מה עם איזו מפה לרונטרה?

"ברור שאני אוהב את רונטרה! יש לכם בניינים ו… עוד בניינים"  – אורליון סול (Aurelion Sol)

הלור של ליג אוף לג'נדס עבר שינויים די משמעותיים בשנים האחרונות. סיפור הרקע של המשחק עצמו השתנה לגמרי, הרבה צ'אמפיונים קיבלו לור חדש לגמרי ומקומות כמו בילג'ווטר (Bilgewater) קיבלו שינויים גדולים שנכללו במשחק עצמו. כל הסיפורים האלה קורים בפלנטה ששמה רונטרה (Runeterra), שמתורגמת ל"ארץ קסומה", כפי שאורליון סול דואג לציין בפנינו. עם כל השינויים האלו למקומות כמו דמאסיה, בילג'ווטר, פרליורד וכמובן שורימה, שחקנים רבים תוהים איך זה שעדיין לא קיימת מפה עדכנית לרונטרה.

ייתכן שראיתם בעבר את המפה הזאת:

ובכן, מצטער להודיע, אבל היא ממש אבל ממש לא מעודכנת. אנחנו מחכים למפה מעודכנת כבר למעלה משלוש שנים, ולמרבה השמחה ריוט החליטו להתייחס לבעיה הזאת אתמול, בפוסט שכתב אחד המפתחים שלהם. אז בואו נראה מה עם איזו מפה לרונטרה! זה מה שהוא כתב:

בתחילת הפוסט המפתח מתחיל ומציין שהם בהחלט רוצים לעדכן את המפה. הוא מסביר עד כמה מכאיב לו לראות את המפה הישנה (זאת שאתם רואים למעלה) בכל פעם שהוא מסתכל על פוסט שמבקש מפה חדשה לליג. הוא מסביר שהרבה אנשים בריוט מאוד רוצים לפרסם מפה חדשה שתחליף את הישנה, שבעזרתה נוכל כולנו להבין איפה נמצאים כל המקומות והאנשים האלו שאנחנו מדברים עליהם.

למרבה הצער, נראה שזה עומד לקחת זמן. הם כן עובדים על עדכון המפה כרגע, אבל לא רק עליה. יש עוד דברים שריוט רוצים לפרסם ביחד עם המפה הרשמית, ולכן זה מעכב את התהליך. הוא גם מסביר שהם צריכים להיזהר ולא ליצור לעצמם בעיות עם סיפורים עתידיים ועדכונים בעולם של רונטרה. הוא מעריך שזה ייקח מספר חודשים, פחות משנה (אלא אם כן יקרה איזה אסון נוראי).

במפה המעודכנת עדיין נמצא ככל הנראה את איוניאה, ואלורן (האי הגדול באמצע) ואת הדרום שבו שורימה נמצאת. אבל יש הרבה מקום בפלנטה הזאת, הרבה מקום שאפשר להתרחב אליו, אבל הם גם רוצים להמשיך ולשמור על המקומות שאנחנו כבר מכירים. זה גם בנוסף לתכנית שלהם לשחרר עוד מפות של מקומות קיימים, כמו המפה שאתם רואים בראש העמוד, שמראה לנו את פילטאובר ואת זאון. הנה קישור שבאמצעותו תוכלו להסתכל על המפה הזאת בעיון. שמה של המפה היא "הירושה של מדרדה" (The Medarda Heirloom).

אני אישית שחושב שכאשר ריוט יסיימו עם המפה החדשה שהם מכינים, היא תהיה מצוינת ובהחלט שווה את הזמן הרב שחיכינו לה. אם הם יחליטו להמציא מקומות חדשים (!) שעוד לא שמענו עליהם, טוב אני כבר יודע מאיזה צ'אמפיונים אני הולך להתלהב.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.