למה שונאים את Fizz ?

פיז.
אם תשאלו הרבה שחקני ליג אוף לג'נדס מה דעתם עליו, אני בטוח שרבים מהם יביעו את שנאתם הרבה כלפיו. עם השנים למדתי לשנוא כמה צ'אמפיונים ברמה ממש גבוהה, ופיז בהחלט נמצא בטופ 3 הצ'אמפיונים השנואים עלי במשחק.
מה הוא עושה שמרגיז כל כך הרבה אנשים? כי יש לא מעט סיבות לתעב אותו. מלבד היותו מיד ליינר, טופ ליינרים רבים עדיין לא שכחו שגם שם היו לו רגעים, בתור טאנק שעושה יותר מדי נזק.
אישית, אני חושב שהסיבה העיקרית לשנאה הכל כך גדולה נגד פיז נובעת בעיקר מהעובדה שהוא מצמצם את הבחירות שלך.
אם אתם אוהבים לשחק מיד ליינרים כמו ולקוז ולאקס ובחרו נגדכם פיז, לפתע פתאום, בום, אסור לכם לבחור אותם יותר. בחירה של צ'אמפיונים כאלה שקולה להתעללות עצמית. מהרגע שהוא מגיע לרמה 6, אסור לכם להתקרב לאמצע הליין, ובטח שלא להתקרב לפארם. השילוב של האולט שלו יחד עם שאר היכולות שלו הם הסיוט של כל צ'אמפיון ללא יכולת לזוז מהר ולהתחמק.
כמובן פיז מפסיד ללא מעט צ'אמפיונים. אקו וקאסאדין לדוגמא, הם בחירות מוצלחות מאוד נגדו, כנ"ל לגבי ליסנדרה.

שימו לב לכל הדברים האלה, ואפילו לא הזכרתי את ה- E שלו! היכולות של פיז משלימות אחת את השנייה באופן מוצלח מאוד, המהירות שבה הוא מסוגל להשתמש בכל היכולות הבסיסיות שלו על מנת לגרום הרבה זמן בזמן קצר היא מפחידה, אפילו כשהוא היה בונה את עצמו בתור טנק, הדבר התאפשר בזכות ה- W שלו.

בזכות האולט שלו לפיז יש דרך קלה מאוד לתקוף ליינים אחרים. כאשר האולט שלו פוגע מרחוק, אתה יכול לדעת שאתה כבר די קרוב למוות, והעובדה שזה מעניש גם חברי קבוצה בוודאי לא עוזרת

Comments (3)

  1. פספסת את הנקודה,
    תקרא את מה שכתוב. בהחלט אפשר לקאנטר את פיז, אפילו בלי יותר מדי קושי, אבל פיז מעניש חוסר ארגון ואנשים שמתמחים בצ'אמפיון מסויים (שני דברים נפוצים בסולו קיו) כמו שכתוב בפוסט, פיז מצמצם את אפשרויות הבחירה שלך, וגורם לך לבחור צ'אמפיונים שאתה לא מרגיש איתם בנוח.

  2. שי יצחקי, אקו כן מקנטר לפיז את האולט. 100%.

  3. שי יצחקי

    דבר ראשון אקו לא מקנטר פיז פיז מקנטר אותו בקל דבר שני אני לא יודע מה אנשים רוצים אני מיין פיז ואם אני לוקח אותו אז למה אנשים לוקחים לקס בכל זאת או מייג' בכללי אני יכול להציע על כאלה שאם תיקחו אותם אז תנצחו את פיז כמו קייל מאלפייט וכל מיני כאלה שיש להםאולט או פסיב או אביליטי של מגן כמו קאסאדין קיו

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.