מה הופך את Ornn לצ'אמפיון מוצלח?

בפעם הזאת אני הולך לדבר על מי שהוא כנראה הצ'אמפיון השני הכי טוב במשחק לדעתי כרגע.

Ornn.

אני חושב שמגיעה לו כתבה משלו בגלל שהוא צ'אמפיון כל כך מוצלח וכל כך מעניין וכיפי שתורם המון למשחק, ועכשיו אני הולך לדבר על למה.

אם אי פעם שיחקתם בסוף עונה 7, אתם זוכרים את המטא שהייתה אז. המון Marksmans, המון טנקים, מלא שעמום. בתור אחד שמשחק מיד ליין, ראיתי איך התפקיד שלי נדחק הצידה במטא הזאת, אפילו בוורלדס ראיתם שלא פעם נבחר מיד ליין שכל התפקיד שלו הוא לעזור לבוט ליין שלו להתחזק. לא אהבתי את המטא הזאת בכלל וגם לא אהבתי את כל הטנקים שהיא גררה, טנקים כמו Maokai ו- Cho'Gath הם כל כך משעממים וצרי אופקים לדעתי שאני לא מצליח אפילו להבין איך אנשים מסוגלים לשחק אותם מבלי למות משעמום.

אז למה אני בעצם אומר את כל זה?

שני הצ'אמפיונים האחרונים שיצאו, Zoe ו- Ornn, מוכיחים עד כמה המשחק מסוגל להיות מוצלח. בעוד שכמעט כל הטנקים מבוססים סביב אותו הרעיון המשעמם, Ornn מביא דברים חדשים לזירה. הוא מביא את אחד ה- ultimates הכי מגניבים במשחק, Call of the Forge God, או כמו שאני אוהב לקרוא לו: Fricking Badass. עכשיו כש- Ornn יצא, אנחנו סוף סוף מקבלים טנק מוצלח שמסוגל ליותר מסתם לספוג דאמג', יש לו המון depth, והוא לבדו מביא איתו שתי מכניקות חדשות לגמרי במשחק, הפאסיב שלו ו- Brittle.

בזכות כמה באפים, Ornn הוא בין הטנקים היותר חזקים שיצא לכם עכשיו לשחק, הנה לכם טנק שמסוגל לסחוב משחק בזכות Engage מצוין, CC עד לשמיים ו- high skill cap (מי היה מאמין שזה ייתכן אצל טנק?). הוא עד כדי כך מוצלח שאפשר לקחת אותו ל- Mid lane או לג'אנגל בתור full tank ועדיין לזכות להצלחה אדירה.

Ornn הוא טופ ליינר וג'אנגל מצוין, יש לו את אחת היכולות החזקות ביותר במשחק, ה- W שלו, Bellows Breath, כלי מאוד חזק בליין, בקרב ובג'אנגל, יש לו סינרג'י בין ה- Q ל- E שלו, אחת שהיא חזקה במיוחד למען האמת, הרבה יותר ממה שאנשים חושבים. יש לו את היכולת לתת יתרון של 6,000 גולד מול הקבוצה היריבה בסוף המשחק בזכות האייטמים המיוחדים שלו (דרך אגב, Rabadon's Deathcrown זה מלא value). האולט שלו הוא באמת בין החזקים במשחק, לא רק שהוא נראה מגניב ממש, הוא גם נותן לכם כוח עצום, לא רק שהוא פוגע פעמיים בשטח גדול מאוד, הוא דואג לעשות knock-up והוא שם את האפקט של Brittle פעמיים.

הנה הדף שאני משתמש בו עליו, ניתן כמובן לשינוי:

 

אין ספק ש- Aftershock זה מצוין עליו, לפחות עד הנרף, אני מאוד אוהב את Demolish אבל גם Font of Life זה סבבה. אני אוהב את ה- Inspiration בעיקר בגלל Approach Velocity, שנותן לו הרבה מאוד כוח להרוג את האויב בליין.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.