לא שמים לב, בום! חטפת One Shot ע"י Rengar. אם אתה Mid laner, אתה צריך להיות השחקן הפרנואידי ביותר שאי פעם שיחק League of Legends. תשחק בטוח, תפחד, כי אם אתה לא תכבד Stealth Champioms אתה תמות שוב ושוב ושוב…

הסוד של Stealth Champions הוא שכל מה שאתם צריך לעשות הוא לכבד אותם. זהו זה. אם אתם חושבים שהם שם, תשחקו בטוח ותשחקו חכם.
Rengar, Twitch ו- Evelynn, כולם מסתמכים על לקבל Kills ולאסוף את ה- Gold שהם מרוויחים כדי להיות חזקים יותר. אם אתם "מרעיבים" אותם פשוט על ידי משחק משעמם של League of Legends, אתם פשוט מבטלים את סיכוי שלהם לנצח. אבל זה קל יותר לומר מלעשות.

שחקני League לא ממש ידועים בשליטה העצמית שלהם. להחזיק Play אגרסיבי כי אתה לא יודע איפה ה- Twitch שלהם מבאס, אבל זה ינצח לך משחקים. משחק נגד Champions שמסתמכים על Stealth מכריח אותך להשתמש במידע שיש לך ולפעול בהתאם. זו בעצם הזדמנות מצוינת ללמוד.

זה המקום שבו אנחנו מדברים על החשיבות של Wards .Wards קיימים כדי לתת לך Vision, אבל למה זה חשוב? האם זה כדי להציל את החיים שלך מ- gank? בטח, זה נחמד. האם זה כדי לוודא שהם לא לוקחים את ה- Baron? בהחלט. האם זה לתפוס מישהו הולך דרך ה- Jungle שלך לבד. כן. כל הדברים האלה נכונים, אבל הם לא נוגעים בתמונה הגדולה. Vision מראה לך איפה האויבים שלך, כלומר אתה יודע איפה הם, אבל הם לא יודעים איפה אתה.

תשקלו את התרחיש הבא:

ארבעים דקות לתוך משחק שלך, אתה ה- Mid Laner, אתה וה- ADC שלך עושים Pushing ב- Mid Lane. ה- ADC שלהם מופיע ב- Bot Lane, עושה Pushing כדי להשיג עוד קצת אקסטרה Farm. מה כולם עושים? הם מתחילים לעשות Ping ל- Baron כאילו זה היום האחרון שלהם עלי אדמות. כולם ממהרים "Baron Baron Baron, GO GO GO GO". אז אתה כופה Fight שהם לא יכולים לנצח או שאתה מקבל בארון Uncontested כי הם יודעים שהם לא יכולים להילחם.

אבל למה? כי אתה יודע איפה ה- ADC שלהם, אתה יודע שהוא רחוק מספיק, והם לא יוכלו להגיע ל- Baron בזמן. אם זה נראה ממש ברור, זה כן. אבל להבין באמת כמה Wards משפיעים על Champions שמסתמכים על Stealth זה לשחק אחד בעצמכם.

למה מסוכן לעשות Gank ל- Top Lane לאחר 10 דקות? בגלל שה- Bot Lane וה- Jungler שלהם יכולים לראות אותך, אז אתה יודע שאתה לא יכול להתחרות בהם ולהרוג את ה- Drake. אותו עיקרון חל. אם אתה יודע איפה jungler שלהם אתה יכול לסגת בעת הצורך או לעשות Pressure. כדי להילחם ב- Stealth Champions אתה צריך לדעת על איפה הם נמצאים בכל עת. תקנה Control Wards, כך שתוכל לראות את דרך ההתגנבות שלהם. תמקם Wards בג'ונגל שלהם, ככה שאתה יכול לראות איפה הם עושים Farming. תשקיעו ב- Vision וזה ישאיר אתכם בחיים.

אם אתם מול Renger או Eve טובים, הם יצפו בחיים שלם ה- Allies שלהם, וידעו מתי אתם רוצה לעשות להם Dive. אם אתה בתוך הרג טווח של laner שלך, שקול אם אתה יודע איפה ה- Rengar נמצא לפני הכל. אם הוא ב- Bot Lane ואתה ב- Mid Lane , אתה יכול להרגיש בטוח. אם לא ראית אותו על המפה בכמה דקות הקרובות, רוב הסיכויים שהוא ממש לידך מוכן לנצל את חמדנות שלך נגדך.

הדבר הגרוע ביותר בשביל Stealth Champions הוא שאתה יכול לראות איפה הם. כאשר אתה רואה אותם, הם מאבדים את כל הכוח שלהם. הפחד של ה- Laner והשכחה שהם בכלל קיימים הוא מה שהופך אותם חזקים. תשימו לב לאיפה הם נמצאים וכל הפחד נעלם.

בקיצור, אם אתם משחקים נגד Stealth Champions אתם צריכים לקנות Control Wards ולהשתמש ב- Trinkets שלכם בנדיבות. שימו Ward, תצילו חיים.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.