מה הדבר שהפחיד את אורליון סול?

בסוף הסיפור של אורליון סול, גם אנחנו וגם הוא לומדים משהו חדש על העולם של רונטרה.

כאשר יישות מטארגון (Targon) מזמנת את אורליון סול לרונטרה על מנת שייסגור שער לריק, אורליון חש ביישות כלשהי בצד השני של השער, בצד של הריק. אורליון סול קיים כבר מליוני שנים, מטייל ברחבי הקוסמוס, יוצר ומכבה כוכבים כרצונו. הוא מעולם לא פגש אף יישות אחרת חזקה יותר ממנו. עד לרגע הזה.

רובנו מאמינים כי היישות שאורליון חש בצד השני של השער היא למעשה הריק עצמו. כמו שאתם יודעים, יש הרבה מאוד יצורי ריק (Void) במשחק, צ'וגאת' (Cho'Gath), קוג'מאו (Kog'Maw), קהא'זיקס (Kha'Zix), רק'סאי (Rek'Sai) וגם וול'קוז (Vel'Koz). מאלזאהאר וקאסאדין הם בני אדם שנחשפו לריק וקיבלו את כוחותיו. כל אחד מיצורי הריק הוא חזק בדרכו שלו ומפחיד מאוד. המקום הטבעי שלהם הוא כמובן, בריק, ולא ברונטרה. הם מגיעים לרונטרה דרך שערים.

כפי שזה נראה עד עכשיו, יצורי הריק לא בדיוק משתפים פעולה כרגע, לכל אחד מהם יש מטרה משלהם. וול'קוז מנסה לאסוף מידע, קהא'זיקס רוצה להמשיך ולהתפתח, כל אחד מהם פועל לטובת עצמו.

לכן עולה השאלה, מה הם עושים כאן? האם כל מה שהם עושים הוא לטובת עצמם?

ברונטרה קיים הר ששמו הר טארגון. ההר הוא למעשה סוג של שער לפלאנטות אחרות ברחבי הגלקסיה ולמקומות על טבעיים. מדי כל כמה מאות שנים, ההר בוחר מישהו אשר יהפוך להתגלמות של אחד מכוחותיו של ההר, כמו לדוגמא השמש, או מלחמה. ההתגלמויות האלו היו נדירות מאוד, ורק אחת לכמה מאות שנים נמצא מישהו ראוי לשאת בכוח הזה.

בעולם של רונטרה כעת, יש חמישה התגלמויות בבת אחת, מקרה שהוא יוצא דופן:

פאנתיאון הוא התגלמות המלחמה

ליאונה היא התגלמות השמש

דיאנה היא התגלמות הירח

טאריק הוא התגלמות השומר

זואי היא התגלמות הדמדומים

עד כמה שידוע לנו, דבר כזה מעולם לא קרה בעבר ברונטרה. מדוע ההר מזמן כל כך הרבה התגלמויות?

אורליון סול מספר כי כאשר חש את היישות החזקה של הריק, הר טארגון חש לראשונה פחד.

כמו שזה נראה, אותה יישות כה עוצמתית בריק שולחת את יצוריה לרונטרה, במטרה להכשיר את הפלאנטה כולה לפלישה. הר טארגון מבין זאת, ועושה כמיטב יכולתו לזמן מגוננים שיוכלו להתמודד עם יצורי הריק.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.